Dette er resultater fra Irsta Blixten 2018. Se de siste resultatene fra Irsta Blixten 2020 her.



Fredag 6/4 (Dag 1)

  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
06040800 fr 06/04 17:00 fr 06/04 ABB Syd 1 F 06 Plj K IK Baltichov blå 7 - 8 VästeråsIrsta HF 2      
06041000 fr 06/04 17:00 fr 06/04 ABB Syd 3 P 06 Plj H VästeråsIrsta HF 1 3 - 11 HF ÅIFK      
06041100 fr 06/04 17:00 fr 06/04 ABB Syd 4 P 06 Plj G IF Hallby HK 2 10 - 13 VästeråsIrsta HF svart      
06041200 fr 06/04 17:00 fr 06/04 ABB Syd 5 F 05 Plj A Tibro HK 15 - 10 Malmslätts HF 2      
06041300 fr 06/04 17:00 fr 06/04 ABB Syd 6 F 05 Plj C Hammarby IF HF Vit 13 - 3 Nås IF      
06041400 fr 06/04 17:00 fr 06/04 ABB Syd 7 F 05 Plj D Uppsala HK 2 11 - 12 Eskilstuna Guif Svart      
06041500 fr 06/04 17:00 fr 06/04 ABB Syd 8 P 08 Plj A Borlänge HK Ferdig VästeråsIrsta HF 1      
06041600 fr 06/04 17:00 fr 06/04 ABB Syd 9 F 08 Plj C Ludvika HF 1 Ferdig VästeråsIrsta HF 2      
06040400 fr 06/04 17:00 fr 06/04 Bellevuehallen 1 P 03 Plj B Enköpings HF 14 - 8 HF ÅIFK      
06040100 fr 06/04 17:00 fr 06/04 Bombardier Arena 1 P 01/02 Plj D VästeråsIrsta HF 1 11 - 11 Nässjö HF      
06040300 fr 06/04 17:00 fr 06/04 Bombardier Arena 3 F 01/02 Plj E Västeråsirsta HF 2 6 - 7 IF Hallby HK      
06043800 fr 06/04 17:00 fr 06/04 Bäckby Sportcenter P 05 Plj B Enköpings HF Röd 18 - 22 Borlänge HK 2      
06043500 fr 06/04 17:00 fr 06/04 Fryxellska skolan P 04 Plj E VästeråsIrsta HF 18 - 11 Riihimäen Cocks Röd      
06041800 fr 06/04 17:00 fr 06/04 Klöverhallen 1 F 07 Plj F Skövde HF Röd 9 - 6 Grankulla IFK Vit      
06042400 fr 06/04 17:00 fr 06/04 Klöverhallen 2 P 07 Plj A IFK Skövde HK 1 4 - 8 Pargas IF      
06042500 fr 06/04 17:00 fr 06/04 Klöverhallen 3 P 07 Plj B LIF Lindesberg 7 - 4 IF Hallby HK      
06041700 fr 06/04 17:00 fr 06/04 Kristiansborgshallen F 03 Plj B Bodens BK HF 8 - 8 BK-46      
06043700 fr 06/04 17:00 fr 06/04 Nybyggeskolan P 05 Plj K VästeråsIrsta HF Vit 15 - 6 IF Hallby HK      
06042200 fr 06/04 17:00 fr 06/04 Pettersbergsskolan F 04 Plj E IK Baltichov Turkos 10 - 10 BK-46      
06043000 fr 06/04 17:00 fr 06/04 Råbyhallen P 04 Plj B IFK Skövde HK 2 21 - 5 Hallstahammars SK      
06042100 fr 06/04 17:00 fr 06/04 Wenströmska gymn F 04 Plj G Ludvika HF 5 - 13 HK Eskil 2      
06040801 fr 06/04 17:23 fr 06/04 ABB Syd 1 F 06 Plj E IK Baltichov röd 9 - 13 BK-46      
06040900 fr 06/04 17:23 fr 06/04 ABB Syd 2 F 06 Plj J VästeråsIrsta HF 1 7 - 9 Skövde HF 1      
06041001 fr 06/04 17:23 fr 06/04 ABB Syd 3 P 06 Plj K IF Hallby HK 1 1 - 14 IFK Skövde HK Vit      
06041101 fr 06/04 17:23 fr 06/04 ABB Syd 4 P 06 Plj D IK Baltichov Vit 8 - 3 Grankulla IFK grön      
