Dette er resultater fra Irsta Blixten 2019. Se de siste resultatene fra Irsta Blixten 2020 her.

Skuru IK

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
05041000 fr 05/04 17:00 fr 05/04 ABB Syd 3 P11 Plj D Borlänge HK 1 Ferdig Skuru IK      
05041500 fr 05/04 17:00 fr 05/04 ABB Syd 8 F9 Plj A VästeråsIrsta HF 4 Ferdig Skuru IK 1      
05041501 fr 05/04 17:24 fr 05/04 ABB Syd 8 F9 Plj B Skuru IK 2 Ferdig VästeråsIrsta HF 1      
05041502 fr 05/04 17:48 fr 05/04 ABB Syd 8 F9 Plj C Skuru IK 3 Ferdig Gustavsbergs IF HK Röd      
05041503 fr 05/04 18:12 fr 05/04 ABB Syd 8 F9 Plj D Sannadals SK Vit Ferdig Skuru IK 4      
05041504 fr 05/04 18:36 fr 05/04 ABB Syd 8 F9 Plj D Skuru IK 5 Ferdig Gustavsbergs IF HK Vit      
06041501 lø 06/04 08:54 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Plj B HK Eskil F-10 2 Ferdig Skuru IK 2      
06041605 lø 06/04 10:30 lø 06/04 ABB Syd 9 F9 Plj D Gökstens BK Ferdig Skuru IK 5      
06043307 lø 06/04 10:41 lø 06/04 Önstahallen P11 Plj D Skuru IK Ferdig IFK Tumba HK      
06041509 lø 06/04 12:06 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Plj A Skuru IK 1 Ferdig Ludvika HF Grön      
06041510 lø 06/04 12:30 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Plj C Skuru IK 3 Ferdig Ludvika HF Vit      
06043312 lø 06/04 12:36 lø 06/04 Önstahallen P11 Plj D IFK Bankeryd 1 Ferdig Skuru IK      
06041511 lø 06/04 12:54 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Plj D Gustavsbergs IF HK Vit Ferdig Skuru IK 4      
06041614 lø 06/04 14:06 lø 06/04 ABB Syd 9 F9 Plj D Skuru IK 5 Ferdig Sannadals SK Vit      
06041516 lø 06/04 14:54 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Plj B VästeråsIrsta HF 2 Ferdig Skuru IK 2      
06041620 lø 06/04 16:30 lø 06/04 ABB Syd 9 F9 Plj D Skuru IK 4 Ferdig HK Eskil F-10 3      
06041521 lø 06/04 16:54 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Plj A Enköpings HF Ferdig Skuru IK 1      
06041522 lø 06/04 17:18 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Plj C Hammarby IF HF 2 Ferdig Skuru IK 3      
06041523 lø 06/04 17:42 lø 06/04 ABB Syd 8 F9 Plj B Hammarby IF HF 1 Ferdig Skuru IK 2      
07041600 sø 07/04 08:30 sø 07/04 ABB Syd 9 F9 Plj D Gökstens BK Ferdig Skuru IK 4      
07041501 sø 07/04 08:54 sø 07/04 ABB Syd 8 F9 Plj A HK Eskil F-10 1 Ferdig Skuru IK 1      
07041505 sø 07/04 10:30 sø 07/04 ABB Syd 8 F9 Plj C VästeråsIrsta HF 5 Ferdig Skuru IK 3      
07041506 sø 07/04 10:54 sø 07/04 ABB Syd 8 F9 Plj D Eskilstuna Guif 2 Ferdig Skuru IK 5      
07043308 sø 07/04 11:04 sø 07/04 Önstahallen P11 Grupp 2 H Skuru IK Ferdig IFK Hammarö vit      
07041511 sø 07/04 12:54 sø 07/04 ABB Syd 8 F9 Plj C Skuru IK 3 Ferdig Sannadals SK Röd      
07041612 sø 07/04 13:18 sø 07/04 ABB Syd 9 F9 Plj D HK Eskil F-10 3 Ferdig Skuru IK 5      
07041613 sø 07/04 13:42 sø 07/04 ABB Syd 9 F9 Plj D Skuru IK 4 Ferdig Eskilstuna Guif 2      
07041514 sø 07/04 14:06 sø 07/04 ABB Syd 8 F9 Plj B Skuru IK 2 Ferdig Alfta GIF HF      
07041015 sø 07/04 14:35 sø 07/04 ABB Syd 3 P11 Grupp 2 H Skuru IK Ferdig Ramunder HK      
07041516 sø 07/04 14:54 sø 07/04 ABB Syd 8 F9 Plj A Skuru IK 1 Ferdig VästeråsIrsta HF 3      
07041520 sø 07/04 16:30 sø 07/04 ABB Syd 8 F9 Plj C Eskilstuna Guif 1 Ferdig Skuru IK 3      
Länsförsäkringar Bergslagen Tack Presentreklam Intersport Axelsson Turisttrafik Svensk Cater Mälarenergi BLE Eventteknik Kempa Brages Reklam & Textiltryckeri Västerås Turistbyrå Kokpunkten Kokpunkten actionbad Adapt-Comfort