Dette er resultater fra Irsta Blixten 2019. Se de siste resultatene fra Irsta Blixten 2020 her.

VästeråsIrsta HF

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
05043000 fr 05/04 17:00 fr 05/04 Råbyhallen P13 Plj G VästeråsIrsta HF Grön 13 - 23 Dicken Blå      
05041100 fr 05/04 17:00 fr 05/04 ABB Syd 4 P12 Plj C VästeråsIrsta HF Svart 12 - 3 Ludvika HF      
05041600 fr 05/04 17:00 fr 05/04 ABB Syd 9 P9 Plj A VästeråsIrsta HF 1 Ferdig Gustavsbergs IF HK 2      
05041500 fr 05/04 17:00 fr 05/04 ABB Syd 8 F9 Plj A VästeråsIrsta HF 4 Ferdig Skuru IK 1      
05040300 fr 05/04 17:00 fr 05/04 Västerås Arena 3 F15/16 Plj A VästeråsIrsta HF Röd 13 - 6 IFK Hammarö      
05040100 fr 05/04 17:00 fr 05/04 Västerås Arena 1 P15/16 Plj B Ludvika HF 8 - 9 VästeråsIrsta HF Vit      
05041601 fr 05/04 17:24 fr 05/04 ABB Syd 9 P9 Plj B Gustavsbergs IF HK 1 Ferdig VästeråsIrsta HF 3      
05041501 fr 05/04 17:24 fr 05/04 ABB Syd 8 F9 Plj B Skuru IK 2 Ferdig VästeråsIrsta HF 1      
05040101 fr 05/04 17:28 fr 05/04 Västerås Arena 1 P15/16 Plj C VästeråsIrsta HF Svart 22 - 7 Fjärdhundra SK      
05040301 fr 05/04 17:28 fr 05/04 Västerås Arena 3 F15/16 Plj B VästeråsIrsta HF Vit 12 - 10 IFK Bankeryd      
05043001 fr 05/04 17:28 fr 05/04 Råbyhallen P13 Plj H VästeråsIrsta HF Röd 14 - 6 Dicken Röd      
05041602 fr 05/04 17:48 fr 05/04 ABB Syd 9 F9 Plj A VästeråsIrsta HF 3 Ferdig Ludvika HF Grön      
05041202 fr 05/04 17:56 fr 05/04 ABB Syd 5 P14 Plj E VästeråsIrsta HF 13 - 5 Borlänge HK      
05043502 fr 05/04 17:56 fr 05/04 Fryxellska skolan F12 Plj J Skara HF Vit 10 - 12 VästeråsIrsta HF 2      
05041102 fr 05/04 17:56 fr 05/04 ABB Syd 4 P12 Plj H Huddinge HK 17 - 10 VästeråsIrsta HF Röd      
05042103 fr 05/04 18:24 fr 05/04 Wenströmska gymn F13 Plj E VästeråsIrsta HF 9 - 8 Skogås HK      
05041604 fr 05/04 18:36 fr 05/04 ABB Syd 9 P9 Plj A VästeråsIrsta HF 2 Ferdig Sannadals SK Vit      
05042505 fr 05/04 18:55 fr 05/04 Klöverhallen 3 F10 Plj H VästeråsIrsta HF 2 Ferdig Årsta AIK HF      
05042506 fr 05/04 19:18 fr 05/04 Klöverhallen 3 F10 Plj I VästeråsIrsta HF 1 Ferdig Eksjö BK      
05043005 fr 05/04 19:20 fr 05/04 Råbyhallen P13 Plj G Borlänge HK 14 - 7 VästeråsIrsta HF Grön      
05042407 fr 05/04 19:41 fr 05/04 Klöverhallen 2 P10 Plj G Gustavsbergs IF HK Ferdig VästeråsIrsta HF      
05041306 fr 05/04 19:48 fr 05/04 ABB Syd 6 P12 Plj D VästeråsIrsta HF Vit 20 - 7 Årsta AIK HF      
05041708 fr 05/04 20:44 fr 05/04 Kristiansborgshallen F14 Plj A VästeråsIrsta HF 14 - 3 Eksjö BK      
