VästeråsIrsta HF

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
05043000 fr 05/04 17:00 fr 05/04 Råbyhallen P13 Plj G VästeråsIrsta HF Grön 13 - 23 Dicken Blå      
05041100 fr 05/04 17:00 fr 05/04 ABB Syd 4 P12 Plj C VästeråsIrsta HF Svart 12 - 3 Ludvika HF      
05041600 fr 05/04 17:00 fr 05/04 ABB Syd 9 P9 Plj A VästeråsIrsta HF 1 Ferdig Gustavsbergs IF HK 2      
05041500 fr 05/04 17:00 fr 05/04 ABB Syd 8 F9 Plj A VästeråsIrsta HF 4 Ferdig Skuru IK 1      
05040300 fr 05/04 17:00 fr 05/04 Bombardier Arena 3 F15/16 Plj A VästeråsIrsta HF Röd 13 - 6 IFK Hammarö      
05040100 fr 05/04 17:00 fr 05/04 Bombardier Arena 1 P15/16 Plj B Ludvika HF 8 - 9 VästeråsIrsta HF Vit      
05041601 fr 05/04 17:24 fr 05/04 ABB Syd 9 P9 Plj B Gustavsbergs IF HK 1 Ferdig VästeråsIrsta HF 3      
05041501 fr 05/04 17:24 fr 05/04 ABB Syd 8 F9 Plj B Skuru IK 2 Ferdig VästeråsIrsta HF 1      
05040101 fr 05/04 17:28 fr 05/04 Bombardier Arena 1 P15/16 Plj C VästeråsIrsta HF Svart 22 - 7 Fjärdhundra SK      
05040301 fr 05/04 17:28 fr 05/04 Bombardier Arena 3 F15/16 Plj B VästeråsIrsta HF Vit 12 - 10 IFK Bankeryd      
05043001 fr 05/04 17:28 fr 05/04 Råbyhallen P13 Plj H VästeråsIrsta HF Röd 14 - 6 Dicken Röd      
05041602 fr 05/04 17:48 fr 05/04 ABB Syd 9 F9 Plj A VästeråsIrsta HF 3 Ferdig Ludvika HF Grön      
05041202 fr 05/04 17:56 fr 05/04 ABB Syd 5 P14 Plj E VästeråsIrsta HF 13 - 5 Borlänge HK      
05043502 fr 05/04 17:56 fr 05/04 Fryxellska skolan F12 Plj J Skara HF Vit 10 - 12 VästeråsIrsta HF 2      
05041102 fr 05/04 17:56 fr 05/04 ABB Syd 4 P12 Plj H Huddinge HK 17 - 10 VästeråsIrsta HF Röd      
05042103 fr 05/04 18:24 fr 05/04 Wenströmska gymn F13 Plj E VästeråsIrsta HF 9 - 8 Skogås HK      
05041604 fr 05/04 18:36 fr 05/04 ABB Syd 9 P9 Plj A VästeråsIrsta HF 2 Ferdig Sannadals SK Vit      
05042505 fr 05/04 18:55 fr 05/04 Klöverhallen 3 F10 Plj H VästeråsIrsta HF 2 Ferdig Årsta AIK HF      
05042506 fr 05/04 19:18 fr 05/04 Klöverhallen 3 F10 Plj I VästeråsIrsta HF 1 Ferdig Eksjö BK      
05043005 fr 05/04 19:20 fr 05/04 Råbyhallen P13 Plj G Borlänge HK 14 - 7 VästeråsIrsta HF Grön      
05042407 fr 05/04 19:41 fr 05/04 Klöverhallen 2 P10 Plj G Gustavsbergs IF HK Ferdig VästeråsIrsta HF      
05041306 fr 05/04 19:48 fr 05/04 ABB Syd 6 P12 Plj D VästeråsIrsta HF Vit 20 - 7 Årsta AIK HF      
05041708 fr 05/04 20:44 fr 05/04 Kristiansborgshallen F14 Plj A VästeråsIrsta HF 14 - 3 Eksjö BK      