06041801 fr 06/04 17:23 fr 06/04 Klöverhallen 1 F 07 Plj E Skövde HF Vit 11 - 5 Ludvika HF      
06042401 fr 06/04 17:23 fr 06/04 Klöverhallen 2 P 07 Plj D IFK Skövde HK 2 10 - 6 Borlänge HK röd      
06042501 fr 06/04 17:23 fr 06/04 Klöverhallen 3 P 07 Plj C Borlänge HK 5 - 10 Grankulla IFK      
06041501 fr 06/04 17:24 fr 06/04 ABB Syd 8 P 08 Plj B VästeråsIrsta HF 2 Ferdig Ludvika HF 2      
06041601 fr 06/04 17:24 fr 06/04 ABB Syd 9 F 08 Plj C VästeråsIrsta HF 1 Ferdig Tillberga IK 1      
06041201 fr 06/04 17:28 fr 06/04 ABB Syd 5 F 05 Plj B Hallstahammars SK 8 - 7 Malmslätts HF 1      
06041301 fr 06/04 17:28 fr 06/04 ABB Syd 6 F 05 Plj F Fjärdhundra SK 15 - 9 Ala IF      
06041401 fr 06/04 17:28 fr 06/04 ABB Syd 7 F 05 Plj E Uppsala HK 1 8 - 7 VästeråsIrsta HF      
06040401 fr 06/04 17:28 fr 06/04 Bellevuehallen 1 P 03 Plj C VästeråsIrsta HF 14 - 7 IF Hallby HK      
06040101 fr 06/04 17:28 fr 06/04 Bombardier Arena 1 F 01/02 Plj D Vetlanda HF 7 - 15 Strands IF      
06040301 fr 06/04 17:28 fr 06/04 Bombardier Arena 3 P 01/02 Plj C IF Hallby HK 2 7 - 10 VästeråsIrsta HF 2      
06043801 fr 06/04 17:28 fr 06/04 Bäckby Sportcenter P 05 Plj C IK Baltichov Vit 10 - 11 Enköpings HF Svart      
06043501 fr 06/04 17:28 fr 06/04 Fryxellska skolan P 04 Plj F Sollefteå HK 18 - 8 Riihimäen Cocks Gul      
06041701 fr 06/04 17:28 fr 06/04 Kristiansborgshallen F 03 Plj E VästeråsIrsta HF 13 - 9 IK Baltichov      
06043701 fr 06/04 17:28 fr 06/04 Nybyggeskolan P 05 Plj J IFK Strängnäs 13 - 8 Torslanda HK      
06042201 fr 06/04 17:28 fr 06/04 Pettersbergsskolan F 04 Plj D IK Baltichov Rosa 7 - 12 VästeråsIrsta HF 2      
06043001 fr 06/04 17:28 fr 06/04 Råbyhallen P 04 Plj A IFK Skövde HK 1 13 - 23 HK Eskil      
06042101 fr 06/04 17:28 fr 06/04 Wenströmska gymn F 04 Plj H Arbrå HK 1 5 - 14 HK Eskil 1      
06040802 fr 06/04 17:46 fr 06/04 ABB Syd 1 F 06 Plj A Lidingö SK 3 - 7 Grankulla IFK 2      
06040901 fr 06/04 17:46 fr 06/04 ABB Syd 2 F 06 Plj F Tyresö HK 1 15 - 1 Tibro HK      
06041002 fr 06/04 17:46 fr 06/04 ABB Syd 3 P 06 Plj J IFK Skövde HK Blå 18 - 1 Hallstahammars SK      
06041102 fr 06/04 17:46 fr 06/04 ABB Syd 4 P 06 Plj C IK Baltichov Röd 9 - 12 Sollefteå HK      
06041802 fr 06/04 17:46 fr 06/04 Klöverhallen 1 F 07 Plj D Skövde HF Svart 10 - 6 Skånela IF      
06042402 fr 06/04 17:46 fr 06/04 Klöverhallen 2 P 07 Plj E IFK Skövde HK 3 9 - 9 Ludvika HF      
06042502 fr 06/04 17:46 fr 06/04 Klöverhallen 3 F 07 Plj G Kyrkslätt IF 7 - 6 Gustavsbergs IF HK      
06041502 fr 06/04 17:48 fr 06/04 ABB Syd 8 P 08 Plj A IF Hallby HK Svart Ferdig Ludvika HF 1      
