Detta är resultaten från Irsta Blixten 2019. Se de senaste resultaten från Irsta Blixten 2020 här.



Lördag 6/4 (Dag 2)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
06040800 lö 06/04 08:00 lö 06/04 ABB Syd 1 F11 Grp E Haninge HK 2 Färdig Rosersbergs IK      
06040900 lö 06/04 08:00 lö 06/04 ABB Syd 2 F11 Grp F HC HIK Färdig Vassunda IF 1      
06041000 lö 06/04 08:00 lö 06/04 ABB Syd 3 P11 Grp H Eskilstuna Guif Röd Färdig LIF Lindesberg      
06041100 lö 06/04 08:00 lö 06/04 ABB Syd 4 F12 Grp D Spånga HK 5 - 19 Gökstens BK Svart      
06041200 lö 06/04 08:00 lö 06/04 ABB Syd 5 F12 Grp B Lödde Vikings HK 1 21 - 9 Ludvika HF      
06041300 lö 06/04 08:00 lö 06/04 ABB Syd 6 P12 Grp D Strands IF 11 - 12 VästeråsIrsta HF Vit      
06041400 lö 06/04 08:00 lö 06/04 ABB Syd 7 P12 Grp G Uppsala HK 18 - 5 IFK Bankeryd      
06040400 lö 06/04 08:00 lö 06/04 Bellevuehallen_ 1 F15/16 Grp B Arbrå HK Blå 9 - 10 IFK Bankeryd      
06040100 lö 06/04 08:00 lö 06/04 Bombardier Arena 1 F15/16 Grp A Borlänge HK 2 11 - 11 IFK Hammarö      
06040300 lö 06/04 08:00 lö 06/04 Bombardier Arena 3 F15/16 Grp A VästeråsIrsta HF Röd 10 - 8 Sollefteå HK      
06043500 lö 06/04 08:00 lö 06/04 Fryxellska skolan F12 Grp J Tyresö Handboll 1 16 - 14 IFK Nyköping Vit      
06041800 lö 06/04 08:00 lö 06/04 Klöverhallen 1 F10 Grp C Gökstens BK Svart Färdig Barkens HF      
06042400 lö 06/04 08:00 lö 06/04 Klöverhallen 2 F10 Grp G Eskilstuna Guif 2 Färdig Fjärdhundra SK      
06042500 lö 06/04 08:00 lö 06/04 Klöverhallen 3 F10 Grp H Täby HBK 1 Färdig IK Cyrus      
06041700 lö 06/04 08:00 lö 06/04 Kristiansborgshallen F14 Grp G Uppsala HK 1 14 - 7 Ludvika HF      
06043900 lö 06/04 08:00 lö 06/04 Pettersbergsskolan F13 Grp H Eskilstuna Guif 1 11 - 6 Marks HK      
06043000 lö 06/04 08:00 lö 06/04 Råbyhallen P13 Grp C IFK Bankeryd 11 - 8 IK Baltichov      
06042100 lö 06/04 08:00 lö 06/04 Wenströmska gymn F13 Grp B AIK 14 - 5 Vassunda IF      
06043300 lö 06/04 08:00 lö 06/04 Önstahallen P11 Grp A Kungsängens SK Färdig Grankulla IFK 2      
06040801 lö 06/04 08:23 lö 06/04 ABB Syd 1 F11 Grp G Täby HBK Färdig IK Baltichov Vit      
06040901 lö 06/04 08:23 lö 06/04 ABB Syd 2 F11 Grp I Skånela IF Färdig IFK Nyköping Blå      
06041001 lö 06/04 08:23 lö 06/04 ABB Syd 3 P11 Grp I Eskilstuna Guif Svart Färdig Malmslätts HF      
06041801 lö 06/04 08:23 lö 06/04 Klöverhallen 1 P10 Grp B Åkersberga HK Färdig Uppsala HK      
06042401 lö 06/04 08:23 lö 06/04 Klöverhallen 2 P10 Grp E Eskilstuna Guif 2 Färdig Årsta AIK HF 3      
06042501 lö 06/04 08:23 lö 06/04 Klöverhallen 3 P10 Grp F Hammarby IF HF grön Färdig Pargas IF      
06043301 lö 06/04 08:23 lö 06/04 Önstahallen P11 Grp B Grankulla IFK 1 Färdig IFK Nyköping      
06041101 lö 06/04 08:28 lö 06/04 ABB Syd 4 F12 Grp F Hammarby IF HF 1 23 - 5 Uppsala HK Södra 1      
06041201 lö 06/04 08:28 lö 06/04 ABB Syd 5 F12 Grp C Lödde Vikings HK 2 16 - 3 Motala HK      
