Dette er resultater fra Irsta Blixten 2019. Se de siste resultatene fra Irsta Blixten 2021 her.

Skövde HF

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
05042400 fr 05/04 17:00 fr 05/04 Klöverhallen 2 F10 Plj B Skövde HF Öst Ferdig IFK Hammarö 1      
05040900 fr 05/04 17:00 fr 05/04 ABB Syd 2 F11 Plj B Skövde HF Röd Ferdig Vetlanda HF      
05042100 fr 05/04 17:00 fr 05/04 Wenströmska gymn F13 Plj A Skövde HF 1 17 - 6 Barkens HF      
05042401 fr 05/04 17:23 fr 05/04 Klöverhallen 2 F10 Plj C Skövde HF Syd Ferdig Skånela IF 1      
05040901 fr 05/04 17:23 fr 05/04 ABB Syd 2 F11 Plj C Skövde HF Vit Ferdig Årsta AIK HF 2      
05042101 fr 05/04 17:28 fr 05/04 Wenströmska gymn F13 Plj B Skövde HF 2 20 - 13 Vassunda IF      
05040902 fr 05/04 17:46 fr 05/04 ABB Syd 2 F11 Plj D Skövde HF Svart Ferdig Hammarby IF HF 2      
05042402 fr 05/04 17:46 fr 05/04 Klöverhallen 2 F10 Plj D Skövde HF Nord Ferdig Vetlanda HF      
05042102 fr 05/04 17:56 fr 05/04 Wenströmska gymn F13 Plj C Vetlanda HF 10 - 9 Skövde HF 3      
05043504 fr 05/04 18:52 fr 05/04 Fryxellska skolan F12 Plj K Skövde HF 2 11 - 7 IFK Nyköping Blå      
05043505 fr 05/04 19:20 fr 05/04 Fryxellska skolan F12 Plj L Skövde HF 1 11 - 9 Sannadals SK Röd      
05040308 fr 05/04 20:44 fr 05/04 Västerås Arena 3 F15/16 Plj E Skövde HF 13 - 5 Arbrå HK / Hällbo IF Grön      
06040304 lø 06/04 09:52 lø 06/04 Västerås Arena 3 F15/16 Plj E Skövde HF 11 - 11 Kungsängens SK      
06041805 lø 06/04 09:55 lø 06/04 Klöverhallen 1 F10 Plj D Skövde HF Nord Ferdig HK Cliff 1      
06042505 lø 06/04 09:55 lø 06/04 Klöverhallen 3 F10 Plj C Gökstens BK Svart Ferdig Skövde HF Syd      
06040905 lø 06/04 09:55 lø 06/04 ABB Syd 2 F11 Plj B Skövde HF Röd Ferdig IFK Tumba HK      
06040906 lø 06/04 10:18 lø 06/04 ABB Syd 2 F11 Plj C Skövde HF Vit Ferdig Pargas IF      
06043505 lø 06/04 10:20 lø 06/04 Fryxellska skolan F12 Plj K Alfta GIF HF 8 - 15 Skövde HF 2      
06040907 lø 06/04 10:41 lø 06/04 ABB Syd 2 F11 Plj D Skövde HF Svart Ferdig Haninge HK 1      
06042106 lø 06/04 10:48 lø 06/04 Wenströmska gymn F13 Plj B Skövde HF 2 13 - 13 Kristianstad HK 2      
06043506 lø 06/04 10:48 lø 06/04 Fryxellska skolan F12 Plj L Skövde HF 1 12 - 10 VästeråsIrsta HF 1      
06042107 lø 06/04 11:16 lø 06/04 Wenströmska gymn F13 Plj A Skövde HF 1 7 - 15 Uppsala HK 1      
06042108 lø 06/04 11:44 lø 06/04 Wenströmska gymn F13 Plj C Skövde HF 3 15 - 6 Skåre HK Vit      
06041810 lø 06/04 11:50 lø 06/04 Klöverhallen 1 F10 Plj B Sannadals SK Röd Ferdig Skövde HF Öst      
06040311 lø 06/04 13:08 lø 06/04 Västerås Arena 3 F15/16 Plj E Skövde HF 9 - 10 Pargas IF      
06042112 lø 06/04 13:36 lø 06/04 Wenströmska gymn F13 Plj A Skövde HF 1 12 - 11 Kungsängens SK 2      
06042113 lø 06/04 14:04 lø 06/04 Wenströmska gymn F13 Plj B Skövde HF 2 9 - 11 AIK      
06042516 lø 06/04 14:08 lø 06/04 Klöverhallen 3 F10 Plj D Skövde HF Nord Ferdig Eskilstuna Guif 1      
06041817 lø 06/04 14:31 lø 06/04 Klöverhallen 1 F10 Plj B Gökstens BK Gul Ferdig Skövde HF Öst      
06042114 lø 06/04 14:32 lø 06/04 Wenströmska gymn F13 Plj C Spånga HK 12 - 11 Skövde HF 3      
06040918 lø 06/04 14:54 lø 06/04 ABB Syd 2 F11 Plj B Skövde HF Röd Ferdig Uppsala HK      
06040919 lø 06/04 15:17 lø 06/04 ABB Syd 2 F11 Plj C Skövde HF Vit Ferdig IK Bolton      
06043516 lø 06/04 15:28 lø 06/04 Fryxellska skolan F12 Plj L Skövde HF 1 11 - 6 Sävar IK      
06040920 lø 06/04 15:40 lø 06/04 ABB Syd 2 F11 Plj D Skövde HF Svart Ferdig Eksjö BK      
