Siste resultat

Irsta Blixten 2019 begynner
Slutt
5/4
6/4
7/4

Finals

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
07040114 sø 07/04 15:40 sø 07/04 Bombardier Arena 1 P12 Slutspel A Final IFK Skövde HK Blå 18 - 12 Rosersbergs IK      
07041121 sø 07/04 17:50 sø 07/04 ABB Syd 4 P12 Slutspel B Final Eksjö BK 2 12 - 7 IFK Bankeryd      
07040115 sø 07/04 16:20 sø 07/04 Bombardier Arena 1 P13 Slutspel A Final Kungsängens SK 22 - 15 Stenungsunds HK      
07043513 sø 07/04 14:50 sø 07/04 Fryxellska skolan P13 Slutspel B Final IK Cyrus 17 - 14 Enköpings HF      
07040112 sø 07/04 14:20 sø 07/04 Bombardier Arena 1 P14 Slutspel A Final GF Kroppskultur 15 - 17 Vetlanda HF      
07041717 sø 07/04 16:30 sø 07/04 Kristiansborgshallen P14 Slutspel B Final HK Country 16 - 9 Borlänge HK      
07040110 sø 07/04 13:00 sø 07/04 Bombardier Arena 1 P15/16 Slutspel A Final Borlänge HK 27 - 17 Enköpings HF      
07040318 sø 07/04 16:40 sø 07/04 Bombardier Arena 3 P15/16 Slutspel B Final Brännans HF 8 - 13 VästeråsIrsta HF Vit      
07040113 sø 07/04 15:00 sø 07/04 Bombardier Arena 1 F12 Slutspel A Final Skånela IF 26 - 20 Lödde Vikings HK 1      
07041120 sø 07/04 17:20 sø 07/04 ABB Syd 4 F12 Slutspel B Final VästeråsIrsta HF 2 7 - 6 IK Baltichov röd      
07040117 sø 07/04 17:40 sø 07/04 Bombardier Arena 1 F13 Slutspel A Final Haninge HK 11 - 16 HK Silwing/Troja      
07042120 sø 07/04 18:05 sø 07/04 Wenströmska gymn F13 Slutspel B Final Skövde HF 3 10 - 7 Uppsala HK 2      
07040116 sø 07/04 17:00 sø 07/04 Bombardier Arena 1 F14 Slutspel A Final VästeråsIrsta HF 16 - 11 IFK Bankeryd      
07043512 sø 07/04 14:20 sø 07/04 Fryxellska skolan F14 Slutspel B Final Alfta GIF HF 8 - 12 Gustavsbergs IF HK 1      
07040111 sø 07/04 13:40 sø 07/04 Bombardier Arena 1 F15/16 Slutspel A Final VästeråsIrsta HF Röd 11 - 7 Borlänge HK 1      
07040319 sø 07/04 17:10 sø 07/04 Bombardier Arena 3 F15/16 Slutspel B Final Arbrå HK Blå 15 - 10 Härnösands HK      
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
07040824 sø 07/04 17:12 sø 07/04 ABB Syd 1 F11 Grupp 2 K IK Baltichov Blå Ferdig Gustavsbergs IF HK      
07040924 sø 07/04 17:12 sø 07/04 ABB Syd 2 F11 Grupp 2 L IK Cyrus Ferdig VästeråsIrsta HF      
07043324 sø 07/04 17:12 sø 07/04 Önstahallen F11 Grupp 2 P Sollentuna HK 2 Ferdig Sollentuna HK 1      
07041021 sø 07/04 16:53 sø 07/04 ABB Syd 3 P11 Grupp 2 H IFK Hammarö vit Ferdig Ramunder HK      
07041119 sø 07/04 16:52 sø 07/04 ABB Syd 4 P12 Slutspel B Semi final Eksjö BK 2 13 - 11 Strands IF      
07041219 sø 07/04 16:52 sø 07/04 ABB Syd 5 P12 Slutspel B Semi final IFK Bankeryd 10 - 8 HK Country Röd      
07042119 sø 07/04 16:52 sø 07/04 Wenströmska gymn F13 Slutspel B Semi final Uppsala HK 2 14 - 8 Skövde HF 2      
07043919 sø 07/04 16:52 sø 07/04 Pettersbergsskolan F13 Slutspel B Semi final Skövde HF 3 17 - 7 Tibro HK      
07040823 sø 07/04 16:49 sø 07/04 ABB Syd 1 F11 Grupp 2 I Pargas IF Ferdig Vassunda IF 1      
07040923 sø 07/04 16:49 sø 07/04 ABB Syd 2 F11 Grupp 2 J Enköpings HF Ferdig Täby HBK      