06040300 lø 06/04 08:00 lø 06/04 Bombardier Arena 3 F15/16 Plj A VästeråsIrsta HF Röd 10 - 8 Sollefteå HK      
06041300 lø 06/04 08:00 lø 06/04 ABB Syd 6 P12 Plj D Strands IF 11 - 12 VästeråsIrsta HF Vit      
06040301 lø 06/04 08:28 lø 06/04 Bombardier Arena 3 F15/16 Plj B VästeråsIrsta HF Vit 12 - 8 Bodens BK HF      
06043501 lø 06/04 08:28 lø 06/04 Fryxellska skolan F12 Plj L VästeråsIrsta HF 1 9 - 5 Sävar IK      
06041500 lø 06/04 08:30 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Plj A HK Eskil F-10 1 Ferdig VästeråsIrsta HF 3      
06041600 lø 06/04 08:30 lø 06/04 ABB Syd 9 F9 Plj C Ludvika HF Vit Ferdig VästeråsIrsta HF 5      
06040302 lø 06/04 08:56 lø 06/04 Bombardier Arena 3 P15/16 Plj B VästeråsIrsta HF Vit 14 - 11 Västerviks HF      
06043002 lø 06/04 08:56 lø 06/04 Råbyhallen P13 Plj H VästeråsIrsta HF Röd 8 - 7 IFK Skövde HK 1      
06040803 lø 06/04 09:09 lø 06/04 ABB Syd 1 F11 Plj L HK Silwing/Troja Ferdig VästeråsIrsta HF      
06043003 lø 06/04 09:24 lø 06/04 Råbyhallen P13 Plj G Borlänge HK 15 - 10 VästeråsIrsta HF Grön      
06041303 lø 06/04 09:24 lø 06/04 ABB Syd 6 P12 Plj C Fjärdhundra SK 14 - 6 VästeråsIrsta HF Svart      
06041503 lø 06/04 09:42 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Plj B Alfta GIF HF Ferdig VästeråsIrsta HF 2      
06041603 lø 06/04 09:42 lø 06/04 ABB Syd 9 F9 Plj C Sannadals SK Röd Ferdig VästeråsIrsta HF 5      
06041704 lø 06/04 09:52 lø 06/04 Kristiansborgshallen F14 Plj A VästeråsIrsta HF 18 - 9 Sannadals SK      
06042104 lø 06/04 09:52 lø 06/04 Wenströmska gymn F13 Plj E IFK Bankeryd 1 11 - 6 VästeråsIrsta HF      
06043506 lø 06/04 10:48 lø 06/04 Fryxellska skolan F12 Plj L Skövde HF 1 12 - 10 VästeråsIrsta HF 1      
06042408 lø 06/04 11:04 lø 06/04 Klöverhallen 2 F10 Plj H Täby HBK 1 Ferdig VästeråsIrsta HF 2      
06041307 lø 06/04 11:16 lø 06/04 ABB Syd 6 P12 Plj H VästeråsIrsta HF Röd 9 - 10 Turku HC Vit      
06040407 lø 06/04 11:16 lø 06/04 Bellevuehallen 1 F15/16 Plj A VästeråsIrsta HF Röd 15 - 7 HF Åbo IFK svart      
06042409 lø 06/04 11:27 lø 06/04 Klöverhallen 2 F10 Plj I Täby HBK 2 Ferdig VästeråsIrsta HF 1      
06041508 lø 06/04 11:42 lø 06/04 ABB Syd 8 P9 Plj A Gustavsbergs IF HK 2 Ferdig VästeråsIrsta HF 2      
06040408 lø 06/04 11:44 lø 06/04 Bellevuehallen 1 F15/16 Plj B VästeråsIrsta HF Vit 20 - 3 HF Åbo IFK gul      
06041609 lø 06/04 12:06 lø 06/04 ABB Syd 9 F9 Plj B VästeråsIrsta HF 2 Ferdig Hammarby IF HF 1      
06043509 lø 06/04 12:12 lø 06/04 Fryxellska skolan F12 Plj J VästeråsIrsta HF 2 7 - 8 IFK Nyköping Vit      