06041301 lö 06/04 08:28 lö 06/04 ABB Syd 6 P12 Grp E IFK Skövde HK Blå 22 - 4 Åkersberga HK      
06041401 lö 06/04 08:28 lö 06/04 ABB Syd 7 P12 Grp B Eskilstuna Guif 2 15 - 8 HK Country Röd      
06040401 lö 06/04 08:28 lö 06/04 Bellevuehallen_ 1 P14 Grp A Örebro SK Handboll 14 - 11 HK Country      
06040101 lö 06/04 08:28 lö 06/04 Bombardier Arena 1 P15/16 Grp A Skånela IF 9 - 17 Strands IF      
06040301 lö 06/04 08:28 lö 06/04 Bombardier Arena 3 F15/16 Grp B VästeråsIrsta HF Vit 12 - 8 Bodens BK HF      
06043400 lö 06/04 08:28 lö 06/04 Bäckbyhallen F14 Grp F HK Silwing/Troja 13 - 12 Spånga HK 2      
06043501 lö 06/04 08:28 lö 06/04 Fryxellska skolan F12 Grp L VästeråsIrsta HF 1 9 - 5 Sävar IK      
06041701 lö 06/04 08:28 lö 06/04 Kristiansborgshallen F14 Grp C Borlänge HK 1 12 - 4 Alfta GIF HF      
06043901 lö 06/04 08:28 lö 06/04 Pettersbergsskolan F13 Grp H Gimonäs Umeå IF 5 - 13 Eksjö BK      
06043001 lö 06/04 08:28 lö 06/04 Råbyhallen P13 Grp D LIF Lindesberg 15 - 13 IFK Skövde HK 2      
06042101 lö 06/04 08:28 lö 06/04 Wenströmska gymn F13 Grp A Kungsängens SK 2 10 - 5 Barkens HF      
06041500 lö 06/04 08:30 lö 06/04 ABB Syd 8 F9 Grp A HK Eskil F-10 1 Färdig VästeråsIrsta HF 3      
06041600 lö 06/04 08:30 lö 06/04 ABB Syd 9 F9 Grp C Ludvika HF Vit Färdig VästeråsIrsta HF 5      
06040802 lö 06/04 08:46 lö 06/04 ABB Syd 1 F11 Grp H Grankulla IFK Vit Färdig IK Baltichov Blå      
06040902 lö 06/04 08:46 lö 06/04 ABB Syd 2 F11 Grp J IK Cyrus Färdig Sollentuna HK 1      
06041002 lö 06/04 08:46 lö 06/04 ABB Syd 3 P11 Grp C Skogås HK Färdig IFK Bankeryd 2      
06041802 lö 06/04 08:46 lö 06/04 Klöverhallen 1 F10 Grp E Hammarby IF HF Färdig Ørje IL 2      
06042402 lö 06/04 08:46 lö 06/04 Klöverhallen 2 F10 Grp I Täby HBK 2 Färdig Uppsala HK      
06042502 lö 06/04 08:46 lö 06/04 Klöverhallen 3 P10 Grp G Hammarby IF HF vit Färdig Barkens HF      
06043302 lö 06/04 08:46 lö 06/04 Önstahallen P11 Grp E IFK Skövde HK 1 Färdig Kyrkslätt IF      
06041501 lö 06/04 08:54 lö 06/04 ABB Syd 8 F9 Grp B HK Eskil F-10 2 Färdig Skuru IK 2      
06041601 lö 06/04 08:54 lö 06/04 ABB Syd 9 P9 Grp B Sannadals SK Röd Färdig Tyresö Handboll 2      
06041102 lö 06/04 08:56 lö 06/04 ABB Syd 4 F12 Grp I Skånela IF 24 - 9 Uppsala HK Södra 2      
06041202 lö 06/04 08:56 lö 06/04 ABB Syd 5 P12 Grp H Borlänge HK 21 - 12 Huddinge HK      
06041302 lö 06/04 08:56 lö 06/04 ABB Syd 6 P12 Grp I Enköpings HF 18 - 10 Eksjö BK 2      
06041402 lö 06/04 08:56 lö 06/04 ABB Syd 7 P12 Grp F Rosersbergs IK 24 - 11 HK Country Svart      
06040402 lö 06/04 08:56 lö 06/04 Bellevuehallen_ 1 P14 Grp B Grankulla IFK 8 - 9 IFK Nora      
06040102 lö 06/04 08:56 lö 06/04 Bombardier Arena 1 F15/16 Grp C Härnösands HK 8 - 15 Eksjö BK      
06040302 lö 06/04 08:56 lö 06/04 Bombardier Arena 3 P15/16 Grp B VästeråsIrsta HF Vit 14 - 11 Västerviks HF      
