Dette er resultater fra Irsta Blixten 2019. Se de siste resultatene fra Irsta Blixten 2020 her.

IFK Skövde HK

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
05041800 fr 05/04 17:00 fr 05/04 Klöverhallen 1 P10 Plj A IFK Skövde HK 1 Ferdig IFK Strängnäs      
05041801 fr 05/04 17:23 fr 05/04 Klöverhallen 1 P10 Plj B IFK Skövde HK 2 Ferdig Hallstahammars SK HK      
05041301 fr 05/04 17:28 fr 05/04 ABB Syd 6 P12 Plj D IFK Skövde HK Vit 17 - 6 Strands IF      
05041802 fr 05/04 17:46 fr 05/04 Klöverhallen 1 P10 Plj C IFK Skövde HK 3 Ferdig BK-46      
05043002 fr 05/04 17:56 fr 05/04 Råbyhallen P13 Plj D IFK Skövde HK 2 13 - 18 Haninge HK      
05041302 fr 05/04 17:56 fr 05/04 ABB Syd 6 P12 Plj E IFK Skövde HK Blå 26 - 3 Avesta Brovallen HF      
05043003 fr 05/04 18:24 fr 05/04 Råbyhallen P13 Plj H IFK Skövde HK 1 12 - 8 Sannadals SK      
05041004 fr 05/04 18:32 fr 05/04 ABB Syd 3 P11 Plj E IFK Skövde HK 1 Ferdig Ramunder HK      
05041005 fr 05/04 18:55 fr 05/04 ABB Syd 3 P11 Plj F IFK Skövde HK 2 Ferdig GT Söder HK      
05041006 fr 05/04 19:18 fr 05/04 ABB Syd 3 P11 Plj G IFK Skövde HK 3 Ferdig IFK Hammarö blå      
05040105 fr 05/04 19:20 fr 05/04 Bombardier Arena 1 P15/16 Plj B IFK Skövde HK blå 17 - 9 Västerviks HF      
05040108 fr 05/04 20:44 fr 05/04 Bombardier Arena 1 P15/16 Plj E IFK Skövde HK vit 14 - 7 Gimonäs Umeå IF      
06043001 lø 06/04 08:28 lø 06/04 Råbyhallen P13 Plj D LIF Lindesberg 15 - 13 IFK Skövde HK 2      
06041301 lø 06/04 08:28 lø 06/04 ABB Syd 6 P12 Plj E IFK Skövde HK Blå 22 - 4 Åkersberga HK      
06043302 lø 06/04 08:46 lø 06/04 Önstahallen P11 Plj E IFK Skövde HK 1 Ferdig Kyrkslätt IF      
06043002 lø 06/04 08:56 lø 06/04 Råbyhallen P13 Plj H VästeråsIrsta HF Röd 8 - 7 IFK Skövde HK 1      
06043303 lø 06/04 09:09 lø 06/04 Önstahallen P11 Plj F Pargas IF Ferdig IFK Skövde HK 2      
06042404 lø 06/04 09:32 lø 06/04 Klöverhallen 2 P10 Plj A IFK Skövde HK 1 Ferdig HK Silwing/Troja      
06043304 lø 06/04 09:32 lø 06/04 Önstahallen P11 Plj G Tyresö Handboll gul Ferdig IFK Skövde HK 3      
06042405 lø 06/04 09:55 lø 06/04 Klöverhallen 2 P10 Plj B IFK Skövde HK 2 Ferdig Åkersberga HK      
06042406 lø 06/04 10:18 lø 06/04 Klöverhallen 2 P10 Plj C IFK Skövde HK 3 Ferdig Årsta AIK HF 1      
06040105 lø 06/04 10:20 lø 06/04 Bombardier Arena 1 P15/16 Plj E IFK Skövde HK vit 14 - 7 Eksjö BK 1      
06041009 lø 06/04 11:27 lø 06/04 ABB Syd 3 P11 Plj E IFK Skövde HK 1 Ferdig Skåre HK 2      
06040310 lø 06/04 12:40 lø 06/04 Bombardier Arena 3 P15/16 Plj B IFK Skövde HK blå 13 - 11 VästeråsIrsta HF Vit      
06041311 lø 06/04 13:08 lø 06/04 ABB Syd 6 P12 Plj D IFK Skövde HK Vit 15 - 3 Årsta AIK HF      
06041312 lø 06/04 13:36 lø 06/04 ABB Syd 6 P12 Plj E IFK Skövde HK Blå 21 - 12 Härryda HK blå      
06042416 lø 06/04 14:08 lø 06/04 Klöverhallen 2 P10 Plj A IFK Skövde HK 1 Ferdig Eksjö BK      
06042417 lø 06/04 14:31 lø 06/04 Klöverhallen 2 P10 Plj B IFK Skövde HK 2 Ferdig Uppsala HK      
06042418 lø 06/04 14:54 lø 06/04 Klöverhallen 2 P10 Plj C IFK Skövde HK 3 Ferdig LIF Lindesberg      
06040116 lø 06/04 15:28 lø 06/04 Bombardier Arena 1 P15/16 Plj E IFK Skövde HK vit 12 - 11 Torslanda HK Vit      
06043320 lø 06/04 15:40 lø 06/04 Önstahallen P11 Plj E IFK Skövde HK 1 Ferdig Åkersberga HK      
06043321 lø 06/04 16:03 lø 06/04 Önstahallen P11 Plj F Västerviks HF Ferdig IFK Skövde HK 2      