06040300 lø 06/04 08:00 lø 06/04 Västerås Arena 3 F15/16 Plj A VästeråsIrsta HF Röd 10 - 8 Sollefteå HK      
06041300 lø 06/04 08:00 lø 06/04 ABB Syd 6 P12 Plj D Strands IF 11 - 12 VästeråsIrsta HF Vit      
06040301 lø 06/04 08:28 lø 06/04 Västerås Arena 3 F15/16 Plj B VästeråsIrsta HF Vit 12 - 8 Bodens BK HF      
06043501 lø 06/04 08:28 lø 06/04 Fryxellska skolan F12 Plj L VästeråsIrsta HF 1 9 - 5 Sävar IK      
06041500 lø 06/04 08:30 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Plj A HK Eskil F-10 1 Ferdig VästeråsIrsta HF 3      
06041600 lø 06/04 08:30 lø 06/04 ABB Syd 9 F9 Plj C Ludvika HF Vit Ferdig VästeråsIrsta HF 5      
06040302 lø 06/04 08:56 lø 06/04 Västerås Arena 3 P15/16 Plj B VästeråsIrsta HF Vit 14 - 11 Västerviks HF      
06043002 lø 06/04 08:56 lø 06/04 Råbyhallen P13 Plj H VästeråsIrsta HF Röd 8 - 7 IFK Skövde HK 1      
06040803 lø 06/04 09:09 lø 06/04 ABB Syd 1 F11 Plj L HK Silwing/Troja Ferdig VästeråsIrsta HF      
06043003 lø 06/04 09:24 lø 06/04 Råbyhallen P13 Plj G Borlänge HK 15 - 10 VästeråsIrsta HF Grön      
06041303 lø 06/04 09:24 lø 06/04 ABB Syd 6 P12 Plj C Fjärdhundra SK 14 - 6 VästeråsIrsta HF Svart      
06041503 lø 06/04 09:42 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Plj B Alfta GIF HF Ferdig VästeråsIrsta HF 2      
06041603 lø 06/04 09:42 lø 06/04 ABB Syd 9 F9 Plj C Sannadals SK Röd Ferdig VästeråsIrsta HF 5      
06041704 lø 06/04 09:52 lø 06/04 Kristiansborgshallen F14 Plj A VästeråsIrsta HF 18 - 9 Sannadals SK      
06042104 lø 06/04 09:52 lø 06/04 Wenströmska gymn F13 Plj E IFK Bankeryd 1 11 - 6 VästeråsIrsta HF      
06043506 lø 06/04 10:48 lø 06/04 Fryxellska skolan F12 Plj L Skövde HF 1 12 - 10 VästeråsIrsta HF 1      
06042408 lø 06/04 11:04 lø 06/04 Klöverhallen 2 F10 Plj H Täby HBK 1 Ferdig VästeråsIrsta HF 2      
06041307 lø 06/04 11:16 lø 06/04 ABB Syd 6 P12 Plj H VästeråsIrsta HF Röd 9 - 10 Turku HC Vit      
06040407 lø 06/04 11:16 lø 06/04 Bellevuehallen_ 1 F15/16 Plj A VästeråsIrsta HF Röd 15 - 7 HF Åbo IFK svart      
06042409 lø 06/04 11:27 lø 06/04 Klöverhallen 2 F10 Plj I Täby HBK 2 Ferdig VästeråsIrsta HF 1      
06041508 lø 06/04 11:42 lø 06/04 ABB Syd 8 P9 Plj A Gustavsbergs IF HK 2 Ferdig VästeråsIrsta HF 2      
06040408 lø 06/04 11:44 lø 06/04 Bellevuehallen_ 1 F15/16 Plj B VästeråsIrsta HF Vit 20 - 3 HF Åbo IFK gul      
06041609 lø 06/04 12:06 lø 06/04 ABB Syd 9 F9 Plj B VästeråsIrsta HF 2 Ferdig Hammarby IF HF 1      
