ABB Syd

  Kampnr Tid Række Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
06041000 lø 06/04 08:00 lø 06/04 P11 Grp H Eskilstuna Guif Röd Finished LIF Lindesberg      
06041001 lø 06/04 08:23 lø 06/04 P11 Grp I Eskilstuna Guif Svart Finished Malmslätts HF      
06041002 lø 06/04 08:46 lø 06/04 P11 Grp C Skogås HK Finished IFK Bankeryd 2      
06041003 lø 06/04 09:09 lø 06/04 P11 Grp D IFK Bankeryd 1 Finished Borlänge HK 1      
06041004 lø 06/04 09:32 lø 06/04 P11 Grp E Åkersberga HK Finished Ramunder HK      
06041005 lø 06/04 09:55 lø 06/04 P11 Grp I Eskilstuna Guif Svart Finished Täby HBK      
06041006 lø 06/04 10:18 lø 06/04 P11 Grp A Uppsala HK Finished Sannadals SK      
06041007 lø 06/04 10:41 lø 06/04 P11 Grp F GT Söder HK Finished Västerviks HF      
06041008 lø 06/04 11:04 lø 06/04 P11 Grp C HC HIK Finished Skåre HK 1      
06041009 lø 06/04 11:27 lø 06/04 P11 Grp E IFK Skövde HK 1 Finished Skåre HK 2      
06041010 lø 06/04 11:50 lø 06/04 P11 Grp H LIF Lindesberg Finished Skånela IF 2      
06041011 lø 06/04 12:13 lø 06/04 P11 Grp A Kungsängens SK Finished Uppsala HK      
06041012 lø 06/04 12:36 lø 06/04 P11 Grp C Skogås HK Finished HC HIK      
06041013 lø 06/04 12:59 lø 06/04 P11 Grp E Skåre HK 2 Finished Åkersberga HK      
06041014 lø 06/04 13:22 lø 06/04 P11 Grp A Sannadals SK Finished Grankulla IFK 2      
06041015 lø 06/04 13:45 lø 06/04 P11 Grp F Pargas IF Finished GT Söder HK      
06041016 lø 06/04 14:08 lø 06/04 F11 Grp J Arbrå HK 2 Finished IK Cyrus      
06041017 lø 06/04 14:31 lø 06/04 F11 Grp L Sjundeå IF Finished VästeråsIrsta HF      
06041018 lø 06/04 14:54 lø 06/04 P11 Grp C Skåre HK 1 Finished IFK Bankeryd 2      
06041019 lø 06/04 15:17 lø 06/04 F11 Grp I Skånela IF Finished Borlänge HK      
06041020 lø 06/04 15:40 lø 06/04 F11 Grp J Sollentuna HK 1 Finished Västerviks HF 2      
06041021 lø 06/04 16:03 lø 06/04 F11 Grp K Sollentuna HK 2 Finished Arbrå HK 1      
06041022 lø 06/04 16:26 lø 06/04 F11 Grp L HK Silwing/Troja Finished Sjundeå IF      
06041023 lø 06/04 16:49 lø 06/04 F11 Grp E Rosersbergs IK Finished Kyrkslätt IF Gul      
06041024 lø 06/04 17:12 lø 06/04 F11 Grp F Vassunda IF 1 Finished Spånga HK      
06041025 lø 06/04 17:35 lø 06/04 F11 Grp G Vassunda IF 2 Finished Täby HBK      
06041026 lø 06/04 17:58 lø 06/04 F11 Grp H Sannadals SK Finished Grankulla IFK Vit      
Länsförsäkringar Bergslagen Tack Presentreklam Intersport Axelsson Turisttrafik Svensk Cater Mälarenergi BLE Eventteknik Kempa Idre Fjäll Brages Reklam & Textiltryckeri Västerås Turistbyrå Kokpunkten Kokpunkten actionbad Adapt-Comfort