You are viewing the results for Irsta Blixten 2019. View the current results for Irsta Blixten 2020 here.

Gustavsbergs IF HK

Import into your calendar
  Nbr Time Arena Group Round Home team Result  Away team   Live  
05041600 Fri 05/04 17:00 Fri 05/04 ABB Syd 9 P9 Grp A VästeråsIrsta HF 1 Finished Gustavsbergs IF HK 2      
05041601 Fri 05/04 17:24 Fri 05/04 ABB Syd 9 P9 Grp B Gustavsbergs IF HK 1 Finished VästeråsIrsta HF 3      
05041502 Fri 05/04 17:48 Fri 05/04 ABB Syd 8 F9 Grp C Skuru IK 3 Finished Gustavsbergs IF HK Röd      
05041504 Fri 05/04 18:36 Fri 05/04 ABB Syd 8 F9 Grp D Skuru IK 5 Finished Gustavsbergs IF HK Vit      
05040805 Fri 05/04 18:55 Fri 05/04 ABB Syd 1 F11 Grp K Gustavsbergs IF HK Finished Arbrå HK 1      
05042407 Fri 05/04 19:41 Fri 05/04 Klöverhallen 2 P10 Grp G Gustavsbergs IF HK Finished VästeråsIrsta HF      
05041706 Fri 05/04 19:48 Fri 05/04 Kristiansborgshallen F14 Grp B Gustavsbergs IF HK 1 16 - 6 IFK Hammarö vit      
05040808 Fri 05/04 20:04 Fri 05/04 ABB Syd 1 F13 Grp G Gustavsbergs IF HK 12 - 8 Fjärdhundra SK      
05041707 Fri 05/04 20:16 Fri 05/04 Kristiansborgshallen F14 Grp D Ørje IL 8 - 16 Gustavsbergs IF HK 2      
06043502 Sat 06/04 08:56 Sat 06/04 Fryxellska skolan F12 Grp M Gustavsbergs IF HK 13 - 15 Vassunda IF 1      
06043902 Sat 06/04 08:56 Sat 06/04 Pettersbergsskolan F13 Grp G Gustavsbergs IF HK 15 - 8 IK Baltichov 2      
06041602 Sat 06/04 09:18 Sat 06/04 ABB Syd 9 F9 Grp D Eskilstuna Guif 2 Finished Gustavsbergs IF HK Vit      
06040804 Sat 06/04 09:32 Sat 06/04 ABB Syd 1 F11 Grp K Gustavsbergs IF HK Finished Västerviks HF 1      
06041405 Sat 06/04 10:20 Sat 06/04 ABB Syd 7 P12 Grp J HF Åbo IFK 15 - 6 Gustavsbergs IF HK      
06041606 Sat 06/04 10:54 Sat 06/04 ABB Syd 9 F9 Grp C Hammarby IF HF 2 Finished Gustavsbergs IF HK Röd      
06043507 Sat 06/04 11:16 Sat 06/04 Fryxellska skolan F12 Grp M Gustavsbergs IF HK 14 - 9 Skara HF Lila      
06041607 Sat 06/04 11:18 Sat 06/04 ABB Syd 9 P9 Grp B Gustavsbergs IF HK 1 Finished Tyresö Handboll 2      
06041508 Sat 06/04 11:42 Sat 06/04 ABB Syd 8 P9 Grp A Gustavsbergs IF HK 2 Finished VästeråsIrsta HF 2      
06041410 Sat 06/04 12:40 Sat 06/04 ABB Syd 7 P12 Grp J Spånga HK 1 20 - 8 Gustavsbergs IF HK      
06041511 Sat 06/04 12:54 Sat 06/04 ABB Syd 8 F9 Grp D Gustavsbergs IF HK Vit Finished Skuru IK 4      
06041813 Sat 06/04 12:59 Sat 06/04 Klöverhallen 1 P10 Grp G Hammarby IF HF vit Finished Gustavsbergs IF HK      
06041712 Sat 06/04 13:36 Sat 06/04 Kristiansborgshallen F14 Grp B Gustavsbergs IF HK 1 9 - 9 Vetlanda HF      
06043912 Sat 06/04 13:36 Sat 06/04 Pettersbergsskolan F13 Grp G Gustavsbergs IF HK 11 - 11 Ludvika HF      
06041713 Sat 06/04 14:04 Sat 06/04 Kristiansborgshallen F14 Grp D Gustavsbergs IF HK 2 17 - 11 Nås IF      
06040817 Sat 06/04 14:31 Sat 06/04 ABB Syd 1 F11 Grp K Gustavsbergs IF HK Finished Sollentuna HK 2      
06041616 Sat 06/04 14:54 Sat 06/04 ABB Syd 9 P9 Grp B HK Eskil Finished Gustavsbergs IF HK 1      
06041315 Sat 06/04 15:00 Sat 06/04 ABB Syd 6 P12 Grp J Gustavsbergs IF HK 12 - 11 Eksjö BK 1      
06041716 Sat 06/04 15:28 Sat 06/04 Kristiansborgshallen F14 Grp B Gustavsbergs IF HK 1 7 - 12 Borlänge HK 2      