06043509 lø 06/04 12:12 lø 06/04 Fryxellska skolan F12 Plj J VästeråsIrsta HF 2 7 - 8 IFK Nyköping Vit      
06040109 lø 06/04 12:12 lø 06/04 Västerås Arena 1 P15/16 Plj C VästeråsIrsta HF Svart 14 - 10 Borlänge HK      
06041610 lø 06/04 12:30 lø 06/04 ABB Syd 9 P9 Plj A VästeråsIrsta HF 1 Ferdig Eskilstuna Guif      
06040310 lø 06/04 12:40 lø 06/04 Västerås Arena 3 P15/16 Plj B IFK Skövde HK blå 13 - 11 VästeråsIrsta HF Vit      
06041611 lø 06/04 12:54 lø 06/04 ABB Syd 9 P9 Plj B HK Eskil Ferdig VästeråsIrsta HF 3      
06041612 lø 06/04 13:18 lø 06/04 ABB Syd 9 F9 Plj B HK Eskil F-10 2 Ferdig VästeråsIrsta HF 1      
06041512 lø 06/04 13:18 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Plj A Täby HBK F2010 Ferdig VästeråsIrsta HF 4      
06041513 lø 06/04 13:42 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Plj C VästeråsIrsta HF 5 Ferdig Eskilstuna Guif 1      
06041815 lø 06/04 13:45 lø 06/04 Klöverhallen 1 P10 Plj G VästeråsIrsta HF Ferdig Barkens HF      
06041313 lø 06/04 14:04 lø 06/04 ABB Syd 6 P12 Plj H Borlänge HK 21 - 6 VästeråsIrsta HF Röd      
06041515 lø 06/04 14:30 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Plj A Enköpings HF Ferdig VästeråsIrsta HF 3      
06041017 lø 06/04 14:31 lø 06/04 ABB Syd 3 F11 Plj L Sjundeå IF Ferdig VästeråsIrsta HF      
06040314 lø 06/04 14:32 lø 06/04 Västerås Arena 3 P15/16 Plj C VästeråsIrsta HF Svart 14 - 10 Eksjö BK 2      
06043514 lø 06/04 14:32 lø 06/04 Fryxellska skolan F12 Plj J Tyresö Handboll 1 17 - 11 VästeråsIrsta HF 2      
06043014 lø 06/04 14:32 lø 06/04 Råbyhallen P13 Plj H VästeråsIrsta HF Röd 20 - 9 Sannadals SK      
06041714 lø 06/04 14:32 lø 06/04 Kristiansborgshallen F14 Plj A VästeråsIrsta HF 12 - 7 Strands IF      
06041516 lø 06/04 14:54 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Plj B VästeråsIrsta HF 2 Ferdig Skuru IK 2      
06041517 lø 06/04 15:18 lø 06/04 ABB Syd 8 P9 Plj A VästeråsIrsta HF 2 Ferdig Eskilstuna Guif      
06040316 lø 06/04 15:28 lø 06/04 Västerås Arena 3 F15/16 Plj A VästeråsIrsta HF Röd 11 - 6 Borlänge HK 2      
06042116 lø 06/04 15:28 lø 06/04 Wenströmska gymn F13 Plj E Västerviks HF 5 - 9 VästeråsIrsta HF      
06042520 lø 06/04 15:40 lø 06/04 Klöverhallen 3 P10 Plj G Hammarby IF HF vit Ferdig VästeråsIrsta HF      
06041618 lø 06/04 15:42 lø 06/04 ABB Syd 9 P9 Plj A VästeråsIrsta HF 1 Ferdig Sannadals SK Vit      
06040317 lø 06/04 15:56 lø 06/04 Västerås Arena 3 F15/16 Plj B VästeråsIrsta HF Vit 13 - 5 Arbrå HK Blå      
