Hammarby IF HF

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
05041300 fr 05/04 17:00 fr 05/04 ABB Syd 6 P12 Grp A Eskilstuna Guif 1 16 - 6 Hammarby IF HF      
05040902 fr 05/04 17:46 fr 05/04 ABB Syd 2 F11 Grp D Skövde HF Svart Finished Hammarby IF HF 2      
05041603 fr 05/04 18:12 fr 05/04 ABB Syd 9 F9 Grp B Hammarby IF HF 1 Finished Ludvika HF Svart      
05040904 fr 05/04 18:32 fr 05/04 ABB Syd 2 F11 Grp J Hammarby IF HF 1 Finished Västerviks HF 2      
05041505 fr 05/04 19:00 fr 05/04 ABB Syd 8 F9 Grp C Hammarby IF HF 2 Finished Sannadals SK Röd      
05041205 fr 05/04 19:20 fr 05/04 ABB Syd 5 F12 Grp B IK Baltichov rosa 6 - 18 Hammarby IF HF 2      
06042501 lø 06/04 08:23 lø 06/04 Klöverhallen 3 P10 Grp F Hammarby IF HF grön Finished Pargas IF      
06041101 lø 06/04 08:28 lø 06/04 ABB Syd 4 F12 Grp F Hammarby IF HF 1 23 - 5 Uppsala HK Södra 1      
06041802 lø 06/04 08:46 lø 06/04 Klöverhallen 1 F10 Grp E Hammarby IF HF Finished Ørje IL 2      
06042502 lø 06/04 08:46 lø 06/04 Klöverhallen 3 P10 Grp G Hammarby IF HF vit Finished Barkens HF      
06040904 lø 06/04 09:32 lø 06/04 ABB Syd 2 F11 Grp J Hammarby IF HF 1 Finished Arbrå HK 2      
06041304 lø 06/04 09:52 lø 06/04 ABB Syd 6 P12 Grp A Hammarby IF HF 11 - 9 HK Lidköping      
06041806 lø 06/04 10:18 lø 06/04 Klöverhallen 1 F10 Grp E Hammarby IF HF Finished HK Cliff 2      
06042407 lø 06/04 10:41 lø 06/04 Klöverhallen 2 P10 Grp F Hammarby IF HF grön Finished IFK Tumba HK      
06041106 lø 06/04 10:48 lø 06/04 ABB Syd 4 F12 Grp B Lödde Vikings HK 1 16 - 11 Hammarby IF HF 2      
06041606 lø 06/04 10:54 lø 06/04 ABB Syd 9 F9 Grp C Hammarby IF HF 2 Finished Gustavsbergs IF HK Röd      
06041609 lø 06/04 12:06 lø 06/04 ABB Syd 9 F9 Grp B VästeråsIrsta HF 2 Finished Hammarby IF HF 1      
06041813 lø 06/04 12:59 lø 06/04 Klöverhallen 1 P10 Grp G Hammarby IF HF vit Finished Gustavsbergs IF HK      
06040913 lø 06/04 12:59 lø 06/04 ABB Syd 2 F11 Grp D Eksjö BK Finished Hammarby IF HF 2      
06041411 lø 06/04 13:08 lø 06/04 ABB Syd 7 P12 Grp A IF Helsinge Atlas 10 - 13 Hammarby IF HF      
06041112 lø 06/04 13:36 lø 06/04 ABB Syd 4 F12 Grp F Hammarby IF HF 1 23 - 3 Sikeå SK 1      
06040816 lø 06/04 14:08 lø 06/04 ABB Syd 1 F11 Grp J Hammarby IF HF 1 Finished Sollentuna HK 1      
06042517 lø 06/04 14:31 lø 06/04 Klöverhallen 3 F10 Grp E Hammarby IF HF Finished Grankulla IFK      
06042419 lø 06/04 15:17 lø 06/04 Klöverhallen 2 P10 Grp F Hammarby IF HF grön Finished Avesta Brovallen HF Vit      
06042520 lø 06/04 15:40 lø 06/04 Klöverhallen 3 P10 Grp G Hammarby IF HF vit Finished VästeråsIrsta HF      
06041217 lø 06/04 15:56 lø 06/04 ABB Syd 5 F12 Grp F Hammarby IF HF 1 15 - 9 Borlänge HK 1      
06040921 lø 06/04 16:03 lø 06/04 ABB Syd 2 F11 Grp J Hammarby IF HF 1 Finished IK Cyrus      
