Dette er resultater fra Irsta Blixten 2019. Se de siste resultatene fra Irsta Blixten 2020 her.

Gustavsbergs IF HK

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
05041600 fr 05/04 17:00 fr 05/04 ABB Syd 9 P9 Plj A VästeråsIrsta HF 1 Ferdig Gustavsbergs IF HK 2      
05041601 fr 05/04 17:24 fr 05/04 ABB Syd 9 P9 Plj B Gustavsbergs IF HK 1 Ferdig VästeråsIrsta HF 3      
05041502 fr 05/04 17:48 fr 05/04 ABB Syd 8 F9 Plj C Skuru IK 3 Ferdig Gustavsbergs IF HK Röd      
05041504 fr 05/04 18:36 fr 05/04 ABB Syd 8 F9 Plj D Skuru IK 5 Ferdig Gustavsbergs IF HK Vit      
05040805 fr 05/04 18:55 fr 05/04 ABB Syd 1 F11 Plj K Gustavsbergs IF HK Ferdig Arbrå HK 1      
05042407 fr 05/04 19:41 fr 05/04 Klöverhallen 2 P10 Plj G Gustavsbergs IF HK Ferdig VästeråsIrsta HF      
05041706 fr 05/04 19:48 fr 05/04 Kristiansborgshallen F14 Plj B Gustavsbergs IF HK 1 16 - 6 IFK Hammarö vit      
05040808 fr 05/04 20:04 fr 05/04 ABB Syd 1 F13 Plj G Gustavsbergs IF HK 12 - 8 Fjärdhundra SK      
05041707 fr 05/04 20:16 fr 05/04 Kristiansborgshallen F14 Plj D Ørje IL 8 - 16 Gustavsbergs IF HK 2      
06043902 lø 06/04 08:56 lø 06/04 Pettersbergsskolan F13 Plj G Gustavsbergs IF HK 15 - 8 IK Baltichov 2      
06043502 lø 06/04 08:56 lø 06/04 Fryxellska skolan F12 Plj M Gustavsbergs IF HK 13 - 15 Vassunda IF 1      
06041602 lø 06/04 09:18 lø 06/04 ABB Syd 9 F9 Plj D Eskilstuna Guif 2 Ferdig Gustavsbergs IF HK Vit      
06040804 lø 06/04 09:32 lø 06/04 ABB Syd 1 F11 Plj K Gustavsbergs IF HK Ferdig Västerviks HF 1      
06041405 lø 06/04 10:20 lø 06/04 ABB Syd 7 P12 Plj J HF Åbo IFK 15 - 6 Gustavsbergs IF HK      
06041606 lø 06/04 10:54 lø 06/04 ABB Syd 9 F9 Plj C Hammarby IF HF 2 Ferdig Gustavsbergs IF HK Röd      
06043507 lø 06/04 11:16 lø 06/04 Fryxellska skolan F12 Plj M Gustavsbergs IF HK 14 - 9 Skara HF Lila      
06041607 lø 06/04 11:18 lø 06/04 ABB Syd 9 P9 Plj B Gustavsbergs IF HK 1 Ferdig Tyresö Handboll 2      
06041508 lø 06/04 11:42 lø 06/04 ABB Syd 8 P9 Plj A Gustavsbergs IF HK 2 Ferdig VästeråsIrsta HF 2      
06041410 lø 06/04 12:40 lø 06/04 ABB Syd 7 P12 Plj J Spånga HK 1 20 - 8 Gustavsbergs IF HK      
06041511 lø 06/04 12:54 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Plj D Gustavsbergs IF HK Vit Ferdig Skuru IK 4      
06041813 lø 06/04 12:59 lø 06/04 Klöverhallen 1 P10 Plj G Hammarby IF HF vit Ferdig Gustavsbergs IF HK      
06041712 lø 06/04 13:36 lø 06/04 Kristiansborgshallen F14 Plj B Gustavsbergs IF HK 1 9 - 9 Vetlanda HF      
06043912 lø 06/04 13:36 lø 06/04 Pettersbergsskolan F13 Plj G Gustavsbergs IF HK 11 - 11 Ludvika HF      
06041713 lø 06/04 14:04 lø 06/04 Kristiansborgshallen F14 Plj D Gustavsbergs IF HK 2 17 - 11 Nås IF      
06040817 lø 06/04 14:31 lø 06/04 ABB Syd 1 F11 Plj K Gustavsbergs IF HK Ferdig Sollentuna HK 2      
06041616 lø 06/04 14:54 lø 06/04 ABB Syd 9 P9 Plj B HK Eskil Ferdig Gustavsbergs IF HK 1      
06041315 lø 06/04 15:00 lø 06/04 ABB Syd 6 P12 Plj J Gustavsbergs IF HK 12 - 11 Eksjö BK 1      
06041716 lø 06/04 15:28 lø 06/04 Kristiansborgshallen F14 Plj B Gustavsbergs IF HK 1 7 - 12 Borlänge HK 2      