06043401 lö 06/04 08:56 lö 06/04 Bäckbyhallen P13 Grp A Kungsängens SK 20 - 12 IK Cyrus      
06043502 lö 06/04 08:56 lö 06/04 Fryxellska skolan F12 Grp M Gustavsbergs IF HK 13 - 15 Vassunda IF 1      
06041702 lö 06/04 08:56 lö 06/04 Kristiansborgshallen F14 Grp B Vetlanda HF 7 - 3 Borlänge HK 2      
06043902 lö 06/04 08:56 lö 06/04 Pettersbergsskolan F13 Grp G Gustavsbergs IF HK 15 - 8 IK Baltichov 2      
06043002 lö 06/04 08:56 lö 06/04 Råbyhallen P13 Grp H VästeråsIrsta HF Röd 8 - 7 IFK Skövde HK 1      
06042102 lö 06/04 08:56 lö 06/04 Wenströmska gymn F13 Grp C Spånga HK 11 - 15 Vetlanda HF      
06040803 lö 06/04 09:09 lö 06/04 ABB Syd 1 F11 Grp L HK Silwing/Troja Färdig VästeråsIrsta HF      
06040903 lö 06/04 09:09 lö 06/04 ABB Syd 2 F11 Grp K Gökstens BK Gul Färdig Sollentuna HK 2      
06041003 lö 06/04 09:09 lö 06/04 ABB Syd 3 P11 Grp D IFK Bankeryd 1 Färdig Borlänge HK 1      
06041803 lö 06/04 09:09 lö 06/04 Klöverhallen 1 F10 Grp F Tyresö Handboll Färdig Ørje IL 1      
06042403 lö 06/04 09:09 lö 06/04 Klöverhallen 2 P10 Grp I Vetlanda HF Färdig Sannadals SK      
06042503 lö 06/04 09:09 lö 06/04 Klöverhallen 3 F10 Grp A Gökstens BK Vit Färdig Alfta GIF HF      
06043303 lö 06/04 09:09 lö 06/04 Önstahallen P11 Grp F Pargas IF Färdig IFK Skövde HK 2      
06041502 lö 06/04 09:18 lö 06/04 ABB Syd 8 P9 Grp A Sannadals SK Vit Färdig Tyresö Handboll 1      
06041602 lö 06/04 09:18 lö 06/04 ABB Syd 9 F9 Grp D Eskilstuna Guif 2 Färdig Gustavsbergs IF HK Vit      
06041103 lö 06/04 09:24 lö 06/04 ABB Syd 4 F12 Grp E Grankulla IFK Vit 18 - 4 Ørje IL      
06041203 lö 06/04 09:24 lö 06/04 ABB Syd 5 F12 Grp A Gökstens BK Gul 12 - 11 IK Bolton      
06041303 lö 06/04 09:24 lö 06/04 ABB Syd 6 P12 Grp C Fjärdhundra SK 14 - 6 VästeråsIrsta HF Svart      
06041403 lö 06/04 09:24 lö 06/04 ABB Syd 7 P12 Grp K IFK Nyköping 14 - 12 Pargas IF      
06040403 lö 06/04 09:24 lö 06/04 Bellevuehallen_ 1 F15/16 Grp A HF Åbo IFK svart 10 - 7 Sollefteå HK      
06040103 lö 06/04 09:24 lö 06/04 Bombardier Arena 1 F15/16 Grp D Ludvika HF 10 - 15 Sannadals SK      
06040303 lö 06/04 09:24 lö 06/04 Bombardier Arena 3 P15/16 Grp C Eksjö BK 2 18 - 7 Fjärdhundra SK      
06043402 lö 06/04 09:24 lö 06/04 Bäckbyhallen F14 Grp E IFK Arboga HK 4 - 17 Nödinge SK      
06043503 lö 06/04 09:24 lö 06/04 Fryxellska skolan F12 Grp N Tyresö Handboll 2 11 - 10 Vassunda IF 2      
06041703 lö 06/04 09:24 lö 06/04 Kristiansborgshallen F14 Grp D IF Hallby 17 - 13 Nås IF      
06043903 lö 06/04 09:24 lö 06/04 Pettersbergsskolan F13 Grp I Eskilstuna Guif 2 12 - 13 IK Baltichov 1      
06043003 lö 06/04 09:24 lö 06/04 Råbyhallen P13 Grp G Borlänge HK 15 - 10 VästeråsIrsta HF Grön      
06042103 lö 06/04 09:24 lö 06/04 Wenströmska gymn F13 Grp D Haninge HK 14 - 13 IFK Bankeryd 2      
06040804 lö 06/04 09:32 lö 06/04 ABB Syd 1 F11 Grp K Gustavsbergs IF HK Färdig Västerviks HF 1      