06041602 fr 06/04 17:48 fr 06/04 ABB Syd 9 F 08 Plj B Ludvika HF 2 Ferdig Tillberga IK 2      
06041202 fr 06/04 17:56 fr 06/04 ABB Syd 5 F 05 Plj G Skövde HF 2 14 - 5 IFK Mariefred      
06041302 fr 06/04 17:56 fr 06/04 ABB Syd 6 F 05 Plj I Skånela IF 6 - 8 IK Baltichov Vit      
06041402 fr 06/04 17:56 fr 06/04 ABB Syd 7 F 05 Plj L IFK Bankeryd 2 16 - 9 Enköpings HF 2      
06040402 fr 06/04 17:56 fr 06/04 Bellevuehallen 1 P 03 Plj A Uppsala HK Norra 15 - 9 LIF Lindesberg      
06040102 fr 06/04 17:56 fr 06/04 Bombardier Arena 1 P 01/02 Plj B IF Hallby HK 1 16 - 9 HC HIK      
06040302 fr 06/04 17:56 fr 06/04 Bombardier Arena 3 F 01/02 Plj A Gustavsbergs IF HK 12 - 13 Enköpings HF      
06043802 fr 06/04 17:56 fr 06/04 Bäckby Sportcenter P 05 Plj A Borlänge HK 1 6 - 12 IK Baltichov Blå      
06043502 fr 06/04 17:56 fr 06/04 Fryxellska skolan P 04 Plj E IFK Nyköping 20 - 14 Hammarby IF HF      
06041702 fr 06/04 17:56 fr 06/04 Kristiansborgshallen F 03 Plj G LIF Lindesberg 12 - 12 IF Swithiod HK      
06043702 fr 06/04 17:56 fr 06/04 Nybyggeskolan P 05 Plj H Kungsängens SK 1 20 - 16 Ronneby HK      
06042202 fr 06/04 17:56 fr 06/04 Pettersbergsskolan F 04 Plj A VästeråsIrsta HF 1 10 - 6 Tibro HK      
06043002 fr 06/04 17:56 fr 06/04 Råbyhallen P 04 Plj C RP IF Linköping 1 24 - 8 Lidingö SK      
06042102 fr 06/04 17:56 fr 06/04 Wenströmska gymn F 04 Plj I Hallstahammars SK 9 - 10 IF Hallby HK      
06040803 fr 06/04 18:09 fr 06/04 ABB Syd 1 F 06 Plj B Tyresö HK 2 2 - 9 Grankulla IFK 1      
06040902 fr 06/04 18:09 fr 06/04 ABB Syd 2 F 06 Plj G Vadstena HF 6 - 12 Skara HF Vit      
06041003 fr 06/04 18:09 fr 06/04 ABB Syd 3 P 06 Plj E Önnereds HK Grön 13 - 7 Grankulla IFK vit      
06041103 fr 06/04 18:09 fr 06/04 ABB Syd 4 P 06 Plj I IK Cyrus 2 10 - 8 VästeråsIrsta HF 2      
06041803 fr 06/04 18:09 fr 06/04 Klöverhallen 1 F 07 Plj C Torslanda HK Blå 14 - 0 VästeråsIrsta HF      
06042403 fr 06/04 18:09 fr 06/04 Klöverhallen 2 F 07 Plj H IFK Bankeryd 1 18 - 3 Sollefteå HK      
06042503 fr 06/04 18:09 fr 06/04 Klöverhallen 3 P 07 Plj F IK Bolton 5 - 3 Åkersberga HK      
06041503 fr 06/04 18:12 fr 06/04 ABB Syd 8 P 08 Plj B Hallstahammars SK Ferdig IF Hallby HK Vit      
06041603 fr 06/04 18:12 fr 06/04 ABB Syd 9 F 08 Plj A Alfta GIF HF 2 Ferdig IF Hallby HK 1      
06041203 fr 06/04 18:24 fr 06/04 ABB Syd 5 F 05 Plj H Skövde HF 3 19 - 7 IK Baltichov Blå      
06041303 fr 06/04 18:24 fr 06/04 ABB Syd 6 F 05 Plj J Eskilstuna Guif Röd 17 - 8 IK Baltichov Gul      
06041403 fr 06/04 18:24 fr 06/04 ABB Syd 7 F 05 Plj M Åbo IFK gul 13 - 6 IK Baltichov Röd      