06041619 lø 06/04 16:06 lø 06/04 ABB Syd 9 P9 Plj B VästeråsIrsta HF 3 Ferdig Sannadals SK Röd      
06041219 lø 06/04 16:52 lø 06/04 ABB Syd 5 P14 Plj E VästeråsIrsta HF 9 - 9 Västerviks HF      
06041320 lø 06/04 17:20 lø 06/04 ABB Syd 6 P12 Plj D IFK Skövde HK Vit 17 - 15 VästeråsIrsta HF Vit      
06043021 lø 06/04 17:48 lø 06/04 Råbyhallen P13 Plj G VästeråsIrsta HF Grön 15 - 10 Dicken Blå      
06043521 lø 06/04 17:48 lø 06/04 Fryxellska skolan F12 Plj L Sannadals SK Röd 9 - 10 VästeråsIrsta HF 1      
06042426 lø 06/04 17:58 lø 06/04 Klöverhallen 2 F10 Plj H IK Cyrus Ferdig VästeråsIrsta HF 2      
06040926 lø 06/04 17:58 lø 06/04 ABB Syd 2 F11 Plj L VästeråsIrsta HF Ferdig Gökstens BK Svart      
06041524 lø 06/04 18:06 lø 06/04 ABB Syd 8 P9 Plj A VästeråsIrsta HF 2 Ferdig Tyresö Handboll 1      
06041624 lø 06/04 18:06 lø 06/04 ABB Syd 9 F9 Plj B VästeråsIrsta HF 1 Ferdig Ludvika HF Svart      
06041422 lø 06/04 18:16 lø 06/04 ABB Syd 7 P12 Plj C Årsta AIK HF Sjöstan 12 - 9 VästeråsIrsta HF Svart      
06042427 lø 06/04 18:21 lø 06/04 Klöverhallen 2 F10 Plj I Uppsala HK Ferdig VästeråsIrsta HF 1      
06041525 lø 06/04 18:30 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Plj A HK Eskil F-10 1 Ferdig VästeråsIrsta HF 4      
06040423 lø 06/04 18:44 lø 06/04 Bellevuehallen_ 1 P14 Plj E VästeråsIrsta HF 16 - 8 Skara HK      
07043001 sø 07/04 08:28 sø 07/04 Råbyhallen P13 Slutspel A 1/8 Final VästeråsIrsta HF Röd 6 - 8 Pargas IF      
07041401 sø 07/04 08:28 sø 07/04 ABB Syd 7 F12 Slutspel A 1/16 Final Eskilstuna Guif 1 7 - 8 VästeråsIrsta HF 1      
07041802 sø 07/04 08:46 sø 07/04 Klöverhallen 1 F10 Grupp 2 A Skånela IF 2 Ferdig VästeråsIrsta HF 2      
07040402 sø 07/04 08:56 sø 07/04 Bellevuehallen_ 1 P14 Slutspel A 1/4 Final IFK Bankeryd 16 - 14 VästeråsIrsta HF      
07041602 sø 07/04 09:18 sø 07/04 ABB Syd 9 P9 Plj B Tyresö Handboll 2 Ferdig VästeråsIrsta HF 3      
07041303 sø 07/04 09:24 sø 07/04 ABB Syd 6 P12 Slutspel A 1/16 Final VästeråsIrsta HF Vit 10 - 11 Spånga HK 3      
07041503 sø 07/04 09:42 sø 07/04 ABB Syd 8 P9 Plj A Tyresö Handboll 1 Ferdig VästeråsIrsta HF 1      
07040304 sø 07/04 09:52 sø 07/04 Västerås Arena 3 P15/16 Slutspel A 1/4 Final VästeråsIrsta HF Svart 18 - 6 Strands IF      
07043404 sø 07/04 09:52 sø 07/04 Bäckbyhallen P13 Slutspel B 1/8 Final VästeråsIrsta HF Grön 10 - 11 Strands IF      
07041504 sø 07/04 10:06 sø 07/04 ABB Syd 8 F9 Plj A VästeråsIrsta HF 3 Ferdig Täby HBK F2010      