06040904 lö 06/04 09:32 lö 06/04 ABB Syd 2 F11 Grp J Hammarby IF HF 1 Färdig Arbrå HK 2      
06041004 lö 06/04 09:32 lö 06/04 ABB Syd 3 P11 Grp E Åkersberga HK Färdig Ramunder HK      
06041804 lö 06/04 09:32 lö 06/04 Klöverhallen 1 P10 Grp H GT Söder HK Färdig Ørje IL      
06042404 lö 06/04 09:32 lö 06/04 Klöverhallen 2 P10 Grp A IFK Skövde HK 1 Färdig HK Silwing/Troja      
06042504 lö 06/04 09:32 lö 06/04 Klöverhallen 3 F10 Grp B Gökstens BK Gul Färdig IFK Hammarö 1      
06043304 lö 06/04 09:32 lö 06/04 Önstahallen P11 Grp G Tyresö Handboll gul Färdig IFK Skövde HK 3      
06041503 lö 06/04 09:42 lö 06/04 ABB Syd 8 F9 Grp B Alfta GIF HF Färdig VästeråsIrsta HF 2      
06041603 lö 06/04 09:42 lö 06/04 ABB Syd 9 F9 Grp C Sannadals SK Röd Färdig VästeråsIrsta HF 5      
06041104 lö 06/04 09:52 lö 06/04 ABB Syd 4 F12 Grp G Eskilstuna Guif 1 10 - 10 AIK      
06041204 lö 06/04 09:52 lö 06/04 ABB Syd 5 F12 Grp D Grankulla IFK Grön 11 - 10 Spånga HK      
06041304 lö 06/04 09:52 lö 06/04 ABB Syd 6 P12 Grp A Hammarby IF HF 11 - 9 HK Lidköping      
06041404 lö 06/04 09:52 lö 06/04 ABB Syd 7 P12 Grp D Årsta AIK HF 5 - 9 Strands IF      
06040404 lö 06/04 09:52 lö 06/04 Bellevuehallen_ 1 F15/16 Grp B HF Åbo IFK gul 6 - 16 Bodens BK HF      
06040104 lö 06/04 09:52 lö 06/04 Bombardier Arena 1 P15/16 Grp D Enköpings HF 14 - 16 Vetlanda HF      
06040304 lö 06/04 09:52 lö 06/04 Bombardier Arena 3 F15/16 Grp E Skövde HF 11 - 11 Kungsängens SK      
06043403 lö 06/04 09:52 lö 06/04 Bäckbyhallen F14 Grp F Härnösands HK 10 - 7 HK Silwing/Troja      
06043504 lö 06/04 09:52 lö 06/04 Fryxellska skolan F12 Grp J Tyresö Handboll 1 15 - 16 Skara HF Vit      
06041704 lö 06/04 09:52 lö 06/04 Kristiansborgshallen F14 Grp A VästeråsIrsta HF 18 - 9 Sannadals SK      
06043904 lö 06/04 09:52 lö 06/04 Pettersbergsskolan F13 Grp J HK Silwing/Troja 18 - 4 Hallstahammars SK HK      
06043004 lö 06/04 09:52 lö 06/04 Råbyhallen P13 Grp E IFK Hammarö 21 - 9 Grankulla IFK 3      
06042104 lö 06/04 09:52 lö 06/04 Wenströmska gymn F13 Grp E IFK Bankeryd 1 11 - 6 VästeråsIrsta HF      
06040805 lö 06/04 09:55 lö 06/04 ABB Syd 1 F11 Grp A Årsta AIK HF 1 Färdig Kyrkslätt IF Blå      
06040905 lö 06/04 09:55 lö 06/04 ABB Syd 2 F11 Grp B Skövde HF Röd Färdig IFK Tumba HK      
06041005 lö 06/04 09:55 lö 06/04 ABB Syd 3 P11 Grp I Eskilstuna Guif Svart Färdig Täby HBK      
06041805 lö 06/04 09:55 lö 06/04 Klöverhallen 1 F10 Grp D Skövde HF Nord Färdig HK Cliff 1      
06042405 lö 06/04 09:55 lö 06/04 Klöverhallen 2 P10 Grp B IFK Skövde HK 2 Färdig Åkersberga HK      
06042505 lö 06/04 09:55 lö 06/04 Klöverhallen 3 F10 Grp C Gökstens BK Svart Färdig Skövde HF Syd      
06043305 lö 06/04 09:55 lö 06/04 Önstahallen P11 Grp H Tyresö Handboll röd Färdig Eskilstuna Guif Röd      
06041504 lö 06/04 10:06 lö 06/04 ABB Syd 8 F9 Grp A Enköpings HF Färdig Täby HBK F2010      