06040109 lø 06/04 12:12 lø 06/04 Bombardier Arena 1 P15/16 Plj C VästeråsIrsta HF Svart 14 - 10 Borlänge HK      
06041610 lø 06/04 12:30 lø 06/04 ABB Syd 9 P9 Plj A VästeråsIrsta HF 1 Ferdig Eskilstuna Guif      
06040310 lø 06/04 12:40 lø 06/04 Bombardier Arena 3 P15/16 Plj B IFK Skövde HK blå 13 - 11 VästeråsIrsta HF Vit      
06041611 lø 06/04 12:54 lø 06/04 ABB Syd 9 P9 Plj B HK Eskil Ferdig VästeråsIrsta HF 3      
06041612 lø 06/04 13:18 lø 06/04 ABB Syd 9 F9 Plj B HK Eskil F-10 2 Ferdig VästeråsIrsta HF 1      
06041512 lø 06/04 13:18 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Plj A Täby HBK F2010 Ferdig VästeråsIrsta HF 4      
06041513 lø 06/04 13:42 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Plj C VästeråsIrsta HF 5 Ferdig Eskilstuna Guif 1      
06041815 lø 06/04 13:45 lø 06/04 Klöverhallen 1 P10 Plj G VästeråsIrsta HF Ferdig Barkens HF      
06041313 lø 06/04 14:04 lø 06/04 ABB Syd 6 P12 Plj H Borlänge HK 21 - 6 VästeråsIrsta HF Röd      
06041515 lø 06/04 14:30 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Plj A Enköpings HF Ferdig VästeråsIrsta HF 3      
06041017 lø 06/04 14:31 lø 06/04 ABB Syd 3 F11 Plj L Sjundeå IF Ferdig VästeråsIrsta HF      
06040314 lø 06/04 14:32 lø 06/04 Bombardier Arena 3 P15/16 Plj C VästeråsIrsta HF Svart 14 - 10 Eksjö BK 2      
06043514 lø 06/04 14:32 lø 06/04 Fryxellska skolan F12 Plj J Tyresö Handboll 1 17 - 11 VästeråsIrsta HF 2      
06043014 lø 06/04 14:32 lø 06/04 Råbyhallen P13 Plj H VästeråsIrsta HF Röd 20 - 9 Sannadals SK      
06041714 lø 06/04 14:32 lø 06/04 Kristiansborgshallen F14 Plj A VästeråsIrsta HF 12 - 7 Strands IF      
06041516 lø 06/04 14:54 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Plj B VästeråsIrsta HF 2 Ferdig Skuru IK 2      
06041517 lø 06/04 15:18 lø 06/04 ABB Syd 8 P9 Plj A VästeråsIrsta HF 2 Ferdig Eskilstuna Guif      
06040316 lø 06/04 15:28 lø 06/04 Bombardier Arena 3 F15/16 Plj A VästeråsIrsta HF Röd 11 - 6 Borlänge HK 2      
06042116 lø 06/04 15:28 lø 06/04 Wenströmska gymn F13 Plj E Västerviks HF 5 - 9 VästeråsIrsta HF      
06042520 lø 06/04 15:40 lø 06/04 Klöverhallen 3 P10 Plj G Hammarby IF HF vit Ferdig VästeråsIrsta HF      
06041618 lø 06/04 15:42 lø 06/04 ABB Syd 9 P9 Plj A VästeråsIrsta HF 1 Ferdig Sannadals SK Vit      
06040317 lø 06/04 15:56 lø 06/04 Bombardier Arena 3 F15/16 Plj B VästeråsIrsta HF Vit 13 - 5 Arbrå HK Blå      
06041619 lø 06/04 16:06 lø 06/04 ABB Syd 9 P9 Plj B VästeråsIrsta HF 3 Ferdig Sannadals SK Röd      