06043322 lø 06/04 16:26 lø 06/04 Önstahallen P11 Plj G Sala HF Ferdig IFK Skövde HK 3      
06043019 lø 06/04 16:52 lø 06/04 Råbyhallen P13 Plj D Grankulla IFK 2 8 - 24 IFK Skövde HK 2      
06040319 lø 06/04 16:52 lø 06/04 Bombardier Arena 3 P15/16 Plj B IFK Skövde HK blå 10 - 13 Ludvika HF      
06043020 lø 06/04 17:20 lø 06/04 Råbyhallen P13 Plj H Dicken Röd 8 - 11 IFK Skövde HK 1      
06041320 lø 06/04 17:20 lø 06/04 ABB Syd 6 P12 Plj D IFK Skövde HK Vit 17 - 15 VästeråsIrsta HF Vit      
06041321 lø 06/04 17:48 lø 06/04 ABB Syd 6 P12 Plj E IFK Skövde HK Blå 13 - 13 Skånela IF      
07041700 sø 07/04 08:00 sø 07/04 Kristiansborgshallen P13 Slutspel A 1/8 Final Kungsängens SK 21 - 8 IFK Skövde HK 1      
07040100 sø 07/04 08:00 sø 07/04 Bombardier Arena 1 P15/16 Slutspel A 1/8 Final IFK Skövde HK blå 11 - 19 Borlänge HK      
07041803 sø 07/04 09:09 sø 07/04 Klöverhallen 1 P10 Grupp 2 A IFK Skövde HK 1 Ferdig Hammarby IF HF grön      
07043304 sø 07/04 09:32 sø 07/04 Önstahallen P11 Grupp 2 D IFK Skövde HK 3 Ferdig IFK Nyköping      
07040104 sø 07/04 09:52 sø 07/04 Bombardier Arena 1 P15/16 Slutspel A 1/4 Final Vetlanda HF 9 - 10 IFK Skövde HK vit      
07042405 sø 07/04 09:55 sø 07/04 Klöverhallen 2 P10 Grupp 2 E IFK Skövde HK 2 Ferdig Skånela IF Röd      
07043504 sø 07/04 10:20 sø 07/04 Fryxellska skolan P13 Slutspel B 1/8 Final IFK Skövde HK 2 16 - 12 Eksjö BK      
07042507 sø 07/04 10:41 sø 07/04 Klöverhallen 3 P10 Grupp 2 I GT Söder HK Ferdig IFK Skövde HK 3      
07041306 sø 07/04 10:48 sø 07/04 ABB Syd 6 P12 Slutspel A 1/8 Final IFK Skövde HK Vit 9 - 12 Grankulla IFK      
07041206 sø 07/04 10:48 sø 07/04 ABB Syd 5 P12 Slutspel A 1/8 Final IFK Skövde HK Blå 10 - 9 Täby HBK      
07040108 sø 07/04 11:44 sø 07/04 Bombardier Arena 1 P15/16 Slutspel A Semifinale Borlänge HK 11 - 6 IFK Skövde HK vit      
07041109 sø 07/04 12:12 sø 07/04 ABB Syd 4 P12 Slutspel A 1/4 Final Eskilstuna Guif 1 10 - 13 IFK Skövde HK Blå      
07041811 sø 07/04 12:13 sø 07/04 Klöverhallen 1 P10 Grupp 2 A IFK Skövde HK 1 Ferdig Eskilstuna Guif 1      
07043509 sø 07/04 12:40 sø 07/04 Fryxellska skolan P13 Slutspel B 1/4 Final IFK Skövde HK 2 5 - 9 Gimonäs Umeå IF      
07042413 sø 07/04 12:59 sø 07/04 Klöverhallen 2 P10 Grupp 2 E IFK Skövde HK 2 Ferdig Eskilstuna Guif 2      
07043314 sø 07/04 13:22 sø 07/04 Önstahallen P11 Grupp 2 B IFK Bankeryd 1 Ferdig IFK Skövde HK 1      
07042515 sø 07/04 13:45 sø 07/04 Klöverhallen 3 P10 Grupp 2 I IFK Skövde HK 3 Ferdig Gustavsbergs IF HK      
07041113 sø 07/04 14:04 sø 07/04 ABB Syd 4 P12 Slutspel A Semifinale IFK Skövde HK Blå 15 - 9 Grankulla IFK      
07041014 sø 07/04 14:12 sø 07/04 ABB Syd 3 P11 Grupp 2 F Grankulla IFK 2 Ferdig IFK Skövde HK 2      
07040114 sø 07/04 15:40 sø 07/04 Bombardier Arena 1 P12 Slutspel A Finale IFK Skövde HK Blå 18 - 12 Rosersbergs IK      
07041018 sø 07/04 15:44 sø 07/04 ABB Syd 3 P11 Grupp 2 B IFK Skövde HK 1 Ferdig Täby HBK      
07041019 sø 07/04 16:07 sø 07/04 ABB Syd 3 P11 Grupp 2 D IFK Bankeryd 2 Ferdig IFK Skövde HK 3      
07041020 sø 07/04 16:30 sø 07/04 ABB Syd 3 P11 Grupp 2 F IFK Skövde HK 2 Ferdig Eskilstuna Guif Röd      
Länsförsäkringar Bergslagen Tack Presentreklam Intersport Axelsson Turisttrafik Svensk Cater Mälarenergi BLE Eventteknik Kempa Brages Reklam & Textiltryckeri Västerås Turistbyrå Kokpunkten Kokpunkten actionbad Adapt-Comfort Föreningspapper