06041604 lö 06/04 10:06 lö 06/04 ABB Syd 9 P9 Grp B HK Cliff 2 Färdig HK Eskil      
06040806 lö 06/04 10:18 lö 06/04 ABB Syd 1 F11 Grp E Haninge HK 2 Färdig Kyrkslätt IF Gul      
06040906 lö 06/04 10:18 lö 06/04 ABB Syd 2 F11 Grp C Skövde HF Vit Färdig Pargas IF      
06041006 lö 06/04 10:18 lö 06/04 ABB Syd 3 P11 Grp A Uppsala HK Färdig Sannadals SK      
06041806 lö 06/04 10:18 lö 06/04 Klöverhallen 1 F10 Grp E Hammarby IF HF Färdig HK Cliff 2      
06042406 lö 06/04 10:18 lö 06/04 Klöverhallen 2 P10 Grp C IFK Skövde HK 3 Färdig Årsta AIK HF 1      
06042506 lö 06/04 10:18 lö 06/04 Klöverhallen 3 F10 Grp G Eskilstuna Guif 2 Färdig Spårvägen HF      
06043306 lö 06/04 10:18 lö 06/04 Önstahallen P11 Grp B Borlänge HK 2 Färdig Skånela IF 1      
06041105 lö 06/04 10:20 lö 06/04 ABB Syd 4 F12 Grp H Eskilstuna Guif 2 11 - 10 Borlänge HK 2      
06041205 lö 06/04 10:20 lö 06/04 ABB Syd 5 F12 Grp F Borlänge HK 1 17 - 10 Uppsala HK Södra 1      
06041305 lö 06/04 10:20 lö 06/04 ABB Syd 6 P12 Grp E Härryda HK blå 12 - 16 Åkersberga HK      
06041405 lö 06/04 10:20 lö 06/04 ABB Syd 7 P12 Grp J HF Åbo IFK 15 - 6 Gustavsbergs IF HK      
06040405 lö 06/04 10:20 lö 06/04 Bellevuehallen_ 1 P14 Grp C Brännans HF 22 - 3 HK Cliff      
06040105 lö 06/04 10:20 lö 06/04 Bombardier Arena 1 P15/16 Grp E IFK Skövde HK vit 14 - 7 Eksjö BK 1      
06040305 lö 06/04 10:20 lö 06/04 Bombardier Arena 3 F15/16 Grp F Strands IF 12 - 9 Enköpings HF      
06043404 lö 06/04 10:20 lö 06/04 Bäckbyhallen P13 Grp B HP Skövde 14 - 12 Enköpings HF      
06043505 lö 06/04 10:20 lö 06/04 Fryxellska skolan F12 Grp K Alfta GIF HF 8 - 15 Skövde HF 2      
06041705 lö 06/04 10:20 lö 06/04 Kristiansborgshallen F14 Grp G IFK Bankeryd 15 - 7 Uppsala HK 1      
06043905 lö 06/04 10:20 lö 06/04 Pettersbergsskolan F13 Grp K Sjundeå IF Gul 8 - 17 HK Brukspôjkera      
06043005 lö 06/04 10:20 lö 06/04 Råbyhallen P13 Grp F HF Åbo IFK 19 - 7 Eksjö BK      
06042105 lö 06/04 10:20 lö 06/04 Wenströmska gymn F13 Grp F Kristianstad HK 1 7 - 15 Kungsängens SK 1      
06041505 lö 06/04 10:30 lö 06/04 ABB Syd 8 P9 Grp A HK Cliff 1 Färdig Eskilstuna Guif      
06041605 lö 06/04 10:30 lö 06/04 ABB Syd 9 F9 Grp D Gökstens BK Färdig Skuru IK 5      
06040807 lö 06/04 10:41 lö 06/04 ABB Syd 1 F11 Grp F HC HIK Färdig Spånga HK      
06040907 lö 06/04 10:41 lö 06/04 ABB Syd 2 F11 Grp D Skövde HF Svart Färdig Haninge HK 1      
06041007 lö 06/04 10:41 lö 06/04 ABB Syd 3 P11 Grp F GT Söder HK Färdig Västerviks HF      
06041807 lö 06/04 10:41 lö 06/04 Klöverhallen 1 P10 Grp D Eskilstuna Guif 1 Färdig Årsta AIK HF 2      
06042407 lö 06/04 10:41 lö 06/04 Klöverhallen 2 P10 Grp F Hammarby IF HF grön Färdig IFK Tumba HK      
06042507 lö 06/04 10:41 lö 06/04 Klöverhallen 3 F10 Grp F Tyresö Handboll Färdig IFK Hammarö 2      
06043307 lö 06/04 10:41 lö 06/04 Önstahallen P11 Grp D Skuru IK Färdig IFK Tumba HK      
