Detta är resultaten från Irsta Blixten 2019. Se de senaste resultaten från Irsta Blixten 2020 här.

Skuru IK

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
05041500 fr 05/04 17:00 fr 05/04 ABB Syd 8 F9 Grp A VästeråsIrsta HF 4 Färdig Skuru IK 1      
05041000 fr 05/04 17:00 fr 05/04 ABB Syd 3 P11 Grp D Borlänge HK 1 Färdig Skuru IK      
05041501 fr 05/04 17:24 fr 05/04 ABB Syd 8 F9 Grp B Skuru IK 2 Färdig VästeråsIrsta HF 1      
05041502 fr 05/04 17:48 fr 05/04 ABB Syd 8 F9 Grp C Skuru IK 3 Färdig Gustavsbergs IF HK Röd      
05041503 fr 05/04 18:12 fr 05/04 ABB Syd 8 F9 Grp D Sannadals SK Vit Färdig Skuru IK 4      
05041504 fr 05/04 18:36 fr 05/04 ABB Syd 8 F9 Grp D Skuru IK 5 Färdig Gustavsbergs IF HK Vit      
06041501 lö 06/04 08:54 lö 06/04 ABB Syd 8 F9 Grp B HK Eskil F-10 2 Färdig Skuru IK 2      
06041605 lö 06/04 10:30 lö 06/04 ABB Syd 9 F9 Grp D Gökstens BK Färdig Skuru IK 5      
06043307 lö 06/04 10:41 lö 06/04 Önstahallen P11 Grp D Skuru IK Färdig IFK Tumba HK      
06041509 lö 06/04 12:06 lö 06/04 ABB Syd 8 F9 Grp A Skuru IK 1 Färdig Ludvika HF Grön      
06041510 lö 06/04 12:30 lö 06/04 ABB Syd 8 F9 Grp C Skuru IK 3 Färdig Ludvika HF Vit      
06043312 lö 06/04 12:36 lö 06/04 Önstahallen P11 Grp D IFK Bankeryd 1 Färdig Skuru IK      
06041511 lö 06/04 12:54 lö 06/04 ABB Syd 8 F9 Grp D Gustavsbergs IF HK Vit Färdig Skuru IK 4      
06041614 lö 06/04 14:06 lö 06/04 ABB Syd 9 F9 Grp D Skuru IK 5 Färdig Sannadals SK Vit      
06041516 lö 06/04 14:54 lö 06/04 ABB Syd 8 F9 Grp B VästeråsIrsta HF 2 Färdig Skuru IK 2      
06041620 lö 06/04 16:30 lö 06/04 ABB Syd 9 F9 Grp D Skuru IK 4 Färdig HK Eskil F-10 3      
06041521 lö 06/04 16:54 lö 06/04 ABB Syd 8 F9 Grp A Enköpings HF Färdig Skuru IK 1      
06041522 lö 06/04 17:18 lö 06/04 ABB Syd 8 F9 Grp C Hammarby IF HF 2 Färdig Skuru IK 3      
06041523 lö 06/04 17:42 lö 06/04 ABB Syd 8 F9 Grp B Hammarby IF HF 1 Färdig Skuru IK 2      
07041600 sö 07/04 08:30 sö 07/04 ABB Syd 9 F9 Grp D Gökstens BK Färdig Skuru IK 4      
07041501 sö 07/04 08:54 sö 07/04 ABB Syd 8 F9 Grp A HK Eskil F-10 1 Färdig Skuru IK 1      
07041505 sö 07/04 10:30 sö 07/04 ABB Syd 8 F9 Grp C VästeråsIrsta HF 5 Färdig Skuru IK 3      
07041506 sö 07/04 10:54 sö 07/04 ABB Syd 8 F9 Grp D Eskilstuna Guif 2 Färdig Skuru IK 5      
07043308 sö 07/04 11:04 sö 07/04 Önstahallen P11 Grupp 2 H Skuru IK Färdig IFK Hammarö vit      
07041511 sö 07/04 12:54 sö 07/04 ABB Syd 8 F9 Grp C Skuru IK 3 Färdig Sannadals SK Röd      
07041612 sö 07/04 13:18 sö 07/04 ABB Syd 9 F9 Grp D HK Eskil F-10 3 Färdig Skuru IK 5      
07041613 sö 07/04 13:42 sö 07/04 ABB Syd 9 F9 Grp D Skuru IK 4 Färdig Eskilstuna Guif 2      
07041514 sö 07/04 14:06 sö 07/04 ABB Syd 8 F9 Grp B Skuru IK 2 Färdig Alfta GIF HF      
07041015 sö 07/04 14:35 sö 07/04 ABB Syd 3 P11 Grupp 2 H Skuru IK Färdig Ramunder HK      
07041516 sö 07/04 14:54 sö 07/04 ABB Syd 8 F9 Grp A Skuru IK 1 Färdig VästeråsIrsta HF 3      
07041520 sö 07/04 16:30 sö 07/04 ABB Syd 8 F9 Grp C Eskilstuna Guif 1 Färdig Skuru IK 3      
Länsförsäkringar Bergslagen Tack Presentreklam Intersport Axelsson Turisttrafik Svensk Cater Mälarenergi BLE Eventteknik Kempa Brages Reklam & Textiltryckeri Västerås Turistbyrå Kokpunkten Kokpunkten actionbad Adapt-Comfort