Täby HBK

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
05041402 fr 05/04 17:56 fr 05/04 ABB Syd 7 P12 Grp G IFK Bankeryd 13 - 15 Täby HBK      
05041007 fr 05/04 19:41 fr 05/04 ABB Syd 3 P11 Grp I Täby HBK Finished IFK Hammarö vit      
05043006 fr 05/04 19:48 fr 05/04 Råbyhallen P13 Grp E Täby HBK 1 20 - 16 IFK Hammarö      
05043007 fr 05/04 20:16 fr 05/04 Råbyhallen P13 Grp F Täby HBK 2 13 - 17 Stenungsunds HK      
06042500 lø 06/04 08:00 lø 06/04 Klöverhallen 3 F10 Grp H Täby HBK 1 Finished IK Cyrus      
06040801 lø 06/04 08:23 lø 06/04 ABB Syd 1 F11 Grp G Täby HBK Finished IK Baltichov Vit      
06042402 lø 06/04 08:46 lø 06/04 Klöverhallen 2 F10 Grp I Täby HBK 2 Finished Uppsala HK      
06041005 lø 06/04 09:55 lø 06/04 ABB Syd 3 P11 Grp I Eskilstuna Guif Svart Finished Täby HBK      
06041504 lø 06/04 10:06 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Grp A Enköpings HF Finished Täby HBK F2010      
06041306 lø 06/04 10:48 lø 06/04 ABB Syd 6 P12 Grp G Täby HBK 16 - 5 Turku HC Blå      
06042408 lø 06/04 11:04 lø 06/04 Klöverhallen 2 F10 Grp H Täby HBK 1 Finished VästeråsIrsta HF 2      
06040808 lø 06/04 11:04 lø 06/04 ABB Syd 1 F11 Grp G Grankulla IFK Grön Finished Täby HBK      
06042409 lø 06/04 11:27 lø 06/04 Klöverhallen 2 F10 Grp I Täby HBK 2 Finished VästeråsIrsta HF 1      
06043010 lø 06/04 12:40 lø 06/04 Råbyhallen P13 Grp E Täby HBK 1 14 - 10 Gimonäs Umeå IF      
06043011 lø 06/04 13:08 lø 06/04 Råbyhallen P13 Grp F Täby HBK 2 17 - 11 HF Åbo IFK      
06041512 lø 06/04 13:18 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Grp A Täby HBK F2010 Finished VästeråsIrsta HF 4      
06041412 lø 06/04 13:36 lø 06/04 ABB Syd 7 P12 Grp G Uppsala HK 14 - 6 Täby HBK      
06042420 lø 06/04 15:40 lø 06/04 Klöverhallen 2 F10 Grp H Täby HBK 1 Finished Årsta AIK HF      
06041518 lø 06/04 15:42 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Grp A Täby HBK F2010 Finished Ludvika HF Grön      
06042421 lø 06/04 16:03 lø 06/04 Klöverhallen 2 F10 Grp I Täby HBK 2 Finished Eksjö BK      
06043324 lø 06/04 17:12 lø 06/04 Önstahallen P11 Grp I Malmslätts HF Finished Täby HBK      
06041025 lø 06/04 17:35 lø 06/04 ABB Syd 3 F11 Grp G Vassunda IF 2 Finished Täby HBK      
06043023 lø 06/04 18:44 lø 06/04 Råbyhallen P13 Grp F Täby HBK 2 23 - 11 Eksjö BK      
06043024 lø 06/04 19:12 lø 06/04 Råbyhallen P13 Grp E Täby HBK 1 22 - 8 Grankulla IFK 3      
07043302 sø 07/04 08:46 sø 07/04 Önstahallen P11 Grupp 2 B IFK Bankeryd 1 Finished Täby HBK      
07042402 sø 07/04 08:46 sø 07/04 Klöverhallen 2 F10 Grupp 2 B Skövde HF Öst Finished Täby HBK 2      
07041702 sø 07/04 08:56 sø 07/04 Kristiansborgshallen P13 Slutspel A 1/8 Final LIF Lindesberg 14 - 15 Täby HBK 2      
07041703 sø 07/04 09:24 sø 07/04 Kristiansborgshallen P13 Slutspel A 1/8 Final Täby HBK 1 15 - 13 IFK Bankeryd      
07041103 sø 07/04 09:24 sø 07/04 ABB Syd 4 P12 Slutspel A 1/16 Final Spånga HK 1 7 - 14 Täby HBK      
07041504 sø 07/04 10:06 sø 07/04 ABB Syd 8 F9 Grp A VästeråsIrsta HF 3 Finished Täby HBK F2010      
07041806 sø 07/04 10:18 sø 07/04 Klöverhallen 1 F10 Grupp 2 G Sannadals SK Vit Finished Täby HBK 1      
07040907 sø 07/04 10:41 sø 07/04 ABB Syd 2 F11 Grupp 2 J IFK Tumba HK Finished Täby HBK      
07041206 sø 07/04 10:48 sø 07/04 ABB Syd 5 P12 Slutspel A 1/8 Final IFK Skövde HK Blå 10 - 9 Täby HBK      
07041709 sø 07/04 12:12 sø 07/04 Kristiansborgshallen P13 Slutspel A 1/4 Final Täby HBK 2 14 - 13 Täby HBK 1      
07041709 sø 07/04 12:12 sø 07/04 Kristiansborgshallen P13 Slutspel A 1/4 Final Täby HBK 2 14 - 13 Täby HBK 1      
07041513 sø 07/04 13:42 sø 07/04 ABB Syd 8 F9 Grp A Täby HBK F2010 Finished HK Eskil F-10 1      
07041714 sø 07/04 14:32 sø 07/04 Kristiansborgshallen P13 Slutspel A Semifinal Kungsängens SK 20 - 13 Täby HBK 2      
07042418 sø 07/04 14:54 sø 07/04 Klöverhallen 2 F10 Grupp 2 B Hammarby IF HF Finished Täby HBK 2      
07041018 sø 07/04 15:44 sø 07/04 ABB Syd 3 P11 Grupp 2 B IFK Skövde HK 1 Finished Täby HBK      
07041822 sø 07/04 16:26 sø 07/04 Klöverhallen 1 F10 Grupp 2 G HK Cliff 1 Finished Täby HBK 1      
07040923 sø 07/04 16:49 sø 07/04 ABB Syd 2 F11 Grupp 2 J Enköpings HF Finished Täby HBK      
Länsförsäkringar Bergslagen Tack Presentreklam Intersport Axelsson Turisttrafik Svensk Cater Mälarenergi BLE Eventteknik Kempa Idre Fjäll Brages Reklam & Textiltryckeri Västerås Turistbyrå Kokpunkten Kokpunkten actionbad Adapt-Comfort