07041823 sø 07/04 16:49 sø 07/04 Klöverhallen 1 P10 Grupp 2 G Årsta AIK HF 2 Ferdig Avesta Brovallen HF Vit      
07042423 sø 07/04 16:49 sø 07/04 Klöverhallen 2 P10 Grupp 2 H Vetlanda HF Ferdig HK Cliff      
07042523 sø 07/04 16:49 sø 07/04 Klöverhallen 3 P10 Grupp 2 I Gustavsbergs IF HK Ferdig GT Söder HK      
07043323 sø 07/04 16:49 sø 07/04 Önstahallen P11 Grupp 2 I GT Söder HK Ferdig LIF Lindesberg      
07041020 sø 07/04 16:30 sø 07/04 ABB Syd 3 P11 Grupp 2 F IFK Skövde HK 2 Ferdig Eskilstuna Guif Röd      
07041520 sø 07/04 16:30 sø 07/04 ABB Syd 8 F9 Plj C Eskilstuna Guif 1 Ferdig Skuru IK 3      
07041620 sø 07/04 16:30 sø 07/04 ABB Syd 9 F9 Plj D HK Eskil F-10 3 Ferdig Gustavsbergs IF HK Vit      
07040822 sø 07/04 16:26 sø 07/04 ABB Syd 1 F11 Grupp 2 G Kungsängens SK 1 Ferdig Gökstens BK Gul      
07040922 sø 07/04 16:26 sø 07/04 ABB Syd 2 F11 Grupp 2 H Hammarby IF HF 1 Ferdig HK Silwing/Troja      
07041822 sø 07/04 16:26 sø 07/04 Klöverhallen 1 F10 Grupp 2 G HK Cliff 1 Ferdig Täby HBK 1      
07042422 sø 07/04 16:26 sø 07/04 Klöverhallen 2 F10 Grupp 2 H Grankulla IFK Ferdig VästeråsIrsta HF 1      
07042522 sø 07/04 16:26 sø 07/04 Klöverhallen 3 F10 Grupp 2 I IFK Hammarö 2 Ferdig Tillberga IK      
07043322 sø 07/04 16:26 sø 07/04 Önstahallen P11 Grupp 2 E Skåre HK 2 Ferdig Eskilstuna Guif Svart      
07041118 sø 07/04 16:24 sø 07/04 ABB Syd 4 F12 Slutspel B Semi final VästeråsIrsta HF 2 10 - 9 Sannadals SK Röd      
07041218 sø 07/04 16:24 sø 07/04 ABB Syd 5 F12 Slutspel B Semi final IK Baltichov röd 10 - 9 Vetlanda HF      
07042118 sø 07/04 16:24 sø 07/04 Wenströmska gymn F13 Slutspel A Semi final HK Silwing/Troja 15 - 10 IFK Bankeryd 2      
07043918 sø 07/04 16:24 sø 07/04 Pettersbergsskolan F13 Slutspel A Semi final Eskilstuna Guif 1 14 - 15 Haninge HK      
07041019 sø 07/04 16:07 sø 07/04 ABB Syd 3 P11 Grupp 2 D IFK Bankeryd 2 Ferdig IFK Skövde HK 3      
07041519 sø 07/04 16:06 sø 07/04 ABB Syd 8 F9 Plj A Ludvika HF Grön Ferdig VästeråsIrsta HF 4      
07041619 sø 07/04 16:06 sø 07/04 ABB Syd 9 F9 Plj B HK Eskil F-10 2 Ferdig VästeråsIrsta HF 2      
07040821 sø 07/04 16:03 sø 07/04 ABB Syd 1 F11 Grupp 2 E Årsta AIK HF 2 Ferdig Spånga HK      
07040921 sø 07/04 16:03 sø 07/04 ABB Syd 2 F11 Grupp 2 F Rosersbergs IK Ferdig IK Baltichov Vit      
07041821 sø 07/04 16:03 sø 07/04 Klöverhallen 1 P10 Grupp 2 D Djurgårdshof IK Ferdig IFK Tumba HK      
07042421 sø 07/04 16:03 sø 07/04 Klöverhallen 2 P10 Grupp 2 E Eskilstuna Guif 2 Ferdig Skånela IF Röd      
07042521 sø 07/04 16:03 sø 07/04 Klöverhallen 3 P10 Grupp 2 F Hammarby IF HF vit Ferdig Skånela IF Vit      
07043321 sø 07/04 16:03 sø 07/04 Önstahallen P11 Grupp 2 C Pargas IF Ferdig Tyresö Handboll röd      
07040317 sø 07/04 16:00 sø 07/04 Bombardier Arena 3 F15/16 Slutspel B Semi final Sollefteå HK 4 - 9 Härnösands HK      
Länsförsäkringar Bergslagen Tack Presentreklam Intersport Axelsson Turisttrafik Svensk Cater Mälarenergi BLE Eventteknik Kempa Idre Fjäll Brages Reklam & Textiltryckeri Västerås Turistbyrå Kokpunkten Kokpunkten actionbad Adapt-Comfort