06040403 fr 06/04 18:24 fr 06/04 Bellevuehallen 1 P 03 Plj D Täby HBK 7 - 17 Örebro SK Ungdom Svart      
06040103 fr 06/04 18:24 fr 06/04 Bombardier Arena 1 P 01/02 Plj A Eskilstuna Guif 11 - 7 Borlänge HK      
06040303 fr 06/04 18:24 fr 06/04 Bombardier Arena 3 F 01/02 Plj B Ala IF 5 - 18 Västeråsirsta HF 3      
06043803 fr 06/04 18:24 fr 06/04 Bäckby Sportcenter P 05 Plj F H43 Lund HF 2 18 - 6 VästeråsIrsta HF      
06043503 fr 06/04 18:24 fr 06/04 Fryxellska skolan P 04 Plj G Önnereds HK Vit 15 - 11 Täby HBK      
06041703 fr 06/04 18:24 fr 06/04 Kristiansborgshallen F 03 Plj B Härnösands HK 7 - 7 Enköpings HF      
06043703 fr 06/04 18:24 fr 06/04 Nybyggeskolan P 05 Plj K Kungsängens SK 2 11 - 10 Strands IF      
06042203 fr 06/04 18:24 fr 06/04 Pettersbergsskolan F 04 Plj B Skövde HF 1 25 - 7 Marks HK Blå      
06043003 fr 06/04 18:24 fr 06/04 Råbyhallen P 04 Plj D RP IF Linköping 2 15 - 7 IFK Nora      
06042103 fr 06/04 18:24 fr 06/04 Wenströmska gymn F 04 Plj J LIF Lindesberg 17 - 9 Vassunda IF      
06040804 fr 06/04 18:32 fr 06/04 ABB Syd 1 F 06 Plj I IF Hallby HK 2 12 - 1 Motala HK      
06040903 fr 06/04 18:32 fr 06/04 ABB Syd 2 F 06 Plj H Skara HF Lila 17 - 4 Gustafs GoIF      
06041004 fr 06/04 18:32 fr 06/04 ABB Syd 3 P 06 Plj F Önnereds HK Svart 6 - 3 VästeråsIrsta HF vit      
06041104 fr 06/04 18:32 fr 06/04 ABB Syd 4 P 06 Plj E Rosersbergs IK 18 - 12 IK Cyrus 1      
06041804 fr 06/04 18:32 fr 06/04 Klöverhallen 1 F 07 Plj B Torslanda HK Vit 9 - 10 IF Hallby HK      
06042404 fr 06/04 18:32 fr 06/04 Klöverhallen 2 F 07 Plj G Huddinge HK 1 4 - 8 IFK Bankeryd 2      
06042504 fr 06/04 18:32 fr 06/04 Klöverhallen 3 P 07 Plj G IFK Bankeryd 11 - 9 Täby HBK      
06041504 fr 06/04 18:36 fr 06/04 ABB Syd 8 F 08 Plj A IFK Nyköping Ferdig HK Cliff 1      
06041604 fr 06/04 18:36 fr 06/04 ABB Syd 9 F 08 Plj B IF Hallby HK 2 Ferdig Alfta GIF HF 1      
06041204 fr 06/04 18:52 fr 06/04 ABB Syd 5 F 05 Plj B Hammarby IF HF Grön 19 - 0 IFK Nora      
06041304 fr 06/04 18:52 fr 06/04 ABB Syd 6 F 05 Plj K IFK Bankeryd 1 24 - 10 IK Baltichov Rosa      
06041404 fr 06/04 18:52 fr 06/04 ABB Syd 7 F 05 Plj G Borlänge HK 3 11 - 8 Tyresö HK Gul      
06040404 fr 06/04 18:52 fr 06/04 Bellevuehallen 1 P 03 Plj C Kungsängens SK 1 13 - 15 Marks HK Blå      
06040104 fr 06/04 18:52 fr 06/04 Bombardier Arena 1 F 01/02 Plj C Hammarby IF HF 6 - 14 LIF Lindesberg      
06040304 fr 06/04 18:52 fr 06/04 Bombardier Arena 3 F 01/02 Plj E Härnösands HK 9 - 11 Alfta GIF HF      
06043804 fr 06/04 18:52 fr 06/04 Bäckby Sportcenter P 05 Plj E Vintrosa IS 8 - 18 GT Söder 1      
06043504 fr 06/04 18:52 fr 06/04 Fryxellska skolan P 04 Plj H Önnereds HK Grön 16 - 9 Avesta Brovallen HF      
