Dette er resultatet fra Irsta Blixten 2019. Se de seneste resultater fra Irsta Blixten 2020 her.

IK Baltichov

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
05043902 fr 05/04 17:56 fr 05/04 Pettersbergsskolan F13 Grp I IK Baltichov 1 19 - 7 IFK Tumba HK      
05043903 fr 05/04 18:24 fr 05/04 Pettersbergsskolan F13 Grp G IK Baltichov 2 7 - 6 Ludvika HF      
05043004 fr 05/04 18:52 fr 05/04 Råbyhallen P13 Grp C IK Baltichov 10 - 10 GT Söder HK      
05041205 fr 05/04 19:20 fr 05/04 ABB Syd 5 F12 Grp B IK Baltichov rosa 6 - 18 Hammarby IF HF 2      
05041206 fr 05/04 19:48 fr 05/04 ABB Syd 5 F12 Grp G Eskilstuna Guif 1 16 - 9 IK Baltichov röd      
05041107 fr 05/04 20:16 fr 05/04 ABB Syd 4 P14 Grp D IFK Tumba HK 14 - 9 IK Baltichov      
06043000 lø 06/04 08:00 lø 06/04 Råbyhallen P13 Grp C IFK Bankeryd 11 - 8 IK Baltichov      
06040801 lø 06/04 08:23 lø 06/04 ABB Syd 1 F11 Grp G Täby HBK Finished IK Baltichov Vit      
06040802 lø 06/04 08:46 lø 06/04 ABB Syd 1 F11 Grp H Grankulla IFK Vit Finished IK Baltichov Blå      
06043902 lø 06/04 08:56 lø 06/04 Pettersbergsskolan F13 Grp G Gustavsbergs IF HK 15 - 8 IK Baltichov 2      
06043903 lø 06/04 09:24 lø 06/04 Pettersbergsskolan F13 Grp I Eskilstuna Guif 2 12 - 13 IK Baltichov 1      
06041207 lø 06/04 11:16 lø 06/04 ABB Syd 5 P14 Grp D IFK Bankeryd 17 - 8 IK Baltichov      
06041209 lø 06/04 12:12 lø 06/04 ABB Syd 5 F12 Grp G IK Baltichov röd 13 - 2 Gustafs GoIF      
06041111 lø 06/04 13:08 lø 06/04 ABB Syd 4 F12 Grp B Ludvika HF 8 - 8 IK Baltichov rosa      
06040915 lø 06/04 13:45 lø 06/04 ABB Syd 2 F11 Grp G IK Baltichov Vit Finished Vassunda IF 2      
06040916 lø 06/04 14:08 lø 06/04 ABB Syd 2 F11 Grp H IK Baltichov Blå Finished Sannadals SK      
06041116 lø 06/04 15:28 lø 06/04 ABB Syd 4 F12 Grp B Lödde Vikings HK 1 15 - 8 IK Baltichov rosa      
06040821 lø 06/04 16:03 lø 06/04 ABB Syd 1 F11 Grp G Grankulla IFK Grön Finished IK Baltichov Vit      
06043018 lø 06/04 16:24 lø 06/04 Råbyhallen P13 Grp C Grankulla IFK 1 15 - 9 IK Baltichov      
06043918 lø 06/04 16:24 lø 06/04 Pettersbergsskolan F13 Grp G Fjärdhundra SK 10 - 11 IK Baltichov 2      
06040822 lø 06/04 16:26 lø 06/04 ABB Syd 1 F11 Grp H Kungsängens SK 1 Finished IK Baltichov Blå      
06043919 lø 06/04 16:52 lø 06/04 Pettersbergsskolan F13 Grp I Sjundeå IF Grön 8 - 14 IK Baltichov 1      
06041220 lø 06/04 17:20 lø 06/04 ABB Syd 5 F12 Grp G AIK 10 - 9 IK Baltichov röd      
06040422 lø 06/04 18:16 lø 06/04 Bellevuehallen 1 P14 Grp D IK Baltichov 14 - 10 LIF Lindesberg      
07042100 sø 07/04 08:00 sø 07/04 Wenströmska gymn F13 Slutspel A 1/16 Final HF Åbo IFK 6 - 7 IK Baltichov 2      
07040905 sø 07/04 09:55 sø 07/04 ABB Syd 2 F11 Grupp 2 F Skövde HF Röd Finished IK Baltichov Vit      
07043405 sø 07/04 10:20 sø 07/04 Bäckbyhallen P13 Slutspel B 1/8 Final IK Baltichov 14 - 8 Dicken Röd      
07042106 sø 07/04 10:48 sø 07/04 Wenströmska gymn F13 Slutspel A 1/8 Final Uppsala HK 1 15 - 11 IK Baltichov 2      
07043907 sø 07/04 11:16 sø 07/04 Pettersbergsskolan F13 Slutspel A 1/8 Final Vetlanda HF 3 - 12 IK Baltichov 1      
07044004 sø 07/04 11:52 sø 07/04 Viksängsskolan F12 Slutspel B 1/16 Final IK Baltichov röd 9 - 1 Sävar IK      
07043410 sø 07/04 12:40 sø 07/04 Bäckbyhallen P13 Slutspel B 1/4 Final IK Baltichov 13 - 12 HF Åbo IFK      
07041711 sø 07/04 13:08 sø 07/04 Kristiansborgshallen P14 Slutspel B 1/4 Final IK Baltichov 9 - 17 Västerviks HF      
07041412 sø 07/04 13:36 sø 07/04 ABB Syd 7 F12 Slutspel B 1/8 Final IK Baltichov röd 8 - 5 IFK Nyköping Vit      
07041312 sø 07/04 13:36 sø 07/04 ABB Syd 6 F12 Slutspel B 1/8 Final IK Baltichov rosa 8 - 9 Uppsala HK Södra 2      
07043412 sø 07/04 13:42 sø 07/04 Bäckbyhallen P13 Slutspel B Semifinal Enköpings HF 21 - 15 IK Baltichov      
07040816 sø 07/04 14:08 sø 07/04 ABB Syd 1 F11 Grupp 2 K Eksjö BK Finished IK Baltichov Blå      
07043914 sø 07/04 14:32 sø 07/04 Pettersbergsskolan F13 Slutspel A 1/4 Final Eskilstuna Guif 1 13 - 12 IK Baltichov 1      
07041316 sø 07/04 15:28 sø 07/04 ABB Syd 6 F12 Slutspel B 1/4 Final Uppsala HK Södra 2 7 - 14 IK Baltichov röd      
07040921 sø 07/04 16:03 sø 07/04 ABB Syd 2 F11 Grupp 2 F Rosersbergs IK Finished IK Baltichov Vit      
07041218 sø 07/04 16:24 sø 07/04 ABB Syd 5 F12 Slutspel B Semifinal IK Baltichov röd 10 - 9 Vetlanda HF      
07040824 sø 07/04 17:12 sø 07/04 ABB Syd 1 F11 Grupp 2 K IK Baltichov Blå Finished Gustavsbergs IF HK      
07041120 sø 07/04 17:20 sø 07/04 ABB Syd 4 F12 Slutspel B Final VästeråsIrsta HF 2 7 - 6 IK Baltichov röd      
Länsförsäkringar Bergslagen Tack Presentreklam Intersport Axelsson Turisttrafik Svensk Cater Mälarenergi BLE Eventteknik Kempa Brages Reklam & Textiltryckeri Västerås Turistbyrå Kokpunkten Kokpunkten actionbad Adapt-Comfort