06041106 lö 06/04 10:48 lö 06/04 ABB Syd 4 F12 Grp B Lödde Vikings HK 1 16 - 11 Hammarby IF HF 2      
06041206 lö 06/04 10:48 lö 06/04 ABB Syd 5 P14 Grp E Borlänge HK 12 - 21 Västerviks HF      
06041306 lö 06/04 10:48 lö 06/04 ABB Syd 6 P12 Grp G Täby HBK 16 - 5 Turku HC Blå      
06041406 lö 06/04 10:48 lö 06/04 ABB Syd 7 P12 Grp E Skånela IF 22 - 7 Avesta Brovallen HF      
06040406 lö 06/04 10:48 lö 06/04 Bellevuehallen_ 1 P14 Grp A Turku HC 18 - 6 Avesta Brovallen HF      
06040106 lö 06/04 10:48 lö 06/04 Bombardier Arena 1 F15/16 Grp C Sjundeå IF 5 - 16 Borlänge HK 1      
06040306 lö 06/04 10:48 lö 06/04 Bombardier Arena 3 P15/16 Grp A Strands IF 12 - 15 Anderstorps SK      
06043506 lö 06/04 10:48 lö 06/04 Fryxellska skolan F12 Grp L Skövde HF 1 12 - 10 VästeråsIrsta HF 1      
06041706 lö 06/04 10:48 lö 06/04 Kristiansborgshallen F14 Grp C Borlänge HK 1 13 - 8 Uppsala HK 2      
06043906 lö 06/04 10:48 lö 06/04 Pettersbergsskolan F13 Grp H HF Åbo IFK 12 - 10 Marks HK      
06043006 lö 06/04 10:48 lö 06/04 Råbyhallen P13 Grp C GT Söder HK 11 - 21 Grankulla IFK 1      
06042106 lö 06/04 10:48 lö 06/04 Wenströmska gymn F13 Grp B Skövde HF 2 13 - 13 Kristianstad HK 2      
06041506 lö 06/04 10:54 lö 06/04 ABB Syd 8 F9 Grp A Ludvika HF Grön Färdig HK Eskil F-10 1      
06041606 lö 06/04 10:54 lö 06/04 ABB Syd 9 F9 Grp C Hammarby IF HF 2 Färdig Gustavsbergs IF HK Röd      
06040808 lö 06/04 11:04 lö 06/04 ABB Syd 1 F11 Grp G Grankulla IFK Grön Färdig Täby HBK      
06040908 lö 06/04 11:04 lö 06/04 ABB Syd 2 F11 Grp I Skånela IF Färdig Skara HF      
06041008 lö 06/04 11:04 lö 06/04 ABB Syd 3 P11 Grp C HC HIK Färdig Skåre HK 1      
06041808 lö 06/04 11:04 lö 06/04 Klöverhallen 1 P10 Grp E Avesta Brovallen HF Röd Färdig Årsta AIK HF 3      
06042408 lö 06/04 11:04 lö 06/04 Klöverhallen 2 F10 Grp H Täby HBK 1 Färdig VästeråsIrsta HF 2      
06042508 lö 06/04 11:04 lö 06/04 Klöverhallen 3 P10 Grp B Uppsala HK Färdig Hallstahammars SK HK      
06043308 lö 06/04 11:04 lö 06/04 Önstahallen P11 Grp E Åkersberga HK Färdig Kyrkslätt IF      
06041107 lö 06/04 11:16 lö 06/04 ABB Syd 4 F12 Grp C Lödde Vikings HK 2 23 - 1 Sikeå SK 2      
06041207 lö 06/04 11:16 lö 06/04 ABB Syd 5 P14 Grp D IFK Bankeryd 17 - 8 IK Baltichov      
06041307 lö 06/04 11:16 lö 06/04 ABB Syd 6 P12 Grp H VästeråsIrsta HF Röd 9 - 10 Turku HC Vit      
06041407 lö 06/04 11:16 lö 06/04 ABB Syd 7 P12 Grp I Brännans HF 9 - 14 Spånga HK 3      
06040407 lö 06/04 11:16 lö 06/04 Bellevuehallen_ 1 F15/16 Grp A VästeråsIrsta HF Röd 15 - 7 HF Åbo IFK svart      
06040107 lö 06/04 11:16 lö 06/04 Bombardier Arena 1 F15/16 Grp D Hallstahammars SK HK 10 - 7 Kramfors Alliansen      
06040307 lö 06/04 11:16 lö 06/04 Bombardier Arena 3 F15/16 Grp E Pargas IF 16 - 7 Arbrå HK / Hällbo IF Grön      
06043405 lö 06/04 11:16 lö 06/04 Bäckbyhallen F14 Grp E Spånga HK 1 13 - 14 Nödinge SK      