06041704 fr 06/04 18:52 fr 06/04 Kristiansborgshallen F 03 Plj C Mariestads AIF 8 - 15 Skånela IF      
06043704 fr 06/04 18:52 fr 06/04 Nybyggeskolan P 05 Plj I IFK Skövde HK 1 11 - 13 VästeråsIrsta HF Röd      
06042204 fr 06/04 18:52 fr 06/04 Pettersbergsskolan F 04 Plj C Skövde HF 2 10 - 7 Vetlanda HF 1      
06043004 fr 06/04 18:52 fr 06/04 Råbyhallen P 04 Plj D IK Baltichov 3 - 14 Skuru IK      
06042104 fr 06/04 18:52 fr 06/04 Wenströmska gymn F 04 Plj J HK Lidköping 4 - 9 Spånga HK 1      
06040805 fr 06/04 18:55 fr 06/04 ABB Syd 1 F 06 Plj M IF Hallby HK 1 21 - 3 Skogås HK      
06040904 fr 06/04 18:55 fr 06/04 ABB Syd 2 F 06 Plj C Alfta GIF HF 6 - 5 Ramviks IF      
06041005 fr 06/04 18:55 fr 06/04 ABB Syd 3 P 06 Plj D Fjärdhundra SK 11 - 2 LIF Lindesberg      
06041105 fr 06/04 18:55 fr 06/04 ABB Syd 4 P 06 Plj B Pargas IF 10 - 9 Hammarby IF HF 2      
06041805 fr 06/04 18:55 fr 06/04 Klöverhallen 1 F 07 Plj A Torslanda HK Svart 11 - 4 GT Söder      
06042405 fr 06/04 18:55 fr 06/04 Klöverhallen 2 F 07 Plj C Huddinge HK 3 10 - 6 BK-46      
06042505 fr 06/04 18:55 fr 06/04 Klöverhallen 3 P 07 Plj A Huddinge HK 2 8 - 7 HK Cliff      
06041605 fr 06/04 19:00 fr 06/04 ABB Syd 9 F 08 Plj C VästeråsIrsta HF 2 Ferdig Eskilstuna Guif 1      
06040806 fr 06/04 19:18 fr 06/04 ABB Syd 1 F 06 Plj D Arbrå HK 2 0 - 14 AIK      
06040905 fr 06/04 19:18 fr 06/04 ABB Syd 2 F 06 Plj B Arbrå HK 1 1 - 9 Kramfors Alliansen      
06041006 fr 06/04 19:18 fr 06/04 ABB Syd 3 P 06 Plj A Vadstena HF 9 - 11 Borlänge HK      
06041106 fr 06/04 19:18 fr 06/04 ABB Syd 4 P 06 Plj J Nässjö HF 5 - 3 IFK Tumba HK 1      
06041806 fr 06/04 19:18 fr 06/04 Klöverhallen 1 F 07 Plj I Grankulla IFK Grön 6 - 5 Vetlanda HF      
06042406 fr 06/04 19:18 fr 06/04 Klöverhallen 2 F 07 Plj H Huddinge HK 2 5 - 9 Årsta AIK HF      
06042506 fr 06/04 19:18 fr 06/04 Klöverhallen 3 P 07 Plj C Skogås HK 13 - 5 Huddinge HK 1      
06041205 fr 06/04 19:20 fr 06/04 ABB Syd 5 F 05 Plj C IF Hallby HK 1 10 - 12 Åhus Handboll      
06041305 fr 06/04 19:20 fr 06/04 ABB Syd 6 F 05 Plj F Skövde HF 1 24 - 14 Kungsängens SK 2      
06041405 fr 06/04 19:20 fr 06/04 ABB Syd 7 F 05 Plj H Borlänge HK 2 7 - 10 Spånga HK Blå      
06040405 fr 06/04 19:20 fr 06/04 Bellevuehallen 1 P 03 Plj D IFK Nyköping 12 - 11 Marks HK Vit      
06040105 fr 06/04 19:20 fr 06/04 Bombardier Arena 1 F 01/02 Plj E Västeråsirsta HF 2 5 - 9 IFK Tumba HK Vit      
06040305 fr 06/04 19:20 fr 06/04 Bombardier Arena 3 P 01/02 Plj D Sikeå SK 11 - 19 Skånela IF      
06043805 fr 06/04 19:20 fr 06/04 Bäckby Sportcenter P 05 Plj B GT Söder 2 5 - 9 HK Country      
