You are viewing the results for IrstaBlixten 2019. View the current results for IrstaBlixten 2020 here.

ABB Syd

  Nbr Time Group Home team Result  Away team   Live  
06041000 Sat 06/04 08:00 Sat 06/04 P11 Grp 8 Eskilstuna Guif Röd Finished LIF Lindesberg      
06041001 Sat 06/04 08:23 Sat 06/04 P11 Grp 9 Eskilstuna Guif Svart Finished Malmslätts HF      
06041002 Sat 06/04 08:46 Sat 06/04 P11 Grp 3 Skogås HK Finished IFK Bankeryd 2      
06041003 Sat 06/04 09:09 Sat 06/04 P11 Grp 4 IFK Bankeryd 1 Finished Borlänge HK 1      
06041004 Sat 06/04 09:32 Sat 06/04 P11 Grp 5 Åkersberga HK Finished Ramunder HK      
06041005 Sat 06/04 09:55 Sat 06/04 P11 Grp 9 Eskilstuna Guif Svart Finished Täby HBK      
06041006 Sat 06/04 10:18 Sat 06/04 P11 Grp 1 Uppsala HK Finished Sannadals SK      
06041007 Sat 06/04 10:41 Sat 06/04 P11 Grp 6 GT Söder HK Finished Västerviks HF      
06041008 Sat 06/04 11:04 Sat 06/04 P11 Grp 3 HC HIK Finished Skåre HK 1      
06041009 Sat 06/04 11:27 Sat 06/04 P11 Grp 5 IFK Skövde HK 1 Finished Skåre HK 2      
06041010 Sat 06/04 11:50 Sat 06/04 P11 Grp 8 LIF Lindesberg Finished Skånela IF 2      
06041011 Sat 06/04 12:13 Sat 06/04 P11 Grp 1 Kungsängens SK Finished Uppsala HK      
06041012 Sat 06/04 12:36 Sat 06/04 P11 Grp 3 Skogås HK Finished HC HIK      
06041013 Sat 06/04 12:59 Sat 06/04 P11 Grp 5 Skåre HK 2 Finished Åkersberga HK      
06041014 Sat 06/04 13:22 Sat 06/04 P11 Grp 1 Sannadals SK Finished Grankulla IFK 2      
06041015 Sat 06/04 13:45 Sat 06/04 P11 Grp 6 Pargas IF Finished GT Söder HK      
06041016 Sat 06/04 14:08 Sat 06/04 F11 Grp 10 Arbrå HK 2 Finished IK Cyrus      
06041017 Sat 06/04 14:31 Sat 06/04 F11 Grp 12 Sjundeå IF Finished VästeråsIrsta HF      
06041018 Sat 06/04 14:54 Sat 06/04 P11 Grp 3 Skåre HK 1 Finished IFK Bankeryd 2      
06041019 Sat 06/04 15:17 Sat 06/04 F11 Grp 9 Skånela IF Finished Borlänge HK      
06041020 Sat 06/04 15:40 Sat 06/04 F11 Grp 10 Sollentuna HK 1 Finished Västerviks HF 2      
06041021 Sat 06/04 16:03 Sat 06/04 F11 Grp 11 Sollentuna HK 2 Finished Arbrå HK 1      
06041022 Sat 06/04 16:26 Sat 06/04 F11 Grp 12 HK Silwing/Troja Finished Sjundeå IF      
06041023 Sat 06/04 16:49 Sat 06/04 F11 Grp 5 Rosersbergs IK Finished Kyrkslätt IF Gul      
06041024 Sat 06/04 17:12 Sat 06/04 F11 Grp 6 Vassunda IF 1 Finished Spånga HK      
06041025 Sat 06/04 17:35 Sat 06/04 F11 Grp 7 Vassunda IF 2 Finished Täby HBK      
06041026 Sat 06/04 17:58 Sat 06/04 F11 Grp 8 Sannadals SK Finished Grankulla IFK Vit      
Länsförsäkringar Bergslagen Tack Presentreklam Intersport Axelsson Turisttrafik Svensk Cater Mälarenergi BLE Eventteknik Kempa Brages Reklam & Textiltryckeri Västerås Turistbyrå Kokpunkten Kokpunkten actionbad Adapt-Comfort Föreningspapper Irsta Blixten