You are viewing the results for Irsta Blixten 2019. View the current results for Irsta Blixten 2020 here.

Flickor 12 år



Games

  Nbr Time Arena Round Home team Result  Away team   Live  
07044000 Sun 07/04 10:00 Sun 07/04 Viksängsskolan 1/16 Final Vassunda IF 1 17 - 3 Sikeå SK 1      
07041005 Sun 07/04 10:05 Sun 07/04 ABB Syd 3 1/16 Final Ludvika HF 6 - 3 IFK Rättvik      
07044001 Sun 07/04 10:28 Sun 07/04 Viksängsskolan 1/16 Final Ørje IL 12 - 2 Sikeå SK 2      
07041006 Sun 07/04 10:33 Sun 07/04 ABB Syd 3 1/16 Final Årsta AIK HF 6 - 17 IFK Nyköping Blå      
07044002 Sun 07/04 10:56 Sun 07/04 Viksängsskolan 1/16 Final Sannadals SK Röd 16 - 7 Gustafs GoIF      
07041007 Sun 07/04 11:01 Sun 07/04 ABB Syd 3 1/16 Final Tibro HK 0 - 7 VästeråsIrsta HF 2      
07044003 Sun 07/04 11:24 Sun 07/04 Viksängsskolan 1/16 Final Arbrå HK Vit 5 - 14 Uppsala HK Södra 2      
07044004 Sun 07/04 11:52 Sun 07/04 Viksängsskolan 1/16 Final IK Baltichov röd 9 - 1 Sävar IK      
07041009 Sun 07/04 11:57 Sun 07/04 ABB Syd 3 1/16 Final Uppsala HK Södra 1 4 - 10 Vetlanda HF      
07044005 Sun 07/04 12:20 Sun 07/04 Viksängsskolan 1/16 Final IFK Nyköping Vit 16 - 2 Arbrå HK Blå      
07041010 Sun 07/04 12:25 Sun 07/04 ABB Syd 3 1/16 Final Alfta GIF HF 4 - 9 Åkersberga HK      
07044006 Sun 07/04 12:48 Sun 07/04 Viksängsskolan 1/16 Final Vassunda IF 2 12 - 8 IFK Hammarö      
07041211 Sun 07/04 13:08 Sun 07/04 ABB Syd 5 1/8 Final Eksjö BK 14 - 8 Ludvika HF      
07041311 Sun 07/04 13:08 Sun 07/04 ABB Syd 6 1/8 Final IFK Nyköping Blå 9 - 12 VästeråsIrsta HF 2      
07041411 Sun 07/04 13:08 Sun 07/04 ABB Syd 7 1/8 Final Spånga HK 9 - 14 Vassunda IF 1      
07041012 Sun 07/04 13:21 Sun 07/04 ABB Syd 3 1/8 Final Ørje IL 3 - 17 Sannadals SK Röd      
07041312 Sun 07/04 13:36 Sun 07/04 ABB Syd 6 1/8 Final IK Baltichov rosa 8 - 9 Uppsala HK Södra 2      
07041412 Sun 07/04 13:36 Sun 07/04 ABB Syd 7 1/8 Final IK Baltichov röd 8 - 5 IFK Nyköping Vit      
07041313 Sun 07/04 14:04 Sun 07/04 ABB Syd 6 1/8 Final Motala HK 4 - 13 Vassunda IF 2      
07041413 Sun 07/04 14:04 Sun 07/04 ABB Syd 7 1/8 Final Vetlanda HF 10 - 5 Åkersberga HK      
07041116 Sun 07/04 15:28 Sun 07/04 ABB Syd 4 1/4 Final Eksjö BK 9 - 10 VästeråsIrsta HF 2      
07041216 Sun 07/04 15:28 Sun 07/04 ABB Syd 5 1/4 Final Vassunda IF 1 10 - 13 Sannadals SK Röd      
07041316 Sun 07/04 15:28 Sun 07/04 ABB Syd 6 1/4 Final Uppsala HK Södra 2 7 - 14 IK Baltichov röd      
07041416 Sun 07/04 15:28 Sun 07/04 ABB Syd 7 1/4 Final Vassunda IF 2 9 - 10 Vetlanda HF      
07041118 Sun 07/04 16:24 Sun 07/04 ABB Syd 4 Semi final VästeråsIrsta HF 2 10 - 9 Sannadals SK Röd      
07041218 Sun 07/04 16:24 Sun 07/04 ABB Syd 5 Semi final IK Baltichov röd 10 - 9 Vetlanda HF      
07041120 Sun 07/04 17:20 Sun 07/04 ABB Syd 4 Final VästeråsIrsta HF 2 7 - 6 IK Baltichov röd      
Länsförsäkringar Bergslagen Tack Presentreklam Intersport Axelsson Turisttrafik Svensk Cater Mälarenergi BLE Eventteknik Kempa Brages Reklam & Textiltryckeri Västerås Turistbyrå Kokpunkten Kokpunkten actionbad Adapt-Comfort