Flickor 12 år



Kamper

  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
07044000 sø 07/04 10:00 sø 07/04 Viksängsskolan 1/16 Final Vassunda IF 1 17 - 3 Sikeå SK 1      
07041005 sø 07/04 10:05 sø 07/04 ABB Syd 3 1/16 Final Ludvika HF 6 - 3 IFK Rättvik      
07044001 sø 07/04 10:28 sø 07/04 Viksängsskolan 1/16 Final Ørje IL 12 - 2 Sikeå SK 2      
07041006 sø 07/04 10:33 sø 07/04 ABB Syd 3 1/16 Final Årsta AIK HF 6 - 17 IFK Nyköping Blå      
07044002 sø 07/04 10:56 sø 07/04 Viksängsskolan 1/16 Final Sannadals SK Röd 16 - 7 Gustafs GoIF      
07041007 sø 07/04 11:01 sø 07/04 ABB Syd 3 1/16 Final Tibro HK 0 - 7 VästeråsIrsta HF 2      
07044003 sø 07/04 11:24 sø 07/04 Viksängsskolan 1/16 Final Arbrå HK Vit 5 - 14 Uppsala HK Södra 2      
07044004 sø 07/04 11:52 sø 07/04 Viksängsskolan 1/16 Final IK Baltichov röd 9 - 1 Sävar IK      
07041009 sø 07/04 11:57 sø 07/04 ABB Syd 3 1/16 Final Uppsala HK Södra 1 4 - 10 Vetlanda HF      
07044005 sø 07/04 12:20 sø 07/04 Viksängsskolan 1/16 Final IFK Nyköping Vit 16 - 2 Arbrå HK Blå      
07041010 sø 07/04 12:25 sø 07/04 ABB Syd 3 1/16 Final Alfta GIF HF 4 - 9 Åkersberga HK      
07044006 sø 07/04 12:48 sø 07/04 Viksängsskolan 1/16 Final Vassunda IF 2 12 - 8 IFK Hammarö      
07041211 sø 07/04 13:08 sø 07/04 ABB Syd 5 1/8 Final Eksjö BK 14 - 8 Ludvika HF      
07041311 sø 07/04 13:08 sø 07/04 ABB Syd 6 1/8 Final IFK Nyköping Blå 9 - 12 VästeråsIrsta HF 2      
07041411 sø 07/04 13:08 sø 07/04 ABB Syd 7 1/8 Final Spånga HK 9 - 14 Vassunda IF 1      
07041012 sø 07/04 13:21 sø 07/04 ABB Syd 3 1/8 Final Ørje IL 3 - 17 Sannadals SK Röd      
07041312 sø 07/04 13:36 sø 07/04 ABB Syd 6 1/8 Final IK Baltichov rosa 8 - 9 Uppsala HK Södra 2      
07041412 sø 07/04 13:36 sø 07/04 ABB Syd 7 1/8 Final IK Baltichov röd 8 - 5 IFK Nyköping Vit      
07041313 sø 07/04 14:04 sø 07/04 ABB Syd 6 1/8 Final Motala HK 4 - 13 Vassunda IF 2      
07041413 sø 07/04 14:04 sø 07/04 ABB Syd 7 1/8 Final Vetlanda HF 10 - 5 Åkersberga HK      
07041116 sø 07/04 15:28 sø 07/04 ABB Syd 4 1/4 Final Eksjö BK 9 - 10 VästeråsIrsta HF 2      
07041216 sø 07/04 15:28 sø 07/04 ABB Syd 5 1/4 Final Vassunda IF 1 10 - 13 Sannadals SK Röd      
07041316 sø 07/04 15:28 sø 07/04 ABB Syd 6 1/4 Final Uppsala HK Södra 2 7 - 14 IK Baltichov röd      
07041416 sø 07/04 15:28 sø 07/04 ABB Syd 7 1/4 Final Vassunda IF 2 9 - 10 Vetlanda HF      
07041118 sø 07/04 16:24 sø 07/04 ABB Syd 4 Semi final VästeråsIrsta HF 2 10 - 9 Sannadals SK Röd      
07041218 sø 07/04 16:24 sø 07/04 ABB Syd 5 Semi final IK Baltichov röd 10 - 9 Vetlanda HF      
07041120 sø 07/04 17:20 sø 07/04 ABB Syd 4 Final VästeråsIrsta HF 2 7 - 6 IK Baltichov röd      
Länsförsäkringar Bergslagen Tack Presentreklam Intersport Axelsson Turisttrafik Svensk Cater Mälarenergi BLE Eventteknik Kempa Idre Fjäll Brages Reklam & Textiltryckeri Västerås Turistbyrå Kokpunkten Kokpunkten actionbad Adapt-Comfort