You are viewing the results for Irsta Blixten 2019. View the current results for Irsta Blixten 2020 here.

ABB Syd

  Nbr Time Group Home team Result  Away team   Live  
06041000 Sat 06/04 08:00 Sat 06/04 P11 Grp H Eskilstuna Guif Röd Finished LIF Lindesberg      
06041001 Sat 06/04 08:23 Sat 06/04 P11 Grp I Eskilstuna Guif Svart Finished Malmslätts HF      
06041002 Sat 06/04 08:46 Sat 06/04 P11 Grp C Skogås HK Finished IFK Bankeryd 2      
06041003 Sat 06/04 09:09 Sat 06/04 P11 Grp D IFK Bankeryd 1 Finished Borlänge HK 1      
06041004 Sat 06/04 09:32 Sat 06/04 P11 Grp E Åkersberga HK Finished Ramunder HK      
06041005 Sat 06/04 09:55 Sat 06/04 P11 Grp I Eskilstuna Guif Svart Finished Täby HBK      
06041006 Sat 06/04 10:18 Sat 06/04 P11 Grp A Uppsala HK Finished Sannadals SK      
06041007 Sat 06/04 10:41 Sat 06/04 P11 Grp F GT Söder HK Finished Västerviks HF      
06041008 Sat 06/04 11:04 Sat 06/04 P11 Grp C HC HIK Finished Skåre HK 1      
06041009 Sat 06/04 11:27 Sat 06/04 P11 Grp E IFK Skövde HK 1 Finished Skåre HK 2      
06041010 Sat 06/04 11:50 Sat 06/04 P11 Grp H LIF Lindesberg Finished Skånela IF 2      
06041011 Sat 06/04 12:13 Sat 06/04 P11 Grp A Kungsängens SK Finished Uppsala HK      
06041012 Sat 06/04 12:36 Sat 06/04 P11 Grp C Skogås HK Finished HC HIK      
06041013 Sat 06/04 12:59 Sat 06/04 P11 Grp E Skåre HK 2 Finished Åkersberga HK      
06041014 Sat 06/04 13:22 Sat 06/04 P11 Grp A Sannadals SK Finished Grankulla IFK 2      
06041015 Sat 06/04 13:45 Sat 06/04 P11 Grp F Pargas IF Finished GT Söder HK      
06041016 Sat 06/04 14:08 Sat 06/04 F11 Grp J Arbrå HK 2 Finished IK Cyrus      
06041017 Sat 06/04 14:31 Sat 06/04 F11 Grp L Sjundeå IF Finished VästeråsIrsta HF      
06041018 Sat 06/04 14:54 Sat 06/04 P11 Grp C Skåre HK 1 Finished IFK Bankeryd 2      
06041019 Sat 06/04 15:17 Sat 06/04 F11 Grp I Skånela IF Finished Borlänge HK      
06041020 Sat 06/04 15:40 Sat 06/04 F11 Grp J Sollentuna HK 1 Finished Västerviks HF 2      
06041021 Sat 06/04 16:03 Sat 06/04 F11 Grp K Sollentuna HK 2 Finished Arbrå HK 1      
06041022 Sat 06/04 16:26 Sat 06/04 F11 Grp L HK Silwing/Troja Finished Sjundeå IF      
06041023 Sat 06/04 16:49 Sat 06/04 F11 Grp E Rosersbergs IK Finished Kyrkslätt IF Gul      
06041024 Sat 06/04 17:12 Sat 06/04 F11 Grp F Vassunda IF 1 Finished Spånga HK      
06041025 Sat 06/04 17:35 Sat 06/04 F11 Grp G Vassunda IF 2 Finished Täby HBK      
06041026 Sat 06/04 17:58 Sat 06/04 F11 Grp H Sannadals SK Finished Grankulla IFK Vit      
Länsförsäkringar Bergslagen Tack Presentreklam Intersport Axelsson Turisttrafik Svensk Cater Mälarenergi BLE Eventteknik Kempa Brages Reklam & Textiltryckeri Västerås Turistbyrå Kokpunkten Kokpunkten actionbad Adapt-Comfort