06040924 lø 06/04 17:12 lø 06/04 ABB Syd 2 F11 Grp D Hammarby IF HF 2 Finished Haninge HK 1      
06041522 lø 06/04 17:18 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Grp C Hammarby IF HF 2 Finished Skuru IK 3      
06041523 lø 06/04 17:42 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Grp B Hammarby IF HF 1 Finished Skuru IK 2      
06041222 lø 06/04 18:16 lø 06/04 ABB Syd 5 F12 Grp B Hammarby IF HF 2 18 - 5 Ludvika HF      
07041100 sø 07/04 08:00 sø 07/04 ABB Syd 4 F12 Slutspel A 1/16 Final Hammarby IF HF 2 15 - 6 Enköpings HF      
07041302 sø 07/04 08:56 sø 07/04 ABB Syd 6 F12 Slutspel A 1/16 Final Hammarby IF HF 1 19 - 8 Skara HF Lila      
07041803 sø 07/04 09:09 sø 07/04 Klöverhallen 1 P10 Grupp 2 A IFK Skövde HK 1 Finished Hammarby IF HF grön      
07041403 sø 07/04 09:24 sø 07/04 ABB Syd 7 P12 Slutspel A 1/16 Final Hammarby IF HF 11 - 15 Skånela IF      
07041104 sø 07/04 09:52 sø 07/04 ABB Syd 4 F12 Slutspel A 1/8 Final Gökstens BK Gul 12 - 9 Hammarby IF HF 2      
07040806 sø 07/04 10:18 sø 07/04 ABB Syd 1 F11 Grupp 2 G Hammarby IF HF 2 Finished Gökstens BK Gul      
07041405 sø 07/04 10:20 sø 07/04 ABB Syd 7 F12 Slutspel A 1/8 Final Hammarby IF HF 1 11 - 12 Skövde HF 2      
07041607 sø 07/04 11:18 sø 07/04 ABB Syd 9 F9 Grp B HK Eskil F-10 2 Finished Hammarby IF HF 1      
07041508 sø 07/04 11:42 sø 07/04 ABB Syd 8 F9 Grp C Eskilstuna Guif 1 Finished Hammarby IF HF 2      
07042410 sø 07/04 11:50 sø 07/04 Klöverhallen 2 F10 Grupp 2 B Skövde HF Öst Finished Hammarby IF HF      
07042513 sø 07/04 12:59 sø 07/04 Klöverhallen 3 P10 Grupp 2 F Årsta AIK HF 1 Finished Hammarby IF HF vit      
07040914 sø 07/04 13:22 sø 07/04 ABB Syd 2 F11 Grupp 2 H Skara HF Finished Hammarby IF HF 1      
07040814 sø 07/04 13:22 sø 07/04 ABB Syd 1 F11 Grupp 2 G Hammarby IF HF 2 Finished Kungsängens SK 1      
07041616 sø 07/04 14:54 sø 07/04 ABB Syd 9 F9 Grp B Hammarby IF HF 1 Finished VästeråsIrsta HF 1      
07042418 sø 07/04 14:54 sø 07/04 Klöverhallen 2 F10 Grupp 2 B Hammarby IF HF Finished Täby HBK 2      
07041819 sø 07/04 15:17 sø 07/04 Klöverhallen 1 P10 Grupp 2 A Eskilstuna Guif 1 Finished Hammarby IF HF grön      
07041517 sø 07/04 15:18 sø 07/04 ABB Syd 8 F9 Grp C VästeråsIrsta HF 5 Finished Hammarby IF HF 2      
07042521 sø 07/04 16:03 sø 07/04 Klöverhallen 3 P10 Grupp 2 F Hammarby IF HF vit Finished Skånela IF Vit      
07040922 sø 07/04 16:26 sø 07/04 ABB Syd 2 F11 Grupp 2 H Hammarby IF HF 1 Finished HK Silwing/Troja      
Länsförsäkringar Bergslagen Tack Presentreklam Intersport Axelsson Turisttrafik Svensk Cater Mälarenergi BLE Eventteknik Kempa Idre Fjäll Brages Reklam & Textiltryckeri Västerås Turistbyrå Kokpunkten Kokpunkten actionbad Adapt-Comfort