06043517 lø 06/04 15:56 lø 06/04 Fryxellska skolan F12 Plj M Gustavsbergs IF HK 16 - 9 Vetlanda HF      
06041717 lø 06/04 15:56 lø 06/04 Kristiansborgshallen F14 Plj D IF Hallby 11 - 14 Gustavsbergs IF HK 2      
06040922 lø 06/04 16:26 lø 06/04 ABB Syd 2 F11 Plj K Gustavsbergs IF HK Ferdig Gökstens BK Gul      
06041520 lø 06/04 16:30 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Plj C Eskilstuna Guif 1 Ferdig Gustavsbergs IF HK Röd      
06041621 lø 06/04 16:54 lø 06/04 ABB Syd 9 P9 Plj A HK Cliff 1 Ferdig Gustavsbergs IF HK 2      
06041622 lø 06/04 17:18 lø 06/04 ABB Syd 9 P9 Plj B HK Cliff 2 Ferdig Gustavsbergs IF HK 1      
06041827 lø 06/04 18:21 lø 06/04 Klöverhallen 1 P10 Plj G Barkens HF Ferdig Gustavsbergs IF HK      
07041400 sø 07/04 08:00 sø 07/04 ABB Syd 7 F12 Slutspel A 1/16 Final Gustavsbergs IF HK 11 - 7 Borlänge HK 1      
07041500 sø 07/04 08:30 sø 07/04 ABB Syd 8 F9 Plj C Gustavsbergs IF HK Röd Ferdig Sannadals SK Röd      
07041304 sø 07/04 09:52 sø 07/04 ABB Syd 6 F12 Slutspel A 1/8 Final Gökstens BK Svart 19 - 8 Gustavsbergs IF HK      
07041705 sø 07/04 10:20 sø 07/04 Kristiansborgshallen F14 Slutspel A 1/8 Final Gustavsbergs IF HK 2 7 - 8 Uppsala HK 1      
07040808 sø 07/04 11:04 sø 07/04 ABB Syd 1 F11 Grupp 2 K Gustavsbergs IF HK Ferdig Eksjö BK      
07043506 sø 07/04 11:16 sø 07/04 Fryxellska skolan F14 Slutspel B 1/4 Final Gustavsbergs IF HK 1 15 - 5 Ludvika HF      
07041608 sø 07/04 11:42 sø 07/04 ABB Syd 9 F9 Plj D Gökstens BK Ferdig Gustavsbergs IF HK Vit      
07043908 sø 07/04 11:44 sø 07/04 Pettersbergsskolan F13 Slutspel A 1/8 Final Gustavsbergs IF HK 11 - 10 Sikeå SK      
07041011 sø 07/04 12:53 sø 07/04 ABB Syd 3 P12 Slutspel B 1/16 Final Gustavsbergs IF HK 7 - 16 Härryda HK blå      
07041611 sø 07/04 12:54 sø 07/04 ABB Syd 9 P9 Plj B Sannadals SK Röd Ferdig Gustavsbergs IF HK 1      
07043510 sø 07/04 13:08 sø 07/04 Fryxellska skolan F14 Slutspel B Semifinale Gustavsbergs IF HK 1 17 - 6 Spånga HK 2      
07041512 sø 07/04 13:18 sø 07/04 ABB Syd 8 P9 Plj A Sannadals SK Vit Ferdig Gustavsbergs IF HK 2      
07042515 sø 07/04 13:45 sø 07/04 Klöverhallen 3 P10 Grupp 2 I IFK Skövde HK 3 Ferdig Gustavsbergs IF HK      
07041614 sø 07/04 14:06 sø 07/04 ABB Syd 9 F9 Plj C Gustavsbergs IF HK Röd Ferdig Ludvika HF Vit      
07043512 sø 07/04 14:20 sø 07/04 Fryxellska skolan F14 Slutspel B Finale Alfta GIF HF 8 - 12 Gustavsbergs IF HK 1      
07043915 sø 07/04 15:00 sø 07/04 Pettersbergsskolan F13 Slutspel A 1/4 Final Gustavsbergs IF HK 11 - 17 Haninge HK      
07041518 sø 07/04 15:42 sø 07/04 ABB Syd 8 P9 Plj A Gustavsbergs IF HK 2 Ferdig Eskilstuna Guif      
07041620 sø 07/04 16:30 sø 07/04 ABB Syd 9 F9 Plj D HK Eskil F-10 3 Ferdig Gustavsbergs IF HK Vit      
07042523 sø 07/04 16:49 sø 07/04 Klöverhallen 3 P10 Grupp 2 I Gustavsbergs IF HK Ferdig GT Söder HK      
07040824 sø 07/04 17:12 sø 07/04 ABB Syd 1 F11 Grupp 2 K IK Baltichov Blå Ferdig Gustavsbergs IF HK      
Länsförsäkringar Bergslagen Tack Presentreklam Intersport Axelsson Turisttrafik Svensk Cater Mälarenergi BLE Eventteknik Kempa Brages Reklam & Textiltryckeri Västerås Turistbyrå Kokpunkten Kokpunkten actionbad Adapt-Comfort