06041219 lø 06/04 16:52 lø 06/04 ABB Syd 5 P14 Plj E VästeråsIrsta HF 9 - 9 Västerviks HF      
06041320 lø 06/04 17:20 lø 06/04 ABB Syd 6 P12 Plj D IFK Skövde HK Vit 17 - 15 VästeråsIrsta HF Vit      
06043021 lø 06/04 17:48 lø 06/04 Råbyhallen P13 Plj G VästeråsIrsta HF Grön 15 - 10 Dicken Blå      
06043521 lø 06/04 17:48 lø 06/04 Fryxellska skolan F12 Plj L Sannadals SK Röd 9 - 10 VästeråsIrsta HF 1      
06042426 lø 06/04 17:58 lø 06/04 Klöverhallen 2 F10 Plj H IK Cyrus Ferdig VästeråsIrsta HF 2      
06040926 lø 06/04 17:58 lø 06/04 ABB Syd 2 F11 Plj L VästeråsIrsta HF Ferdig Gökstens BK Svart      
06041524 lø 06/04 18:06 lø 06/04 ABB Syd 8 P9 Plj A VästeråsIrsta HF 2 Ferdig Tyresö Handboll 1      
06041624 lø 06/04 18:06 lø 06/04 ABB Syd 9 F9 Plj B VästeråsIrsta HF 1 Ferdig Ludvika HF Svart      
06041422 lø 06/04 18:16 lø 06/04 ABB Syd 7 P12 Plj C Årsta AIK HF Sjöstan 12 - 9 VästeråsIrsta HF Svart      
06042427 lø 06/04 18:21 lø 06/04 Klöverhallen 2 F10 Plj I Uppsala HK Ferdig VästeråsIrsta HF 1      
06041525 lø 06/04 18:30 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Plj A HK Eskil F-10 1 Ferdig VästeråsIrsta HF 4      
06040423 lø 06/04 18:44 lø 06/04 Bellevuehallen 1 P14 Plj E VästeråsIrsta HF 16 - 8 Skara HK      
07043001 sø 07/04 08:28 sø 07/04 Råbyhallen P13 Slutspel A 1/8 Final VästeråsIrsta HF Röd 6 - 8 Pargas IF      
07041401 sø 07/04 08:28 sø 07/04 ABB Syd 7 F12 Slutspel A 1/16 Final Eskilstuna Guif 1 7 - 8 VästeråsIrsta HF 1      
07041802 sø 07/04 08:46 sø 07/04 Klöverhallen 1 F10 Grupp 2 A Skånela IF 2 Ferdig VästeråsIrsta HF 2      
07040402 sø 07/04 08:56 sø 07/04 Bellevuehallen 1 P14 Slutspel A 1/4 Final IFK Bankeryd 16 - 14 VästeråsIrsta HF      
07041602 sø 07/04 09:18 sø 07/04 ABB Syd 9 P9 Plj B Tyresö Handboll 2 Ferdig VästeråsIrsta HF 3      
07041303 sø 07/04 09:24 sø 07/04 ABB Syd 6 P12 Slutspel A 1/16 Final VästeråsIrsta HF Vit 10 - 11 Spånga HK 3      
07041503 sø 07/04 09:42 sø 07/04 ABB Syd 8 P9 Plj A Tyresö Handboll 1 Ferdig VästeråsIrsta HF 1      
07040304 sø 07/04 09:52 sø 07/04 Bombardier Arena 3 P15/16 Slutspel A 1/4 Final VästeråsIrsta HF Svart 18 - 6 Strands IF      
07043404 sø 07/04 09:52 sø 07/04 Bäckbyhallen P13 Slutspel B 1/8 Final VästeråsIrsta HF Grön 10 - 11 Strands IF      
07041504 sø 07/04 10:06 sø 07/04 ABB Syd 8 F9 Plj A VästeråsIrsta HF 3 Ferdig Täby HBK F2010      
07041604 sø 07/04 10:06 sø 07/04 ABB Syd 9 F9 Plj B Ludvika HF Svart Ferdig VästeråsIrsta HF 2      
