Dette er resultatet fra Irsta Blixten 2019. Se de seneste resultater fra Irsta Blixten 2021 her.

Gustavsbergs IF HK

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
05041600 fr 05/04 17:00 fr 05/04 ABB Syd 9 P9 Pulje 1 VästeråsIrsta HF 1 Finished Gustavsbergs IF HK 2      
05041601 fr 05/04 17:24 fr 05/04 ABB Syd 9 P9 Pulje 2 Gustavsbergs IF HK 1 Finished VästeråsIrsta HF 3      
05041502 fr 05/04 17:48 fr 05/04 ABB Syd 8 F9 Pulje 3 Skuru IK 3 Finished Gustavsbergs IF HK Röd      
05041504 fr 05/04 18:36 fr 05/04 ABB Syd 8 F9 Pulje 4 Skuru IK 5 Finished Gustavsbergs IF HK Vit      
05040805 fr 05/04 18:55 fr 05/04 ABB Syd 1 F11 Pulje 11 Gustavsbergs IF HK Finished Arbrå HK 1      
05042407 fr 05/04 19:41 fr 05/04 Klöverhallen 2 P10 Pulje 7 Gustavsbergs IF HK Finished VästeråsIrsta HF      
05041706 fr 05/04 19:48 fr 05/04 Kristiansborgshallen F14 Pulje 2 Gustavsbergs IF HK 1 16 - 6 IFK Hammarö vit      
05040808 fr 05/04 20:04 fr 05/04 ABB Syd 1 F13 Pulje 7 Gustavsbergs IF HK 12 - 8 Fjärdhundra SK      
05041707 fr 05/04 20:16 fr 05/04 Kristiansborgshallen F14 Pulje 4 Ørje IL 8 - 16 Gustavsbergs IF HK 2      
06043502 lø 06/04 08:56 lø 06/04 Fryxellska skolan F12 Pulje 13 Gustavsbergs IF HK 13 - 15 Vassunda IF 1      
06043902 lø 06/04 08:56 lø 06/04 Pettersbergsskolan F13 Pulje 7 Gustavsbergs IF HK 15 - 8 IK Baltichov 2      
06041602 lø 06/04 09:18 lø 06/04 ABB Syd 9 F9 Pulje 4 Eskilstuna Guif 2 Finished Gustavsbergs IF HK Vit      
06040804 lø 06/04 09:32 lø 06/04 ABB Syd 1 F11 Pulje 11 Gustavsbergs IF HK Finished Västerviks HF 1      
06041405 lø 06/04 10:20 lø 06/04 ABB Syd 7 P12 Pulje 10 HF Åbo IFK 15 - 6 Gustavsbergs IF HK      
06041606 lø 06/04 10:54 lø 06/04 ABB Syd 9 F9 Pulje 3 Hammarby IF HF 2 Finished Gustavsbergs IF HK Röd      
06043507 lø 06/04 11:16 lø 06/04 Fryxellska skolan F12 Pulje 13 Gustavsbergs IF HK 14 - 9 Skara HF Lila      
06041607 lø 06/04 11:18 lø 06/04 ABB Syd 9 P9 Pulje 2 Gustavsbergs IF HK 1 Finished Tyresö Handboll 2      
06041508 lø 06/04 11:42 lø 06/04 ABB Syd 8 P9 Pulje 1 Gustavsbergs IF HK 2 Finished VästeråsIrsta HF 2      
06041410 lø 06/04 12:40 lø 06/04 ABB Syd 7 P12 Pulje 10 Spånga HK 1 20 - 8 Gustavsbergs IF HK      
06041511 lø 06/04 12:54 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Pulje 4 Gustavsbergs IF HK Vit Finished Skuru IK 4      
06041813 lø 06/04 12:59 lø 06/04 Klöverhallen 1 P10 Pulje 7 Hammarby IF HF vit Finished Gustavsbergs IF HK      
06041712 lø 06/04 13:36 lø 06/04 Kristiansborgshallen F14 Pulje 2 Gustavsbergs IF HK 1 9 - 9 Vetlanda HF      
06043912 lø 06/04 13:36 lø 06/04 Pettersbergsskolan F13 Pulje 7 Gustavsbergs IF HK 11 - 11 Ludvika HF      
06041713 lø 06/04 14:04 lø 06/04 Kristiansborgshallen F14 Pulje 4 Gustavsbergs IF HK 2 17 - 11 Nås IF      
06040817 lø 06/04 14:31 lø 06/04 ABB Syd 1 F11 Pulje 11 Gustavsbergs IF HK Finished Sollentuna HK 2      
06041616 lø 06/04 14:54 lø 06/04 ABB Syd 9 P9 Pulje 2 HK Eskil Finished Gustavsbergs IF HK 1      
06041315 lø 06/04 15:00 lø 06/04 ABB Syd 6 P12 Pulje 10 Gustavsbergs IF HK 12 - 11 Eksjö BK 1      
06041716 lø 06/04 15:28 lø 06/04 Kristiansborgshallen F14 Pulje 2 Gustavsbergs IF HK 1 7 - 12 Borlänge HK 2      