06043517 Sat 06/04 15:56 Sat 06/04 Fryxellska skolan F12 Grp M Gustavsbergs IF HK 16 - 9 Vetlanda HF      
06041717 Sat 06/04 15:56 Sat 06/04 Kristiansborgshallen F14 Grp D IF Hallby 11 - 14 Gustavsbergs IF HK 2      
06040922 Sat 06/04 16:26 Sat 06/04 ABB Syd 2 F11 Grp K Gustavsbergs IF HK Finished Gökstens BK Gul      
06041520 Sat 06/04 16:30 Sat 06/04 ABB Syd 8 F9 Grp C Eskilstuna Guif 1 Finished Gustavsbergs IF HK Röd      
06041621 Sat 06/04 16:54 Sat 06/04 ABB Syd 9 P9 Grp A HK Cliff 1 Finished Gustavsbergs IF HK 2      
06041622 Sat 06/04 17:18 Sat 06/04 ABB Syd 9 P9 Grp B HK Cliff 2 Finished Gustavsbergs IF HK 1      
06041827 Sat 06/04 18:21 Sat 06/04 Klöverhallen 1 P10 Grp G Barkens HF Finished Gustavsbergs IF HK      
07041400 Sun 07/04 08:00 Sun 07/04 ABB Syd 7 F12 Slutspel A 1/16 Final Gustavsbergs IF HK 11 - 7 Borlänge HK 1      
07041500 Sun 07/04 08:30 Sun 07/04 ABB Syd 8 F9 Grp C Gustavsbergs IF HK Röd Finished Sannadals SK Röd      
07041304 Sun 07/04 09:52 Sun 07/04 ABB Syd 6 F12 Slutspel A 1/8 Final Gökstens BK Svart 19 - 8 Gustavsbergs IF HK      
07041705 Sun 07/04 10:20 Sun 07/04 Kristiansborgshallen F14 Slutspel A 1/8 Final Gustavsbergs IF HK 2 7 - 8 Uppsala HK 1      
07040808 Sun 07/04 11:04 Sun 07/04 ABB Syd 1 F11 Grupp 2 K Gustavsbergs IF HK Finished Eksjö BK      
07043506 Sun 07/04 11:16 Sun 07/04 Fryxellska skolan F14 Slutspel B 1/4 Final Gustavsbergs IF HK 1 15 - 5 Ludvika HF      
07041608 Sun 07/04 11:42 Sun 07/04 ABB Syd 9 F9 Grp D Gökstens BK Finished Gustavsbergs IF HK Vit      
07043908 Sun 07/04 11:44 Sun 07/04 Pettersbergsskolan F13 Slutspel A 1/8 Final Gustavsbergs IF HK 11 - 10 Sikeå SK      
07041011 Sun 07/04 12:53 Sun 07/04 ABB Syd 3 P12 Slutspel B 1/16 Final Gustavsbergs IF HK 7 - 16 Härryda HK blå      
07041611 Sun 07/04 12:54 Sun 07/04 ABB Syd 9 P9 Grp B Sannadals SK Röd Finished Gustavsbergs IF HK 1      
07043510 Sun 07/04 13:08 Sun 07/04 Fryxellska skolan F14 Slutspel B Semi final Gustavsbergs IF HK 1 17 - 6 Spånga HK 2      
07041512 Sun 07/04 13:18 Sun 07/04 ABB Syd 8 P9 Grp A Sannadals SK Vit Finished Gustavsbergs IF HK 2      
07042515 Sun 07/04 13:45 Sun 07/04 Klöverhallen 3 P10 Grupp 2 I IFK Skövde HK 3 Finished Gustavsbergs IF HK      
07041614 Sun 07/04 14:06 Sun 07/04 ABB Syd 9 F9 Grp C Gustavsbergs IF HK Röd Finished Ludvika HF Vit      
07043512 Sun 07/04 14:20 Sun 07/04 Fryxellska skolan F14 Slutspel B Final Alfta GIF HF 8 - 12 Gustavsbergs IF HK 1      
07043915 Sun 07/04 15:00 Sun 07/04 Pettersbergsskolan F13 Slutspel A 1/4 Final Gustavsbergs IF HK 11 - 17 Haninge HK      
07041518 Sun 07/04 15:42 Sun 07/04 ABB Syd 8 P9 Grp A Gustavsbergs IF HK 2 Finished Eskilstuna Guif      
07041620 Sun 07/04 16:30 Sun 07/04 ABB Syd 9 F9 Grp D HK Eskil F-10 3 Finished Gustavsbergs IF HK Vit      
07042523 Sun 07/04 16:49 Sun 07/04 Klöverhallen 3 P10 Grupp 2 I Gustavsbergs IF HK Finished GT Söder HK      
07040824 Sun 07/04 17:12 Sun 07/04 ABB Syd 1 F11 Grupp 2 K IK Baltichov Blå Finished Gustavsbergs IF HK      
Länsförsäkringar Bergslagen Tack Presentreklam Intersport Axelsson Turisttrafik Svensk Cater Mälarenergi BLE Eventteknik Kempa Brages Reklam & Textiltryckeri Västerås Turistbyrå Kokpunkten Kokpunkten actionbad Adapt-Comfort Föreningspapper Irsta Blixten