07042406 sø 07/04 10:18 sø 07/04 Klöverhallen 2 F10 Grupp 2 H IFK Hammarö 1 Ferdig VästeråsIrsta HF 1      
07040105 sø 07/04 10:20 sø 07/04 Bombardier Arena 1 F15/16 Slutspel A 1/4 Final VästeråsIrsta HF Röd 15 - 10 Eksjö BK      
07041205 sø 07/04 10:20 sø 07/04 ABB Syd 5 F12 Slutspel A 1/8 Final VästeråsIrsta HF 1 12 - 4 Grankulla IFK Grön      
07040305 sø 07/04 10:20 sø 07/04 Bombardier Arena 3 F15/16 Slutspel A 1/4 Final VästeråsIrsta HF Vit 12 - 10 Borlänge HK 2      
07041505 sø 07/04 10:30 sø 07/04 ABB Syd 8 F9 Plj C VästeråsIrsta HF 5 Ferdig Skuru IK 3      
07041007 sø 07/04 11:01 sø 07/04 ABB Syd 3 F12 Slutspel B 1/16 Final Tibro HK 0 - 7 VästeråsIrsta HF 2      
07040908 sø 07/04 11:04 sø 07/04 ABB Syd 2 F11 Grupp 2 L VästeråsIrsta HF Ferdig IFK Nyköping Blå      
07041507 sø 07/04 11:18 sø 07/04 ABB Syd 8 F9 Plj A VästeråsIrsta HF 4 Ferdig Enköpings HF      
07040308 sø 07/04 11:44 sø 07/04 Bombardier Arena 3 P15/16 Slutspel A Semi final Enköpings HF 18 - 10 VästeråsIrsta HF Svart      
07041308 sø 07/04 11:44 sø 07/04 ABB Syd 6 F12 Slutspel A 1/4 Final Lödde Vikings HK 1 15 - 14 VästeråsIrsta HF 1      
07041609 sø 07/04 12:06 sø 07/04 ABB Syd 9 P9 Plj B HK Cliff 2 Ferdig VästeråsIrsta HF 3      
07041509 sø 07/04 12:06 sø 07/04 ABB Syd 8 P9 Plj A HK Cliff 1 Ferdig VästeråsIrsta HF 1      
07040109 sø 07/04 12:12 sø 07/04 Bombardier Arena 1 F15/16 Slutspel A Semi final VästeråsIrsta HF Röd 11 - 9 Sannadals SK      
07040309 sø 07/04 12:12 sø 07/04 Bombardier Arena 3 F15/16 Slutspel A Semi final VästeråsIrsta HF Vit 9 - 13 Borlänge HK 1      
07042511 sø 07/04 12:13 sø 07/04 Klöverhallen 3 P10 Grupp 2 C BK-46 Ferdig VästeråsIrsta HF      
07041610 sø 07/04 12:30 sø 07/04 ABB Syd 9 F9 Plj B VästeråsIrsta HF 1 Ferdig Alfta GIF HF      
07041310 sø 07/04 12:40 sø 07/04 ABB Syd 6 P12 Slutspel B 1/16 Final Sannadals SK 10 - 11 VästeråsIrsta HF Röd      
07041311 sø 07/04 13:08 sø 07/04 ABB Syd 6 F12 Slutspel B 1/8 Final IFK Nyköping Blå 9 - 12 VästeråsIrsta HF 2      
07041712 sø 07/04 13:36 sø 07/04 Kristiansborgshallen F14 Slutspel A 1/4 Final VästeråsIrsta HF 12 - 9 Uppsala HK 2      
07042112 sø 07/04 13:36 sø 07/04 Wenströmska gymn F13 Slutspel B 1/8 Final VästeråsIrsta HF 13 - 6 IFK Tumba HK      
07040312 sø 07/04 13:36 sø 07/04 Bombardier Arena 3 P15/16 Slutspel B 1/4 Final VästeråsIrsta HF Vit 10 - 6 Hallstahammars SK HK      
07040111 sø 07/04 13:40 sø 07/04 Bombardier Arena 1 F15/16 Slutspel A Final VästeråsIrsta HF Röd 11 - 7 Borlänge HK 1      
