Klöverhallen

  Kampnr Tid Række Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
06042500 lø 06/04 08:00 lø 06/04 F10 Grp H Täby HBK 1 Finished IK Cyrus      
06042501 lø 06/04 08:23 lø 06/04 P10 Grp F Hammarby IF HF grön Finished Pargas IF      
06042502 lø 06/04 08:46 lø 06/04 P10 Grp G Hammarby IF HF vit Finished Barkens HF      
06042503 lø 06/04 09:09 lø 06/04 F10 Grp A Gökstens BK Vit Finished Alfta GIF HF      
06042504 lø 06/04 09:32 lø 06/04 F10 Grp B Gökstens BK Gul Finished IFK Hammarö 1      
06042505 lø 06/04 09:55 lø 06/04 F10 Grp C Gökstens BK Svart Finished Skövde HF Syd      
06042506 lø 06/04 10:18 lø 06/04 F10 Grp G Eskilstuna Guif 2 Finished Spårvägen HF      
06042507 lø 06/04 10:41 lø 06/04 F10 Grp F Tyresö Handboll Finished IFK Hammarö 2      
06042508 lø 06/04 11:04 lø 06/04 P10 Grp B Uppsala HK Finished Hallstahammars SK HK      
06042509 lø 06/04 11:27 lø 06/04 P10 Grp I Skånela IF Röd Finished Vetlanda HF      
06042510 lø 06/04 11:50 lø 06/04 P10 Grp H Skånela IF Vit Finished GT Söder HK      
06042511 lø 06/04 12:13 lø 06/04 P10 Grp C LIF Lindesberg Finished BK-46      
06042512 lø 06/04 12:36 lø 06/04 P10 Grp D Ludvika HF Finished Djurgårdshof IK      
06042513 lø 06/04 12:59 lø 06/04 P10 Grp F Avesta Brovallen HF Vit Finished Pargas IF      
06042514 lø 06/04 13:22 lø 06/04 F10 Grp I Eksjö BK Finished Uppsala HK      
06042515 lø 06/04 13:45 lø 06/04 P10 Grp I Sannadals SK Finished IF Helsinge Atlas      
06042516 lø 06/04 14:08 lø 06/04 F10 Grp D Skövde HF Nord Finished Eskilstuna Guif 1      
06042517 lø 06/04 14:31 lø 06/04 F10 Grp E Hammarby IF HF Finished Grankulla IFK      
06042518 lø 06/04 14:54 lø 06/04 F10 Grp F Tyresö Handboll Finished Pargas IF      
06042519 lø 06/04 15:17 lø 06/04 F10 Grp G Eskilstuna Guif 2 Finished Tillberga IK      
06042520 lø 06/04 15:40 lø 06/04 P10 Grp G Hammarby IF HF vit Finished VästeråsIrsta HF      
06042521 lø 06/04 16:03 lø 06/04 F10 Grp A Sannadals SK Vit Finished Alfta GIF HF      
06042522 lø 06/04 16:26 lø 06/04 F10 Grp C Barkens HF Finished Skövde HF Syd      
06042523 lø 06/04 16:49 lø 06/04 P10 Grp C BK-46 Finished Årsta AIK HF 1      
06042524 lø 06/04 17:12 lø 06/04 P10 Grp F Pargas IF Finished IFK Tumba HK      
06042525 lø 06/04 17:35 lø 06/04 F10 Grp G Fjärdhundra SK Finished Spårvägen HF      
06042526 lø 06/04 17:58 lø 06/04 P10 Grp H Grankulla IFK Finished GT Söder HK      
06042527 lø 06/04 18:21 lø 06/04 P10 Grp I IF Helsinge Atlas Finished Vetlanda HF      
Länsförsäkringar Bergslagen Tack Presentreklam Intersport Axelsson Turisttrafik Svensk Cater Mälarenergi BLE Eventteknik Kempa Idre Fjäll Brages Reklam & Textiltryckeri Västerås Turistbyrå Kokpunkten Kokpunkten actionbad Adapt-Comfort