07041604 sø 07/04 10:06 sø 07/04 ABB Syd 9 F9 Plj B Ludvika HF Svart Ferdig VästeråsIrsta HF 2      
07042406 sø 07/04 10:18 sø 07/04 Klöverhallen 2 F10 Grupp 2 H IFK Hammarö 1 Ferdig VästeråsIrsta HF 1      
07040105 sø 07/04 10:20 sø 07/04 Västerås Arena 1 F15/16 Slutspel A 1/4 Final VästeråsIrsta HF Röd 15 - 10 Eksjö BK      
07041205 sø 07/04 10:20 sø 07/04 ABB Syd 5 F12 Slutspel A 1/8 Final VästeråsIrsta HF 1 12 - 4 Grankulla IFK Grön      
07040305 sø 07/04 10:20 sø 07/04 Västerås Arena 3 F15/16 Slutspel A 1/4 Final VästeråsIrsta HF Vit 12 - 10 Borlänge HK 2      
07041505 sø 07/04 10:30 sø 07/04 ABB Syd 8 F9 Plj C VästeråsIrsta HF 5 Ferdig Skuru IK 3      
07041007 sø 07/04 11:01 sø 07/04 ABB Syd 3 F12 Slutspel B 1/16 Final Tibro HK 0 - 7 VästeråsIrsta HF 2      
07040908 sø 07/04 11:04 sø 07/04 ABB Syd 2 F11 Grupp 2 L VästeråsIrsta HF Ferdig IFK Nyköping Blå      
07041507 sø 07/04 11:18 sø 07/04 ABB Syd 8 F9 Plj A VästeråsIrsta HF 4 Ferdig Enköpings HF      
07040308 sø 07/04 11:44 sø 07/04 Västerås Arena 3 P15/16 Slutspel A Semifinale Enköpings HF 18 - 10 VästeråsIrsta HF Svart      
07041308 sø 07/04 11:44 sø 07/04 ABB Syd 6 F12 Slutspel A 1/4 Final Lödde Vikings HK 1 15 - 14 VästeråsIrsta HF 1      
07041609 sø 07/04 12:06 sø 07/04 ABB Syd 9 P9 Plj B HK Cliff 2 Ferdig VästeråsIrsta HF 3      
07041509 sø 07/04 12:06 sø 07/04 ABB Syd 8 P9 Plj A HK Cliff 1 Ferdig VästeråsIrsta HF 1      
07040109 sø 07/04 12:12 sø 07/04 Västerås Arena 1 F15/16 Slutspel A Semifinale VästeråsIrsta HF Röd 11 - 9 Sannadals SK      
07040309 sø 07/04 12:12 sø 07/04 Västerås Arena 3 F15/16 Slutspel A Semifinale VästeråsIrsta HF Vit 9 - 13 Borlänge HK 1      
07042511 sø 07/04 12:13 sø 07/04 Klöverhallen 3 P10 Grupp 2 C BK-46 Ferdig VästeråsIrsta HF      
07041610 sø 07/04 12:30 sø 07/04 ABB Syd 9 F9 Plj B VästeråsIrsta HF 1 Ferdig Alfta GIF HF      
07041310 sø 07/04 12:40 sø 07/04 ABB Syd 6 P12 Slutspel B 1/16 Final Sannadals SK 10 - 11 VästeråsIrsta HF Röd      
07041311 sø 07/04 13:08 sø 07/04 ABB Syd 6 F12 Slutspel B 1/8 Final IFK Nyköping Blå 9 - 12 VästeråsIrsta HF 2      
07041712 sø 07/04 13:36 sø 07/04 Kristiansborgshallen F14 Slutspel A 1/4 Final VästeråsIrsta HF 12 - 9 Uppsala HK 2      
07042112 sø 07/04 13:36 sø 07/04 Wenströmska gymn F13 Slutspel B 1/8 Final VästeråsIrsta HF 13 - 6 IFK Tumba HK      
07040312 sø 07/04 13:36 sø 07/04 Västerås Arena 3 P15/16 Slutspel B 1/4 Final VästeråsIrsta HF Vit 10 - 6 Hallstahammars SK HK      
07040111 sø 07/04 13:40 sø 07/04 Västerås Arena 1 F15/16 Slutspel A Finale VästeråsIrsta HF Röd 11 - 7 Borlänge HK 1      