06042522 lø 06/04 16:26 lø 06/04 Klöverhallen 3 F10 Plj C Barkens HF Ferdig Skövde HF Syd      
06043520 lø 06/04 17:20 lø 06/04 Fryxellska skolan F12 Plj K Sannadals SK Vit 12 - 14 Skövde HF 2      
07042500 sø 07/04 08:00 sø 07/04 Klöverhallen 3 F10 Grupp 2 L Spårvägen HF Ferdig Skövde HF Syd      
07043901 sø 07/04 08:28 sø 07/04 Pettersbergsskolan F13 Slutspel A 1/16 Final Skövde HF 1 9 - 15 Sikeå SK      
07041201 sø 07/04 08:28 sø 07/04 ABB Syd 5 F12 Slutspel A 1/16 Final Skövde HF 1 8 - 5 AIK      
07042402 sø 07/04 08:46 sø 07/04 Klöverhallen 2 F10 Grupp 2 B Skövde HF Öst Ferdig Täby HBK 2      
07040302 sø 07/04 08:56 sø 07/04 Västerås Arena 3 F15/16 Slutspel A 1/8 Final Strands IF 8 - 9 Skövde HF      
07041402 sø 07/04 08:56 sø 07/04 ABB Syd 7 F12 Slutspel A 1/16 Final Skövde HF 2 12 - 6 Borlänge HK 2      
07040804 sø 07/04 09:32 sø 07/04 ABB Syd 1 F11 Grupp 2 C Skövde HF Svart Ferdig Västerviks HF 1      
07041404 sø 07/04 09:52 sø 07/04 ABB Syd 7 F12 Slutspel A 1/8 Final Grankulla IFK Vit 8 - 10 Skövde HF 1      
07040905 sø 07/04 09:55 sø 07/04 ABB Syd 2 F11 Grupp 2 F Skövde HF Röd Ferdig IK Baltichov Vit      
07041405 sø 07/04 10:20 sø 07/04 ABB Syd 7 F12 Slutspel A 1/8 Final Hammarby IF HF 1 11 - 12 Skövde HF 2      
07040306 sø 07/04 10:48 sø 07/04 Västerås Arena 3 F15/16 Slutspel A 1/4 Final Borlänge HK 1 12 - 8 Skövde HF      
07042508 sø 07/04 11:04 sø 07/04 Klöverhallen 3 F10 Grupp 2 L Skövde HF Syd Ferdig Ørje IL 1      
07041208 sø 07/04 11:44 sø 07/04 ABB Syd 5 F12 Slutspel A 1/4 Final Gökstens BK Svart 10 - 8 Skövde HF 1      
07041408 sø 07/04 11:44 sø 07/04 ABB Syd 7 F12 Slutspel A 1/4 Final Lödde Vikings HK 2 6 - 5 Skövde HF 2      
07042410 sø 07/04 11:50 sø 07/04 Klöverhallen 2 F10 Grupp 2 B Skövde HF Öst Ferdig Hammarby IF HF      
07041810 sø 07/04 11:50 sø 07/04 Klöverhallen 1 F10 Grupp 2 A Skånela IF 2 Ferdig Skövde HF Nord      
07040811 sø 07/04 12:13 sø 07/04 ABB Syd 1 F11 Grupp 2 A Årsta AIK HF 1 Ferdig Skövde HF Vit      
07040812 sø 07/04 12:36 sø 07/04 ABB Syd 1 F11 Grupp 2 C Skövde HF Svart Ferdig Grankulla IFK Vit      
07040913 sø 07/04 12:59 sø 07/04 ABB Syd 2 F11 Grupp 2 F Skövde HF Röd Ferdig Rosersbergs IK      
07043911 sø 07/04 13:08 sø 07/04 Pettersbergsskolan F13 Slutspel B 1/8 Final Skövde HF 3 17 - 5 Sjundeå IF Grön      
07042113 sø 07/04 14:04 sø 07/04 Wenströmska gymn F13 Slutspel B 1/8 Final Skövde HF 2 17 - 10 Skåre HK Grön      
07041818 sø 07/04 14:54 sø 07/04 Klöverhallen 1 F10 Grupp 2 A Skövde HF Nord Ferdig VästeråsIrsta HF 2      
07040819 sø 07/04 15:17 sø 07/04 ABB Syd 1 F11 Grupp 2 A Skövde HF Vit Ferdig HC HIK      
07043916 sø 07/04 15:28 sø 07/04 Pettersbergsskolan F13 Slutspel B 1/4 Final Eksjö BK 6 - 12 Skövde HF 3      
07042117 sø 07/04 15:56 sø 07/04 Wenströmska gymn F13 Slutspel B 1/4 Final VästeråsIrsta HF 5 - 12 Skövde HF 2      
07042119 sø 07/04 16:52 sø 07/04 Wenströmska gymn F13 Slutspel B Semifinale Uppsala HK 2 14 - 8 Skövde HF 2      
07043919 sø 07/04 16:52 sø 07/04 Pettersbergsskolan F13 Slutspel B Semifinale Skövde HF 3 17 - 7 Tibro HK      
07042120 sø 07/04 18:05 sø 07/04 Wenströmska gymn F13 Slutspel B Finale Skövde HF 3 10 - 7 Uppsala HK 2      
Länsförsäkringar Bergslagen Tack Presentreklam Intersport Axelsson Turisttrafik Svensk Cater Mälarenergi BLE Eventteknik Kempa Brages Reklam & Textiltryckeri Västerås Turistbyrå Kokpunkten Kokpunkten actionbad Adapt-Comfort Föreningspapper Irsta Blixten