Dette er resultater fra Irsta Blixten 2019. Se de siste resultatene fra Irsta Blixten 2020 her.

Hammarby IF HF

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
05041300 fr 05/04 17:00 fr 05/04 ABB Syd 6 P12 Plj A Eskilstuna Guif 1 16 - 6 Hammarby IF HF      
05040902 fr 05/04 17:46 fr 05/04 ABB Syd 2 F11 Plj D Skövde HF Svart Ferdig Hammarby IF HF 2      
05041603 fr 05/04 18:12 fr 05/04 ABB Syd 9 F9 Plj B Hammarby IF HF 1 Ferdig Ludvika HF Svart      
05040904 fr 05/04 18:32 fr 05/04 ABB Syd 2 F11 Plj J Hammarby IF HF 1 Ferdig Västerviks HF 2      
05041505 fr 05/04 19:00 fr 05/04 ABB Syd 8 F9 Plj C Hammarby IF HF 2 Ferdig Sannadals SK Röd      
05041205 fr 05/04 19:20 fr 05/04 ABB Syd 5 F12 Plj B IK Baltichov rosa 6 - 18 Hammarby IF HF 2      
06042501 lø 06/04 08:23 lø 06/04 Klöverhallen 3 P10 Plj F Hammarby IF HF grön Ferdig Pargas IF      
06041101 lø 06/04 08:28 lø 06/04 ABB Syd 4 F12 Plj F Hammarby IF HF 1 23 - 5 Uppsala HK Södra 1      
06041802 lø 06/04 08:46 lø 06/04 Klöverhallen 1 F10 Plj E Hammarby IF HF Ferdig Ørje IL 2      
06042502 lø 06/04 08:46 lø 06/04 Klöverhallen 3 P10 Plj G Hammarby IF HF vit Ferdig Barkens HF      
06040904 lø 06/04 09:32 lø 06/04 ABB Syd 2 F11 Plj J Hammarby IF HF 1 Ferdig Arbrå HK 2      
06041304 lø 06/04 09:52 lø 06/04 ABB Syd 6 P12 Plj A Hammarby IF HF 11 - 9 HK Lidköping      
06041806 lø 06/04 10:18 lø 06/04 Klöverhallen 1 F10 Plj E Hammarby IF HF Ferdig HK Cliff 2      
06042407 lø 06/04 10:41 lø 06/04 Klöverhallen 2 P10 Plj F Hammarby IF HF grön Ferdig IFK Tumba HK      
06041106 lø 06/04 10:48 lø 06/04 ABB Syd 4 F12 Plj B Lödde Vikings HK 1 16 - 11 Hammarby IF HF 2      
06041606 lø 06/04 10:54 lø 06/04 ABB Syd 9 F9 Plj C Hammarby IF HF 2 Ferdig Gustavsbergs IF HK Röd      
06041609 lø 06/04 12:06 lø 06/04 ABB Syd 9 F9 Plj B VästeråsIrsta HF 2 Ferdig Hammarby IF HF 1      
06040913 lø 06/04 12:59 lø 06/04 ABB Syd 2 F11 Plj D Eksjö BK Ferdig Hammarby IF HF 2      
06041813 lø 06/04 12:59 lø 06/04 Klöverhallen 1 P10 Plj G Hammarby IF HF vit Ferdig Gustavsbergs IF HK      
06041411 lø 06/04 13:08 lø 06/04 ABB Syd 7 P12 Plj A IF Helsinge Atlas 10 - 13 Hammarby IF HF      
06041112 lø 06/04 13:36 lø 06/04 ABB Syd 4 F12 Plj F Hammarby IF HF 1 23 - 3 Sikeå SK 1      
06040816 lø 06/04 14:08 lø 06/04 ABB Syd 1 F11 Plj J Hammarby IF HF 1 Ferdig Sollentuna HK 1      
06042517 lø 06/04 14:31 lø 06/04 Klöverhallen 3 F10 Plj E Hammarby IF HF Ferdig Grankulla IFK      
06042419 lø 06/04 15:17 lø 06/04 Klöverhallen 2 P10 Plj F Hammarby IF HF grön Ferdig Avesta Brovallen HF Vit      
06042520 lø 06/04 15:40 lø 06/04 Klöverhallen 3 P10 Plj G Hammarby IF HF vit Ferdig VästeråsIrsta HF      
06041217 lø 06/04 15:56 lø 06/04 ABB Syd 5 F12 Plj F Hammarby IF HF 1 15 - 9 Borlänge HK 1      