06043505 fr 06/04 19:20 fr 06/04 Fryxellska skolan P 04 Plj F Skånela IF 17 - 14 Vetlanda HF      
06041705 fr 06/04 19:20 fr 06/04 Kristiansborgshallen F 03 Plj G Edsbyns IF HF 14 - 7 GT Söder      
06043705 fr 06/04 19:20 fr 06/04 Nybyggeskolan P 05 Plj H IFK Skövde HK 2 11 - 11 RP IF Linköping 2      
06042205 fr 06/04 19:20 fr 06/04 Pettersbergsskolan F 04 Plj E Gustavsbergs IF HK 1 11 - 6 Habo HK      
06043005 fr 06/04 19:20 fr 06/04 Råbyhallen P 04 Plj B IFK Bankeryd Vit 13 - 15 Åkersberga HK      
06042105 fr 06/04 19:20 fr 06/04 Wenströmska gymn F 04 Plj F H43 Lund HF 6 - 10 Pargas IF      
06040807 fr 06/04 19:41 fr 06/04 ABB Syd 1 F 06 Plj E Malmslätts HF 5 - 14 Hammarby IF HF 1      
06040906 fr 06/04 19:41 fr 06/04 ABB Syd 2 F 06 Plj J IFK Bankeryd 1 8 - 8 Rosersbergs IK      
06041007 fr 06/04 19:41 fr 06/04 ABB Syd 3 P 06 Plj F Skuru IK 5 - 8 Spånga HK 3      
06041107 fr 06/04 19:41 fr 06/04 ABB Syd 4 P 05 Plj D LIF Lindesberg 10 - 11 HF ÅIFK      
06041807 fr 06/04 19:41 fr 06/04 Klöverhallen 1 F 07 Plj J HC HIK 8 - 1 Kungsängens SK 2      
06042407 fr 06/04 19:41 fr 06/04 Klöverhallen 2 F 07 Plj D Ljungsbro HF 1 - 14 Skuru IK 2      
06042507 fr 06/04 19:41 fr 06/04 Klöverhallen 3 F 07 Plj E IFK Tumba HK 5 - 7 LIF Lindesberg      
06041206 fr 06/04 19:48 fr 06/04 ABB Syd 5 F 05 Plj D IF Hallby HK 2 10 - 20 Haninge HK      
06041306 fr 06/04 19:48 fr 06/04 ABB Syd 6 F 05 Plj E Kungsängens SK 1 15 - 11 Sjundeå IF Grön      
06041406 fr 06/04 19:48 fr 06/04 ABB Syd 7 F 05 Plj I Borlänge HK 1 19 - 16 Sjundeå IF Gul      
06040406 fr 06/04 19:48 fr 06/04 Bellevuehallen 1 P 03 Plj E Sala HF 8 - 14 Hammarby IF HF      
06040106 fr 06/04 19:48 fr 06/04 Bombardier Arena 1 F 01/02 Plj D Borlänge HK 1 13 - 8 Hallstahammars SK      
06040306 fr 06/04 19:48 fr 06/04 Bombardier Arena 3 P 01/02 Plj C Vetlanda HF 14 - 8 Bålsta IF      
06043806 fr 06/04 19:48 fr 06/04 Bäckby Sportcenter P 05 Plj A IK Bolton Gul 13 - 19 H43 Lund HF 1      
06043506 fr 06/04 19:48 fr 06/04 Fryxellska skolan P 04 Plj G HC HIK 16 - 7 LIF Lindesberg      
06041706 fr 06/04 19:48 fr 06/04 Kristiansborgshallen F 03 Plj C RP IF Linköping 1 11 - 6 Sollefteå HK      
06043706 fr 06/04 19:48 fr 06/04 Nybyggeskolan P 05 Plj G Sollefteå HK 5 - 14 RP IF Linköping 1      
06042206 fr 06/04 19:48 fr 06/04 Pettersbergsskolan F 04 Plj D Vetlanda HF 2 16 - 11 Nås IF      
06043006 fr 06/04 19:48 fr 06/04 Råbyhallen P 04 Plj C IFK Bankeryd Blå 18 - 9 HK Lidköping      
06042106 fr 06/04 19:48 fr 06/04 Wenströmska gymn F 04 Plj G Åkersberga HK 17 - 6 Arbrå HK 2      
06040808 fr 06/04 20:04 fr 06/04 ABB Syd 1 F 06 Plj K Hammarby IF HF 2 11 - 5 IFK Bankeryd 2      