06043507 lö 06/04 11:16 lö 06/04 Fryxellska skolan F12 Grp M Gustavsbergs IF HK 14 - 9 Skara HF Lila      
06041707 lö 06/04 11:16 lö 06/04 Kristiansborgshallen F14 Grp B Borlänge HK 2 11 - 6 IFK Hammarö vit      
06043907 lö 06/04 11:16 lö 06/04 Pettersbergsskolan F13 Grp H Eskilstuna Guif 1 17 - 8 Eksjö BK      
06043007 lö 06/04 11:16 lö 06/04 Råbyhallen P13 Grp D Haninge HK 20 - 12 Grankulla IFK 2      
06042107 lö 06/04 11:16 lö 06/04 Wenströmska gymn F13 Grp A Skövde HF 1 7 - 15 Uppsala HK 1      
06041507 lö 06/04 11:18 lö 06/04 ABB Syd 8 F9 Grp B Ludvika HF Svart Färdig HK Eskil F-10 2      
06041607 lö 06/04 11:18 lö 06/04 ABB Syd 9 P9 Grp B Gustavsbergs IF HK 1 Färdig Tyresö Handboll 2      
06040809 lö 06/04 11:27 lö 06/04 ABB Syd 1 F11 Grp H Kungsängens SK 1 Färdig Grankulla IFK Vit      
06040909 lö 06/04 11:27 lö 06/04 ABB Syd 2 F11 Grp J IK Cyrus Färdig Västerviks HF 2      
06041009 lö 06/04 11:27 lö 06/04 ABB Syd 3 P11 Grp E IFK Skövde HK 1 Färdig Skåre HK 2      
06041809 lö 06/04 11:27 lö 06/04 Klöverhallen 1 F10 Grp A Skånela IF 2 Färdig Sannadals SK Vit      
06042409 lö 06/04 11:27 lö 06/04 Klöverhallen 2 F10 Grp I Täby HBK 2 Färdig VästeråsIrsta HF 1      
06042509 lö 06/04 11:27 lö 06/04 Klöverhallen 3 P10 Grp I Skånela IF Röd Färdig Vetlanda HF      
06043309 lö 06/04 11:27 lö 06/04 Önstahallen P11 Grp G IFK Hammarö blå Färdig Sala HF      
06041508 lö 06/04 11:42 lö 06/04 ABB Syd 8 P9 Grp A Gustavsbergs IF HK 2 Färdig VästeråsIrsta HF 2      
06041608 lö 06/04 11:42 lö 06/04 ABB Syd 9 F9 Grp D Eskilstuna Guif 2 Färdig Sannadals SK Vit      
06041108 lö 06/04 11:44 lö 06/04 ABB Syd 4 F12 Grp I Skånela IF 20 - 5 Marks HK      
06041208 lö 06/04 11:44 lö 06/04 ABB Syd 5 F12 Grp E Lidingö SK 15 - 5 IFK Hammarö      
06041308 lö 06/04 11:44 lö 06/04 ABB Syd 6 P12 Grp J HF Åbo IFK 20 - 6 Eksjö BK 1      
06041408 lö 06/04 11:44 lö 06/04 ABB Syd 7 P12 Grp B Sannadals SK 8 - 15 HK Country Röd      
06040408 lö 06/04 11:44 lö 06/04 Bellevuehallen_ 1 F15/16 Grp B VästeråsIrsta HF Vit 20 - 3 HF Åbo IFK gul      
06040108 lö 06/04 11:44 lö 06/04 Bombardier Arena 1 P15/16 Grp D Brännans HF 15 - 8 Hallstahammars SK HK      
06040308 lö 06/04 11:44 lö 06/04 Bombardier Arena 3 F15/16 Grp F LIF Lindesberg 13 - 10 Vetlanda HF      
06043406 lö 06/04 11:44 lö 06/04 Bäckbyhallen P13 Grp A IK Cyrus 10 - 14 Pargas IF      
06043508 lö 06/04 11:44 lö 06/04 Fryxellska skolan F12 Grp N Tyresö Handboll 2 17 - 7 Enköpings HF      
06041708 lö 06/04 11:44 lö 06/04 Kristiansborgshallen F14 Grp D IF Hallby 16 - 7 Ørje IL      
06043908 lö 06/04 11:44 lö 06/04 Pettersbergsskolan F13 Grp G Ludvika HF 13 - 10 Fjärdhundra SK      
06043008 lö 06/04 11:44 lö 06/04 Råbyhallen P13 Grp H Sannadals SK 11 - 9 Dicken Röd      
06042108 lö 06/04 11:44 lö 06/04 Wenströmska gymn F13 Grp C Skövde HF 3 15 - 6 Skåre HK Vit      