07041314 sø 07/04 14:32 sø 07/04 ABB Syd 6 P12 Slutspel B 1/8 Final VästeråsIrsta HF Svart 10 - 12 IF Helsinge Atlas      
07041616 sø 07/04 14:54 sø 07/04 ABB Syd 9 F9 Plj B Hammarby IF HF 1 Ferdig VästeråsIrsta HF 1      
07041818 sø 07/04 14:54 sø 07/04 Klöverhallen 1 F10 Grupp 2 A Skövde HF Nord Ferdig VästeråsIrsta HF 2      
07041516 sø 07/04 14:54 sø 07/04 ABB Syd 8 F9 Plj A Skuru IK 1 Ferdig VästeråsIrsta HF 3      
07041115 sø 07/04 15:00 sø 07/04 ABB Syd 4 P12 Slutspel B 1/8 Final HK Lidköping 11 - 5 VästeråsIrsta HF Röd      
07042519 sø 07/04 15:17 sø 07/04 Klöverhallen 3 P10 Grupp 2 C VästeråsIrsta HF Ferdig Grankulla IFK      
07041517 sø 07/04 15:18 sø 07/04 ABB Syd 8 F9 Plj C VästeråsIrsta HF 5 Ferdig Hammarby IF HF 2      
07040316 sø 07/04 15:28 sø 07/04 Bombardier Arena 3 P15/16 Slutspel B Semi final VästeråsIrsta HF Vit 14 - 11 Eksjö BK 2      
07041716 sø 07/04 15:28 sø 07/04 Kristiansborgshallen F14 Slutspel A Semi final VästeråsIrsta HF 11 - 6 Nödinge SK      
07041116 sø 07/04 15:28 sø 07/04 ABB Syd 4 F12 Slutspel B 1/4 Final Eksjö BK 9 - 10 VästeråsIrsta HF 2      
07041618 sø 07/04 15:42 sø 07/04 ABB Syd 9 P9 Plj A HK Cliff 1 Ferdig VästeråsIrsta HF 2      
07042117 sø 07/04 15:56 sø 07/04 Wenströmska gymn F13 Slutspel B 1/4 Final VästeråsIrsta HF 5 - 12 Skövde HF 2      
07041619 sø 07/04 16:06 sø 07/04 ABB Syd 9 F9 Plj B HK Eskil F-10 2 Ferdig VästeråsIrsta HF 2      
07041519 sø 07/04 16:06 sø 07/04 ABB Syd 8 F9 Plj A Ludvika HF Grön Ferdig VästeråsIrsta HF 4      
07041118 sø 07/04 16:24 sø 07/04 ABB Syd 4 F12 Slutspel B Semi final VästeråsIrsta HF 2 10 - 9 Sannadals SK Röd      
07042422 sø 07/04 16:26 sø 07/04 Klöverhallen 2 F10 Grupp 2 H Grankulla IFK Ferdig VästeråsIrsta HF 1      
07040318 sø 07/04 16:40 sø 07/04 Bombardier Arena 3 P15/16 Slutspel B Final Brännans HF 8 - 13 VästeråsIrsta HF Vit      
07040116 sø 07/04 17:00 sø 07/04 Bombardier Arena 1 F14 Slutspel A Final VästeråsIrsta HF 16 - 11 IFK Bankeryd      
07040924 sø 07/04 17:12 sø 07/04 ABB Syd 2 F11 Grupp 2 L IK Cyrus Ferdig VästeråsIrsta HF      
07041120 sø 07/04 17:20 sø 07/04 ABB Syd 4 F12 Slutspel B Final VästeråsIrsta HF 2 7 - 6 IK Baltichov röd      
Länsförsäkringar Bergslagen Tack Presentreklam Intersport Axelsson Turisttrafik Svensk Cater Mälarenergi BLE Eventteknik Kempa Idre Fjäll Brages Reklam & Textiltryckeri Västerås Turistbyrå Kokpunkten Kokpunkten actionbad Adapt-Comfort