You are viewing the results for IrstaBlixten 2019. View the current results for IrstaBlixten 2020 here.

Klöverhallen

  Nbr Time Group Home team Result  Away team   Live  
06042500 Sat 06/04 08:00 Sat 06/04 F10 Grp 8 Täby HBK 1 Finished IK Cyrus      
06042501 Sat 06/04 08:23 Sat 06/04 P10 Grp 6 Hammarby IF HF grön Finished Pargas IF      
06042502 Sat 06/04 08:46 Sat 06/04 P10 Grp 7 Hammarby IF HF vit Finished Barkens HF      
06042503 Sat 06/04 09:09 Sat 06/04 F10 Grp 1 Gökstens BK Vit Finished Alfta GIF HF      
06042504 Sat 06/04 09:32 Sat 06/04 F10 Grp 2 Gökstens BK Gul Finished IFK Hammarö 1      
06042505 Sat 06/04 09:55 Sat 06/04 F10 Grp 3 Gökstens BK Svart Finished Skövde HF Syd      
06042506 Sat 06/04 10:18 Sat 06/04 F10 Grp 7 Eskilstuna Guif 2 Finished Spårvägen HF      
06042507 Sat 06/04 10:41 Sat 06/04 F10 Grp 6 Tyresö Handboll Finished IFK Hammarö 2      
06042508 Sat 06/04 11:04 Sat 06/04 P10 Grp 2 Uppsala HK Finished Hallstahammars SK HK      
06042509 Sat 06/04 11:27 Sat 06/04 P10 Grp 9 Skånela IF Röd Finished Vetlanda HF      
06042510 Sat 06/04 11:50 Sat 06/04 P10 Grp 8 Skånela IF Vit Finished GT Söder HK      
06042511 Sat 06/04 12:13 Sat 06/04 P10 Grp 3 LIF Lindesberg Finished BK-46      
06042512 Sat 06/04 12:36 Sat 06/04 P10 Grp 4 Ludvika HF Finished Djurgårdshof IK      
06042513 Sat 06/04 12:59 Sat 06/04 P10 Grp 6 Avesta Brovallen HF Vit Finished Pargas IF      
06042514 Sat 06/04 13:22 Sat 06/04 F10 Grp 9 Eksjö BK Finished Uppsala HK      
06042515 Sat 06/04 13:45 Sat 06/04 P10 Grp 9 Sannadals SK Finished IF Helsinge Atlas      
06042516 Sat 06/04 14:08 Sat 06/04 F10 Grp 4 Skövde HF Nord Finished Eskilstuna Guif 1      
06042517 Sat 06/04 14:31 Sat 06/04 F10 Grp 5 Hammarby IF HF Finished Grankulla IFK      
06042518 Sat 06/04 14:54 Sat 06/04 F10 Grp 6 Tyresö Handboll Finished Pargas IF      
06042519 Sat 06/04 15:17 Sat 06/04 F10 Grp 7 Eskilstuna Guif 2 Finished Tillberga IK      
06042520 Sat 06/04 15:40 Sat 06/04 P10 Grp 7 Hammarby IF HF vit Finished VästeråsIrsta HF      
06042521 Sat 06/04 16:03 Sat 06/04 F10 Grp 1 Sannadals SK Vit Finished Alfta GIF HF      
06042522 Sat 06/04 16:26 Sat 06/04 F10 Grp 3 Barkens HF Finished Skövde HF Syd      
06042523 Sat 06/04 16:49 Sat 06/04 P10 Grp 3 BK-46 Finished Årsta AIK HF 1      
06042524 Sat 06/04 17:12 Sat 06/04 P10 Grp 6 Pargas IF Finished IFK Tumba HK      
06042525 Sat 06/04 17:35 Sat 06/04 F10 Grp 7 Fjärdhundra SK Finished Spårvägen HF      
06042526 Sat 06/04 17:58 Sat 06/04 P10 Grp 8 Grankulla IFK Finished GT Söder HK      
06042527 Sat 06/04 18:21 Sat 06/04 P10 Grp 9 IF Helsinge Atlas Finished Vetlanda HF      
Länsförsäkringar Bergslagen Tack Presentreklam Intersport Axelsson Turisttrafik Svensk Cater Mälarenergi BLE Eventteknik Kempa Brages Reklam & Textiltryckeri Västerås Turistbyrå Kokpunkten Kokpunkten actionbad Adapt-Comfort Föreningspapper Irsta Blixten