06043517 lø 06/04 15:56 lø 06/04 Fryxellska skolan F12 Pulje 13 Gustavsbergs IF HK 16 - 9 Vetlanda HF      
06041717 lø 06/04 15:56 lø 06/04 Kristiansborgshallen F14 Pulje 4 IF Hallby 11 - 14 Gustavsbergs IF HK 2      
06040922 lø 06/04 16:26 lø 06/04 ABB Syd 2 F11 Pulje 11 Gustavsbergs IF HK Finished Gökstens BK Gul      
06041520 lø 06/04 16:30 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Pulje 3 Eskilstuna Guif 1 Finished Gustavsbergs IF HK Röd      
06041621 lø 06/04 16:54 lø 06/04 ABB Syd 9 P9 Pulje 1 HK Cliff 1 Finished Gustavsbergs IF HK 2      
06041622 lø 06/04 17:18 lø 06/04 ABB Syd 9 P9 Pulje 2 HK Cliff 2 Finished Gustavsbergs IF HK 1      
06041827 lø 06/04 18:21 lø 06/04 Klöverhallen 1 P10 Pulje 7 Barkens HF Finished Gustavsbergs IF HK      
07041400 sø 07/04 08:00 sø 07/04 ABB Syd 7 F12 Slutspel A 1/16 Final Gustavsbergs IF HK 11 - 7 Borlänge HK 1      
07041500 sø 07/04 08:30 sø 07/04 ABB Syd 8 F9 Pulje 3 Gustavsbergs IF HK Röd Finished Sannadals SK Röd      
07041304 sø 07/04 09:52 sø 07/04 ABB Syd 6 F12 Slutspel A 1/8 Final Gökstens BK Svart 19 - 8 Gustavsbergs IF HK      
07041705 sø 07/04 10:20 sø 07/04 Kristiansborgshallen F14 Slutspel A 1/8 Final Gustavsbergs IF HK 2 7 - 8 Uppsala HK 1      
07040808 sø 07/04 11:04 sø 07/04 ABB Syd 1 F11 Grupp 2 K Gustavsbergs IF HK Finished Eksjö BK      
07043506 sø 07/04 11:16 sø 07/04 Fryxellska skolan F14 Slutspel B 1/4 Final Gustavsbergs IF HK 1 15 - 5 Ludvika HF      
07041608 sø 07/04 11:42 sø 07/04 ABB Syd 9 F9 Pulje 4 Gökstens BK Finished Gustavsbergs IF HK Vit      
07043908 sø 07/04 11:44 sø 07/04 Pettersbergsskolan F13 Slutspel A 1/8 Final Gustavsbergs IF HK 11 - 10 Sikeå SK      
07041011 sø 07/04 12:53 sø 07/04 ABB Syd 3 P12 Slutspel B 1/16 Final Gustavsbergs IF HK 7 - 16 Härryda HK blå      
07041611 sø 07/04 12:54 sø 07/04 ABB Syd 9 P9 Pulje 2 Sannadals SK Röd Finished Gustavsbergs IF HK 1      
07043510 sø 07/04 13:08 sø 07/04 Fryxellska skolan F14 Slutspel B Semifinal Gustavsbergs IF HK 1 17 - 6 Spånga HK 2      
07041512 sø 07/04 13:18 sø 07/04 ABB Syd 8 P9 Pulje 1 Sannadals SK Vit Finished Gustavsbergs IF HK 2      
07042515 sø 07/04 13:45 sø 07/04 Klöverhallen 3 P10 Grupp 2 I IFK Skövde HK 3 Finished Gustavsbergs IF HK      
07041614 sø 07/04 14:06 sø 07/04 ABB Syd 9 F9 Pulje 3 Gustavsbergs IF HK Röd Finished Ludvika HF Vit      
07043512 sø 07/04 14:20 sø 07/04 Fryxellska skolan F14 Slutspel B Final Alfta GIF HF 8 - 12 Gustavsbergs IF HK 1      
07043915 sø 07/04 15:00 sø 07/04 Pettersbergsskolan F13 Slutspel A 1/4 Final Gustavsbergs IF HK 11 - 17 Haninge HK      
07041518 sø 07/04 15:42 sø 07/04 ABB Syd 8 P9 Pulje 1 Gustavsbergs IF HK 2 Finished Eskilstuna Guif      
07041620 sø 07/04 16:30 sø 07/04 ABB Syd 9 F9 Pulje 4 HK Eskil F-10 3 Finished Gustavsbergs IF HK Vit      
07042523 sø 07/04 16:49 sø 07/04 Klöverhallen 3 P10 Grupp 2 I Gustavsbergs IF HK Finished GT Söder HK      
07040824 sø 07/04 17:12 sø 07/04 ABB Syd 1 F11 Grupp 2 K IK Baltichov Blå Finished Gustavsbergs IF HK      
Länsförsäkringar Bergslagen Tack Presentreklam Intersport Axelsson Turisttrafik Svensk Cater Mälarenergi BLE Eventteknik Kempa Brages Reklam & Textiltryckeri Västerås Turistbyrå Kokpunkten Kokpunkten actionbad Adapt-Comfort Föreningspapper Irsta Blixten