06040810 lö 06/04 11:50 lö 06/04 ABB Syd 1 F11 Grp K Gökstens BK Gul Färdig Arbrå HK 1      
06040910 lö 06/04 11:50 lö 06/04 ABB Syd 2 F11 Grp L HK Silwing/Troja Färdig Gökstens BK Svart      
06041010 lö 06/04 11:50 lö 06/04 ABB Syd 3 P11 Grp H LIF Lindesberg Färdig Skånela IF 2      
06041810 lö 06/04 11:50 lö 06/04 Klöverhallen 1 F10 Grp B Sannadals SK Röd Färdig Skövde HF Öst      
06042410 lö 06/04 11:50 lö 06/04 Klöverhallen 2 P10 Grp A Eksjö BK Färdig IFK Strängnäs      
06042510 lö 06/04 11:50 lö 06/04 Klöverhallen 3 P10 Grp H Skånela IF Vit Färdig GT Söder HK      
06043310 lö 06/04 11:50 lö 06/04 Önstahallen P11 Grp I IFK Hammarö vit Färdig Malmslätts HF      
06041509 lö 06/04 12:06 lö 06/04 ABB Syd 8 F9 Grp A Skuru IK 1 Färdig Ludvika HF Grön      
06041609 lö 06/04 12:06 lö 06/04 ABB Syd 9 F9 Grp B VästeråsIrsta HF 2 Färdig Hammarby IF HF 1      
06041109 lö 06/04 12:12 lö 06/04 ABB Syd 4 F12 Grp A Eksjö BK 17 - 1 Arbrå HK Vit      
06041209 lö 06/04 12:12 lö 06/04 ABB Syd 5 F12 Grp G IK Baltichov röd 13 - 2 Gustafs GoIF      
06041309 lö 06/04 12:12 lö 06/04 ABB Syd 6 P12 Grp C Ludvika HF 10 - 15 Årsta AIK HF Sjöstan      
06041409 lö 06/04 12:12 lö 06/04 ABB Syd 7 P12 Grp K Spånga HK 2 11 - 17 IFK Hammarö      
06040409 lö 06/04 12:12 lö 06/04 Bellevuehallen_ 1 P14 Grp B Vetlanda HF 14 - 14 GF Kroppskultur      
06040109 lö 06/04 12:12 lö 06/04 Bombardier Arena 1 P15/16 Grp C VästeråsIrsta HF Svart 14 - 10 Borlänge HK      
06040309 lö 06/04 12:12 lö 06/04 Bombardier Arena 3 P15/16 Grp E Torslanda HK Vit 12 - 11 Gimonäs Umeå IF      
06043407 lö 06/04 12:12 lö 06/04 Bäckbyhallen F14 Grp F Spånga HK 2 13 - 8 IK Cyrus      
06043509 lö 06/04 12:12 lö 06/04 Fryxellska skolan F12 Grp J VästeråsIrsta HF 2 7 - 8 IFK Nyköping Vit      
06041709 lö 06/04 12:12 lö 06/04 Kristiansborgshallen F14 Grp A Strands IF 11 - 2 Eksjö BK      
06043909 lö 06/04 12:12 lö 06/04 Pettersbergsskolan F13 Grp I IFK Tumba HK 8 - 15 Sjundeå IF Grön      
06043009 lö 06/04 12:12 lö 06/04 Råbyhallen P13 Grp G Borlänge HK 14 - 13 Dicken Blå      
06042109 lö 06/04 12:12 lö 06/04 Wenströmska gymn F13 Grp D Tibro HK 12 - 9 Skåre HK Grön      
06040811 lö 06/04 12:13 lö 06/04 ABB Syd 1 F11 Grp J Sollentuna HK 1 Färdig Arbrå HK 2      
06040911 lö 06/04 12:13 lö 06/04 ABB Syd 2 F11 Grp A Ludvika HF Färdig Kungsängens SK 2      
06041011 lö 06/04 12:13 lö 06/04 ABB Syd 3 P11 Grp A Kungsängens SK Färdig Uppsala HK      
06041811 lö 06/04 12:13 lö 06/04 Klöverhallen 1 F10 Grp D Eskilstuna Guif 1 Färdig Vetlanda HF      
06042411 lö 06/04 12:13 lö 06/04 Klöverhallen 2 F10 Grp C Skånela IF 1 Färdig Barkens HF      
06042511 lö 06/04 12:13 lö 06/04 Klöverhallen 3 P10 Grp C LIF Lindesberg Färdig BK-46      
06043311 lö 06/04 12:13 lö 06/04 Önstahallen P11 Grp B Grankulla IFK 1 Färdig Borlänge HK 2      
06041510 lö 06/04 12:30 lö 06/04 ABB Syd 8 F9 Grp C Skuru IK 3 Färdig