06040921 lø 06/04 16:03 lø 06/04 ABB Syd 2 F11 Plj J Hammarby IF HF 1 Ferdig IK Cyrus      
06040924 lø 06/04 17:12 lø 06/04 ABB Syd 2 F11 Plj D Hammarby IF HF 2 Ferdig Haninge HK 1      
06041522 lø 06/04 17:18 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Plj C Hammarby IF HF 2 Ferdig Skuru IK 3      
06041523 lø 06/04 17:42 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Plj B Hammarby IF HF 1 Ferdig Skuru IK 2      
06041222 lø 06/04 18:16 lø 06/04 ABB Syd 5 F12 Plj B Hammarby IF HF 2 18 - 5 Ludvika HF      
07041100 sø 07/04 08:00 sø 07/04 ABB Syd 4 F12 Slutspel A 1/16 Final Hammarby IF HF 2 15 - 6 Enköpings HF      
07041302 sø 07/04 08:56 sø 07/04 ABB Syd 6 F12 Slutspel A 1/16 Final Hammarby IF HF 1 19 - 8 Skara HF Lila      
07041803 sø 07/04 09:09 sø 07/04 Klöverhallen 1 P10 Grupp 2 A IFK Skövde HK 1 Ferdig Hammarby IF HF grön      
07041403 sø 07/04 09:24 sø 07/04 ABB Syd 7 P12 Slutspel A 1/16 Final Hammarby IF HF 11 - 15 Skånela IF      
07041104 sø 07/04 09:52 sø 07/04 ABB Syd 4 F12 Slutspel A 1/8 Final Gökstens BK Gul 12 - 9 Hammarby IF HF 2      
07040806 sø 07/04 10:18 sø 07/04 ABB Syd 1 F11 Grupp 2 G Hammarby IF HF 2 Ferdig Gökstens BK Gul      
07041405 sø 07/04 10:20 sø 07/04 ABB Syd 7 F12 Slutspel A 1/8 Final Hammarby IF HF 1 11 - 12 Skövde HF 2      
07041607 sø 07/04 11:18 sø 07/04 ABB Syd 9 F9 Plj B HK Eskil F-10 2 Ferdig Hammarby IF HF 1      
07041508 sø 07/04 11:42 sø 07/04 ABB Syd 8 F9 Plj C Eskilstuna Guif 1 Ferdig Hammarby IF HF 2      
07042410 sø 07/04 11:50 sø 07/04 Klöverhallen 2 F10 Grupp 2 B Skövde HF Öst Ferdig Hammarby IF HF      
07042513 sø 07/04 12:59 sø 07/04 Klöverhallen 3 P10 Grupp 2 F Årsta AIK HF 1 Ferdig Hammarby IF HF vit      
07040914 sø 07/04 13:22 sø 07/04 ABB Syd 2 F11 Grupp 2 H Skara HF Ferdig Hammarby IF HF 1      
07040814 sø 07/04 13:22 sø 07/04 ABB Syd 1 F11 Grupp 2 G Hammarby IF HF 2 Ferdig Kungsängens SK 1      
07041616 sø 07/04 14:54 sø 07/04 ABB Syd 9 F9 Plj B Hammarby IF HF 1 Ferdig VästeråsIrsta HF 1      
07042418 sø 07/04 14:54 sø 07/04 Klöverhallen 2 F10 Grupp 2 B Hammarby IF HF Ferdig Täby HBK 2      
07041819 sø 07/04 15:17 sø 07/04 Klöverhallen 1 P10 Grupp 2 A Eskilstuna Guif 1 Ferdig Hammarby IF HF grön      
07041517 sø 07/04 15:18 sø 07/04 ABB Syd 8 F9 Plj C VästeråsIrsta HF 5 Ferdig Hammarby IF HF 2      
07042521 sø 07/04 16:03 sø 07/04 Klöverhallen 3 P10 Grupp 2 F Hammarby IF HF vit Ferdig Skånela IF Vit      
07040922 sø 07/04 16:26 sø 07/04 ABB Syd 2 F11 Grupp 2 H Hammarby IF HF 1 Ferdig HK Silwing/Troja      
Länsförsäkringar Bergslagen Tack Presentreklam Intersport Axelsson Turisttrafik Svensk Cater Mälarenergi BLE Eventteknik Kempa Brages Reklam & Textiltryckeri Västerås Turistbyrå Kokpunkten Kokpunkten actionbad Adapt-Comfort Föreningspapper