07041314 sø 07/04 14:32 sø 07/04 ABB Syd 6 P12 Slutspel B 1/8 Final VästeråsIrsta HF Svart 10 - 12 IF Helsinge Atlas      
07041616 sø 07/04 14:54 sø 07/04 ABB Syd 9 F9 Plj B Hammarby IF HF 1 Ferdig VästeråsIrsta HF 1      
07041818 sø 07/04 14:54 sø 07/04 Klöverhallen 1 F10 Grupp 2 A Skövde HF Nord Ferdig VästeråsIrsta HF 2      
07041516 sø 07/04 14:54 sø 07/04 ABB Syd 8 F9 Plj A Skuru IK 1 Ferdig VästeråsIrsta HF 3      
07041115 sø 07/04 15:00 sø 07/04 ABB Syd 4 P12 Slutspel B 1/8 Final HK Lidköping 11 - 5 VästeråsIrsta HF Röd      
07042519 sø 07/04 15:17 sø 07/04 Klöverhallen 3 P10 Grupp 2 C VästeråsIrsta HF Ferdig Grankulla IFK      
07041517 sø 07/04 15:18 sø 07/04 ABB Syd 8 F9 Plj C VästeråsIrsta HF 5 Ferdig Hammarby IF HF 2      
07040316 sø 07/04 15:28 sø 07/04 Västerås Arena 3 P15/16 Slutspel B Semifinale VästeråsIrsta HF Vit 14 - 11 Eksjö BK 2      
07041716 sø 07/04 15:28 sø 07/04 Kristiansborgshallen F14 Slutspel A Semifinale VästeråsIrsta HF 11 - 6 Nödinge SK      
07041116 sø 07/04 15:28 sø 07/04 ABB Syd 4 F12 Slutspel B 1/4 Final Eksjö BK 9 - 10 VästeråsIrsta HF 2      
07041618 sø 07/04 15:42 sø 07/04 ABB Syd 9 P9 Plj A HK Cliff 1 Ferdig VästeråsIrsta HF 2      
07042117 sø 07/04 15:56 sø 07/04 Wenströmska gymn F13 Slutspel B 1/4 Final VästeråsIrsta HF 5 - 12 Skövde HF 2      
07041619 sø 07/04 16:06 sø 07/04 ABB Syd 9 F9 Plj B HK Eskil F-10 2 Ferdig VästeråsIrsta HF 2      
07041519 sø 07/04 16:06 sø 07/04 ABB Syd 8 F9 Plj A Ludvika HF Grön Ferdig VästeråsIrsta HF 4      
07041118 sø 07/04 16:24 sø 07/04 ABB Syd 4 F12 Slutspel B Semifinale VästeråsIrsta HF 2 10 - 9 Sannadals SK Röd      
07042422 sø 07/04 16:26 sø 07/04 Klöverhallen 2 F10 Grupp 2 H Grankulla IFK Ferdig VästeråsIrsta HF 1      
07040318 sø 07/04 16:40 sø 07/04 Västerås Arena 3 P15/16 Slutspel B Finale Brännans HF 8 - 13 VästeråsIrsta HF Vit      
07040116 sø 07/04 17:00 sø 07/04 Västerås Arena 1 F14 Slutspel A Finale VästeråsIrsta HF 16 - 11 IFK Bankeryd      
07040924 sø 07/04 17:12 sø 07/04 ABB Syd 2 F11 Grupp 2 L IK Cyrus Ferdig VästeråsIrsta HF      
07041120 sø 07/04 17:20 sø 07/04 ABB Syd 4 F12 Slutspel B Finale VästeråsIrsta HF 2 7 - 6 IK Baltichov röd      
Länsförsäkringar Bergslagen Tack Presentreklam Intersport Axelsson Turisttrafik Svensk Cater Mälarenergi BLE Eventteknik Kempa Brages Reklam & Textiltryckeri Västerås Turistbyrå Kokpunkten Kokpunkten actionbad Adapt-Comfort Föreningspapper Irsta Blixten