06040907 fr 06/04 20:04 fr 06/04 ABB Syd 2 F 06 Plj L Skövde HF 2 13 - 5 Kyrkslätt IF      
06041008 fr 06/04 20:04 fr 06/04 ABB Syd 3 F 06 Plj H Skånela IF 13 - 4 Älta IF      
06041207 fr 06/04 20:16 fr 06/04 ABB Syd 5 F 05 Plj J Alfta GIF HF 6 - 15 Årsta AIK HF      
06041307 fr 06/04 20:16 fr 06/04 ABB Syd 6 F 05 Plj K Sikeå SK 10 - 10 Tyresö HK Röd      
06041407 fr 06/04 20:16 fr 06/04 ABB Syd 7 F 05 Plj N AIK 13 - 9 NKIK 1      
06040407 fr 06/04 20:16 fr 06/04 Bellevuehallen 1 P 03 Plj B IK Baltichov 9 - 15 Spånga HK      
06040107 fr 06/04 20:16 fr 06/04 Bombardier Arena 1 P 01/02 Plj B Enköpings HF 15 - 7 Hallstahammars SK      
06040307 fr 06/04 20:16 fr 06/04 Bombardier Arena 3 F 01/02 Plj A Eskilstuna Guif 12 - 10 Enköpings HF      
06043807 fr 06/04 20:16 fr 06/04 Bäckby Sportcenter P 05 Plj C Hammarby IF HF 13 - 11 Skåre HK      
06043507 fr 06/04 20:16 fr 06/04 Fryxellska skolan P 04 Plj H Sjundeå IF 13 - 11 IFK Tumba HK      
06041707 fr 06/04 20:16 fr 06/04 Kristiansborgshallen F 03 Plj D RP IF Linköping 2 13 - 9 Sikeå SK      
06043707 fr 06/04 20:16 fr 06/04 Nybyggeskolan P 05 Plj I Ala IF 13 - 25 Haninge HK      
06042207 fr 06/04 20:16 fr 06/04 Pettersbergsskolan F 04 Plj A Nödinge SK Handboll 14 - 13 Strömnäs GIF 1      
06043007 fr 06/04 20:16 fr 06/04 Råbyhallen P 03 Plj F Skuru IK 10 - 15 Åkersberga HK      
06042107 fr 06/04 20:16 fr 06/04 Wenströmska gymn F 04 Plj I Mölndals HF 1 18 - 9 Kramfors Alliansen      
06040408 fr 06/04 20:44 fr 06/04 Bellevuehallen 1 P 03 Plj E Uppsala HK Södra 12 - 15 Skogås HK      
06040108 fr 06/04 20:44 fr 06/04 Bombardier Arena 1 P 01/02 Plj A IFK Bankeryd 22 - 9 Hultsfreds HF      
06040308 fr 06/04 20:44 fr 06/04 Bombardier Arena 3 F 01/02 Plj A Mantorps IF HF 10 - 11 Borlänge HK 2      
06041708 fr 06/04 20:44 fr 06/04 Kristiansborgshallen F 03 Plj A Kramfors Alliansen 10 - 15 Arbrå HK      
06042208 fr 06/04 20:44 fr 06/04 Pettersbergsskolan F 04 Plj C Strands IF 11 - 13 Gustavsbergs IF HK 2      
06043008 fr 06/04 20:44 fr 06/04 Råbyhallen P 03 Plj F Strands IF 19 - 11 Nässjö HF      
06042108 fr 06/04 20:44 fr 06/04 Wenströmska gymn F 04 Plj F Mölndals HF 2 10 - 6 Härnösands HK      
06040109 fr 06/04 21:12 fr 06/04 Bombardier Arena 1 F 01/02 Plj C Västeråsirsta HF 1 15 - 10 Nässjö HF      
06040309 fr 06/04 21:12 fr 06/04 Bombardier Arena 3 F 01/02 Plj B Skånela IF 8 - 13 IFK Bankeryd Blå      
Länsförsäkringar Bergslagen Tack Presentreklam Intersport Axelsson Turisttrafik Svensk Cater Mälarenergi BLE Eventteknik Kempa Brages Reklam & Textiltryckeri Västerås Turistbyrå Kokpunkten Kokpunkten actionbad Adapt-Comfort