Dette er resultater fra IrstaBlixten 2019. Se de siste resultatene fra IrstaBlixten 2020 her.

Klöverhallen

  Kampnr Tid Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
06041800 lø 06/04 08:00 lø 06/04 F10 Grp 3 Gökstens BK Svart Ferdig Barkens HF      
06041801 lø 06/04 08:23 lø 06/04 P10 Grp 2 Åkersberga HK Ferdig Uppsala HK      
06041802 lø 06/04 08:46 lø 06/04 F10 Grp 5 Hammarby IF HF Ferdig Ørje IL 2      
06041803 lø 06/04 09:09 lø 06/04 F10 Grp 6 Tyresö Handboll Ferdig Ørje IL 1      
06041804 lø 06/04 09:32 lø 06/04 P10 Grp 8 GT Söder HK Ferdig Ørje IL      
06041805 lø 06/04 09:55 lø 06/04 F10 Grp 4 Skövde HF Nord Ferdig HK Cliff 1      
06041806 lø 06/04 10:18 lø 06/04 F10 Grp 5 Hammarby IF HF Ferdig HK Cliff 2      
06041807 lø 06/04 10:41 lø 06/04 P10 Grp 4 Eskilstuna Guif 1 Ferdig Årsta AIK HF 2      
06041808 lø 06/04 11:04 lø 06/04 P10 Grp 5 Avesta Brovallen HF Röd Ferdig Årsta AIK HF 3      
06041809 lø 06/04 11:27 lø 06/04 F10 Grp 1 Skånela IF 2 Ferdig Sannadals SK Vit      
06041810 lø 06/04 11:50 lø 06/04 F10 Grp 2 Sannadals SK Röd Ferdig Skövde HF Öst      
06041811 lø 06/04 12:13 lø 06/04 F10 Grp 4 Eskilstuna Guif 1 Ferdig Vetlanda HF      
06041812 lø 06/04 12:36 lø 06/04 P10 Grp 5 Eskilstuna Guif 2 Ferdig HK Cliff      
06041813 lø 06/04 12:59 lø 06/04 P10 Grp 7 Hammarby IF HF vit Ferdig Gustavsbergs IF HK      
06041814 lø 06/04 13:22 lø 06/04 F10 Grp 7 Tillberga IK Ferdig Fjärdhundra SK      
06041815 lø 06/04 13:45 lø 06/04 P10 Grp 7 VästeråsIrsta HF Ferdig Barkens HF      
06041816 lø 06/04 14:08 lø 06/04 F10 Grp 1 Gökstens BK Vit Ferdig Skånela IF 2      
06041817 lø 06/04 14:31 lø 06/04 F10 Grp 2 Gökstens BK Gul Ferdig Skövde HF Öst      
06041818 lø 06/04 14:54 lø 06/04 F10 Grp 3 Gökstens BK Svart Ferdig Skånela IF 1      
06041819 lø 06/04 15:17 lø 06/04 P10 Grp 4 Eskilstuna Guif 1 Ferdig Ludvika HF      
06041820 lø 06/04 15:40 lø 06/04 P10 Grp 5 Eskilstuna Guif 2 Ferdig Avesta Brovallen HF Röd      
06041821 lø 06/04 16:03 lø 06/04 P10 Grp 8 Skånela IF Vit Ferdig Ørje IL      
06041822 lø 06/04 16:26 lø 06/04 P10 Grp 9 Skånela IF Röd Ferdig Sannadals SK      
06041823 lø 06/04 16:49 lø 06/04 P10 Grp 1 IFK Strängnäs Ferdig HK Silwing/Troja      
06041824 lø 06/04 17:12 lø 06/04 F10 Grp 4 Vetlanda HF Ferdig HK Cliff 1      
06041825 lø 06/04 17:35 lø 06/04 F10 Grp 5 Ørje IL 2 Ferdig HK Cliff 2      
06041826 lø 06/04 17:58 lø 06/04 F10 Grp 6 Ørje IL 1 Ferdig IFK Hammarö 2      
06041827 lø 06/04 18:21 lø 06/04 P10 Grp 7 Barkens HF Ferdig Gustavsbergs IF HK